امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفي و توضيحي در مورد كتاب...
سلام
از امروز تا 5-6ماه ديگه كه انشالله و به شرط حيات كتاب خودم بياد تو بازار تصميم دارم هر هفته يه كتاب رو معرفي كنيم و دربارش يه توضيح مختصري بديم.اگه بقيه خوششون اومد برن بگيرن و استفاده كنند.لطفا اگه كسي كتابي خوند كه به نظرش جالب بود اينجا معرفي كنه و يه مقدار در مورد اون توضيح بده.و اين پست هم تقريبا مصادف شده با شروع نمايشگاه كتاب تهران...

«جامعه وقتی فرزانگی و سعادت می‌یابد که خواندن،کار روزانه‌اش باشد.»سقراط

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، motahare ، Hossein.J ، مهسا.م ، WiSe ، ستاره.ح
مگه شما کتاب نوشتین؟ تو چه موضوعی؟!!
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran
هنوز كه نه.در شرفش هست داره تموم ميشه ديگه.
تو چه موضوعي بهم ميخوره كتاب بنويسم؟؟؟(ببينيد ديگه چقدر هر كي هر كي شده كه منم دارم كتاب مينويسم.البته در مورد رياضي نيست و به كمك يه بنده خدايي دارم مينويسم )البته ماله من كه نيست همش ماله خداست.....يعني ما آدما هر چي داريم از خداست براي همين زياد نبايد فكر كنيم ما كاري كرديم.
دو تا موضوع ميتونيد حدس بزنيد....

پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، WiSe ، motahare
(27-04-2014، 06:31 PM)ياران نوشته است:  هنوز كه نه.در شرفش هست داره تموم ميشه ديگه.
تو چه موضوعي بهم ميخوره كتاب بنويسم؟؟؟(ببينيد ديگه چقدر هر كي هر كي شده كه منم دارم كتاب مينويسم.البته در مورد رياضي نيست و به كمك يه بنده خدايي دارم مينويسم )البته ماله من كه نيست همش ماله خداست.....يعني ما آدما هر چي داريم از خداست براي همين زياد نبايد فكر كنيم ما كاري كرديم.
دو تا موضوع ميتونيد حدس بزنيد....

تاریخیه...!!!
.
.
.
آقایه راهنمایی کنید....
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran
شاید در زمینه ظهور موعود باشه ؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره.ح ، yaran
(27-04-2014، 10:11 PM)'motahare' نوشته است:  شاید در زمینه ظهور موعود باشه ؟؟

زدی تو خال مطهره منم همین فکرو میکنم البته بخاطر روحیات آقای سید.........

« الهی و ربی من لی غیرک »
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran
توي اون زمينه من كي باشم كه اظهار نظر كنم.
موضوعش "كودك و نوجوان و مسايل تربيتي" هست كه اسمش رو مسلما عوض ميكنيم.اينم من زياد از خودم چيزي ندارم و زحمت عمده اونو دكتر بانكي ميكشه.من چون بيشتر با اين سن و سال در ارتباطم و از طرفي چون دلم ميخواد يه سري راهكار به خانواده هايي داده بشه كه اين سن رو درك نميكنند وارد اين كار شدم.و گرنه و به قول معروف همه چيز در دستان با كفايت خداوند است.
راستي من اگه كمكي خواستم كسي ميتونه كمكم كنه؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، motahare
کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سخت نباشه کاری که بتونیم از پسش بر بیایم چرا که نه همه بچه ها در خدمت هستن!!!!!!!!!
« الهی و ربی من لی غیرک »
پاسخ
(28-04-2014، 10:16 PM)ياران نوشته است:  راستي من اگه كمكي خواستم كسي ميتونه كمكم كنه؟؟؟؟

شما بگو آقا سید،بلاخره بین این همه آدم یکی به دادت میرسه

(28-04-2014، 10:25 PM)ستاره.ح نوشته است:  سخت نباشه کاری که بتونیم از پسش بر بیایم چرا که نه همه بچه ها در خدمت هستن!!!!!!!!!

مثلا در حد پلک زدن و نفس کشیدن و...
دیگه فوق فوقش آب خوردن[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، motahare

آقاماهم ازپشت همین صفحه موبایل کمک خودرااعلام میکنیم.....ولی اگه چیزی بلدباشیمTongueBig Grin
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفي يه سايت توپ واسه خريد اينترنتي كتاب! انجمن مخ ها 0 276 13-02-2013، 12:41 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان