امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلم تنگه خدا...
دلم تنگه خدا
 [font]روزها داره می گذره و هر روز به تعداد روزهای دلتنگیم اضافه می شه [/font][font]حتی حق یه شونه که تکیه بدم روش وگریه کنمو هم ندارم ؟[/font][font]هیچکس نمی تونه حالمو درک کنه [/font][font]یه زمانی از یه جایی خوندم که عشق تنهاترت می کنه[/font][font]الان می تونم کاملا با تمام وجودم این حرفو درک کنم [/font][font]چقدر تنهام [/font][font]لبریز از عشقی هستم که کنارم نیست [/font][font]لبریزی ازعشقی هستم که حتی دستاشو هم ازم دریغ کرد [/font][font]لبریز از عشقی که حتی دلتنگ شدن براشو هم ازم توقع نداره [/font][font]لبریز ازعشقی که نمی دونه تو غروبا چی می کشم [/font][font]شبا چطوری با دوریش می خوابم [/font][font]صبحها چطوری به امید تماسش از خواب بیدار می شم [/font][font]لبریز از عشقی که هر وقت ازش درخواست می کنم ببینمش می گه نمیشه [/font][font]و هر روزمو بدون هیچ تماسی شب می کنم و ناامیدتر از روز قبل روزم تموم می شه [/font][font]و امید دارم شاید فردا یه روز تازه باشه [/font][font]چقدر دلم می خواد که وقتی چشامو باز می کنم کنارم باشه [/font][font]چقدر دلم می خواد که با صداش از خواب بیدار بشم[/font][font]چقدر دلم می خواد با صداش بخوابم [/font][font]چقدر دلم می خواد مثل سابق زنگ بزنه که بدو بزنم بیرون من جلو در وایستادم [/font][font]Sad[/font][font]نمی دونم شاید همه چی براش تموم شده و من فقط یه وجود خارجیم [/font][font]اما قلبم می گه نه [/font][font]نه می تونی برای کسی دردودل کنی چون همه از دید خودشون به مشکلت نگاه می کنن و قضاوت اشتباه می کنن[/font][font]اگه دردودل هم کنی دو روز بعد می خوان که دوست صمیمیت باشن و پشیمون می شی که چرا سفره ی دلتو باز کردی به جای اینکه درکت کنه می خواد رقیبو بزنه کنار [/font][font]گاهی باید همه ی غما رو بریزی تو خودت و خفه خون بگیری [/font][font]اب بشی و کسی نفهمه ذره ذره وجودت داره از دست می ره [/font][font]خدایا اگه واقعا دوسم نداره کاش بهم بگه [/font][font]که از این درد راحت بشه [/font][font]این همه زجر براش خیلی سنگینه[/font][font]منم زجر می کشم اما زجر اون بیشتره [/font][font]دلم تنگه خدا [/font][font]تموم کن . یا این دوریو تموم کن یا عمرمو [/font]

آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...

خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، سولماز ، NasimR ، WiSe ، yaran
غصه شو نخور هممون ی روزی میریم به درک ، شاید خدا اونجا باشه ، اونوقت انتقاممونا میگیریم !!
و واین دنیا از یک قبل ظهرم کوتاهتره.. ی آیه توی ی سوره ای از قرآن همون خدا
پاسخ
 سپاس شده توسط افسانه پناهی ، NasimR ، Hossein.J ، yaran ، WiSe
يه موقعي هست كه خدا مي خواد ما آدما رو امتحان كنه.اين امتحان بعضي وقتا براي بنده هاي خدا سخت تره.مثلا يه موقع يه كسي كه خودش هم اصلا فكرش رو هم نميكنه گرفتار يه مسايلي ميشه كه نميتونه ازش بياد بيرون.
دوست داشتن هم يكي از اون مسايله.توي اين قضيه بدترين چيز اينه كه يه طرفه باشه و از همه بدتر اينه كه هيچ كاري رو هم نتوني بكني.
اين وسط ارتباط با اهل بيت و خدا خيلي ميتونه كمك كنه.....اما من هميشه يه جمله معروف دارم:
ما 60-70سال تو اين دنيا ميخواهيم زندگي كنيم.تازه اگه اينقدر طول بكشه.پس بايد تكليف خيلي كارامونو زود معلوم كنيم و غصه چيزاي بيخودي رو نخوريم.تا ميتونيم بايد زندگي كنيم و لذت ببريم.

پاسخ
 سپاس شده توسط سولماز ، افسانه پناهی ، WiSe
دلتنگم نه دلتنگ تو
دلتنگ اینکه یه روزی هوامو داشتی
دلتنگ اینکه هر لحظه به یادم بودی
دلتنگ هر دقیقه شنیدن صدات
دلتنگ تا صبح بیدار موندنت فقط به خاطر اینکه دل من گرفته
دلتنگ اینکه اسممو سوالی صدا کنی
دیدی ؟ من که دلتنگ تو نیستم !
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط افسانه پناهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان