امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقاپسرامدیونن...!!!
سلام به بروبکس.......این تاپیک رودیدم پیشم جالب بودگفتم بزارمش اینجا...Big Grin
اقا پسرایی که از ترس مشکلات مالی و سربازی و ... ازدواج نمیکنین شماها به دخترا مدیونین.
چرا فکر میکنین دخترا همشون بی منطقن؟چرا فکر میکنین همشون پول دوستن و لقمه اماده میخوان؟ چرا فکر میکنین دختر خوب و بساز وجود نداره؟ نمونه های دخترای بساز و خوب تو همین سایتم زیادن و بیرونم دیدیم و شنیدیم اما شماها از ترس مسایل مالی و سربازی و نداشتن سرمیه و اینا ازدواج نمیکنین که چی بشه؟
یه لحظه خودتونو بزارین جای اون دختر بدبختی که قسمت شماس و هرروز داره سنش میره بالاتر و تنهاتر میشه.میدونین چقدر بهش مدیونین؟ گناه دخترا چیه که باید بشینن شما پسرای ترسو بیاین خواستگاریشون؟ حالا خدا میدونه کی صلاح بدونین و به نظر خودتون شرایطتون جور بشه. تازه وقتیم شرایطتون جور شد اکثرا میرین سراغ دخترای سن پایین و جوون و نوجوون اونوقت بیچاره دخترای هم نسل و هم سن و سالتون که بخاطر ترسای شما سالهاست تنهان.
چرا هیچوقت به این فکر نمیکنین که نامزدی هست انتظار هست و دخترا هم میتونن صبر کنن و با مشکلات بجنگن کنارتون؟ چرا هیچوقت به این فکر نمیکنین که کنار هم بودن و زندگی رو ساختن و اینکه طرف شما رو بیشتر بخاطر خودتون انتخاب کرده باشه واقعا بهتر از تحویل دادن یه زندگی حاضر و اماده به دختریه که شما رو بیشتر از خودتون شاید بخاطر این شرایطتون میخواد یا حداقلش شرایطتونم ر انتخابش تاثیر گذاشته؟
چرا فکر نمیکنین که خداوند رحمان و روزی دهنده روزی رو میرسونه؟چرا بهش توکل نمیکنین و جلو نمیرین برا ازدواج؟
چرا فکر نمیکنین که اون دختر بدبختی که قسمت شماس چه حالی داره؟چقد باید بخاطر خودخواهی و ترسو بودن شما تنهایی و عذاب بکشه و نیازای عاطفی و جنسیشو سرکوب کنه؟حالا بماند که دخترا زودتر پخته تر میشن و این نیازا رو در خودشون احساس میکنن اما حجب و حیا مانع بیانش میشه.
واقعا بعضی پسرا حقشونه دخترا بخاطر پولشون و پز دادن باهاشون بخوانشون.
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، NasimR ، Hossein.J
ما کی فکر ازدواج کردیم ؟[img]images/smilies/huh.gif[/img]
بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
(22-03-2014، 03:02 PM)مهدی علینقیان نوشته است:  ما کی فکر ازدواج کردیم ؟[img]images/smilies/huh.gif[/img]

خوب دیگه همین حرفارومیزنید:که ماقصدازدواج نداریم یا... ولی موقع ازدواج یه دخترایی روانتخاب میکنیدکه10سال ازخودتون کوچیکتره....!!!!
امضاء :

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، مهسا.م
من که اگه زن بگیرم یه 10 سالم میگردم از من بزرگ تر باشه [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
میدونی چرا [img]images/smilies/tongue.gif[/img]
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
(22-03-2014، 11:22 PM)مهدی علینقیان نوشته است:  من که اگه زن بگیرم یه 10 سالم میگردم از من بزرگ تر باشه [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

نه ازکجابدونم....!!!!!
.
.
.
چرا؟؟؟
امضاء :

پاسخ
(22-03-2014، 11:22 PM)'مهدی علینقیان' نوشته است:  من که اگه زن بگیرم یه 10 سالم میگردم از من بزرگ تر باشه [img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

آقاي علينقيان شما بتون ميخوره 22 يا 23 سال داشته باشين...
شخصي ك ميگين 33 سالشه...پير دختر ميخواي بگيري؟؟!!!!!خخخخخخ[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
مامان من 36 سالشه...[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe
[img]images/smilies/confused.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img] هزار بار منو مهدی مخدی مهتی صدا کنید عاغا کجا بود
بعدشم من قصد ازدواج ندارم خیلیا اومدن ردشون کردم[img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img]میخواستم نگم ریا بشه ولی گفتم
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
حالا نگفتین چرا ماها مدیونیم اخرش نفهمیدم شی شده!![img]images/smilies/huh.gif[/img]
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ

(24-03-2014، 12:45 AM)'مهدی علینقیان' نوشته است:  [img]images/smilies/confused.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img] هزار بار منو مهدی مخدی مهتی صدا کنید عاغا کجا بود
بعدشم من قصد ازدواج ندارم خیلیا اومدن ردشون کردم[img]images/smilies/tongue.gif[/img][img]images/smilies/confused.gif[/img]میخواستم نگم ریا بشه ولی گفتم

ن تورو خدا ...
كي ب شما زن ميده؟؟؟؟!!!!!!!![img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
اصن كي زن شما ميشه؟؟؟؟!!!!!!!![img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
برو بابا...

این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط NasimR
(22-03-2014، 12:15 PM)'WiSe' نوشته است:  سلام به بروبکس.......این تاپیک رودیدم پیشم جالب بودگفتم بزارمش اینجا...Big Grin
اقا پسرایی که از ترس مشکلات مالی و سربازی و ... ازدواج نمیکنین شماها به دخترا مدیونین.
چرا فکر میکنین دخترا همشون بی منطقن؟چرا فکر میکنین همشون پول دوستن و لقمه اماده میخوان؟ چرا فکر میکنین دختر خوب و بساز وجود نداره؟ نمونه های دخترای بساز و خوب تو همین سایتم زیادن و بیرونم دیدیم و شنیدیم اما شماها از ترس مسایل مالی و سربازی و نداشتن سرمیه و اینا ازدواج نمیکنین که چی بشه؟
یه لحظه خودتونو بزارین جای اون دختر بدبختی که قسمت شماس و هرروز داره سنش میره بالاتر و تنهاتر میشه.میدونین چقدر بهش مدیونین؟ گناه دخترا چیه که باید بشینن شما پسرای ترسو بیاین خواستگاریشون؟ حالا خدا میدونه کی صلاح بدونین و به نظر خودتون شرایطتون جور بشه. تازه وقتیم شرایطتون جور شد اکثرا میرین سراغ دخترای سن پایین و جوون و نوجوون اونوقت بیچاره دخترای هم نسل و هم سن و سالتون که بخاطر ترسای شما سالهاست تنهان.
چرا هیچوقت به این فکر نمیکنین که نامزدی هست انتظار هست و دخترا هم میتونن صبر کنن و با مشکلات بجنگن کنارتون؟ چرا هیچوقت به این فکر نمیکنین که کنار هم بودن و زندگی رو ساختن و اینکه طرف شما رو بیشتر بخاطر خودتون انتخاب کرده باشه واقعا بهتر از تحویل دادن یه زندگی حاضر و اماده به دختریه که شما رو بیشتر از خودتون شاید بخاطر این شرایطتون میخواد یا حداقلش شرایطتونم ر انتخابش تاثیر گذاشته؟
چرا فکر نمیکنین که خداوند رحمان و روزی دهنده روزی رو میرسونه؟چرا بهش توکل نمیکنین و جلو نمیرین برا ازدواج؟
چرا فکر نمیکنین که اون دختر بدبختی که قسمت شماس چه حالی داره؟چقد باید بخاطر خودخواهی و ترسو بودن شما تنهایی و عذاب بکشه و نیازای عاطفی و جنسیشو سرکوب کنه؟حالا بماند که دخترا زودتر پخته تر میشن و این نیازا رو در خودشون احساس میکنن اما حجب و حیا مانع بیانش میشه.
واقعا بعضی پسرا حقشونه دخترا بخاطر پولشون و پز دادن باهاشون بخوانشون.

آخه هر چیز جدید که دیدی باید بزاری!!!؟یه کم فکر کن آخه کلا دخترا عددی نیستن که بخوان برا ما شاخ و شونه بکشن مخصوصا ورژن بارساییشون!!!خخخ

دوتــــــــــــا دَستـــــــــامــ پــــوچن
گل تــــــویــ مــغـــزمــــهـــ
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان