امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سال نو مبارک
اول سلام میکنم 
بعدم میگم که :
همیشه قبل از تبریک سال نو یه حرفایی هست که مثل اتمام حجته، شایدم یه جور مرور این یه ساله
... خاطراتمونو که مرور می کنیم یه جاهاییش دردناکه...
یه آدمایی توی این خاطره ها بیشتر تو ذوق میزنن... همونایی که رفتن و برای اومدن منتظرمون گذاشتن... همونایی که اومدن و تنهاییامونو عمیق تر کردن... 
بیاید فکر کنیم قبل از این اومدن و رفتنا کی بودیم، بعدش چی شدیم... شاید بشه که بخشیدشون به شرطی که درسامونو از رفتار و بودنشون گرفته باشیم...
یه کارایی در گذشته کردیم که الان بوی حماقت میده ولی اون لحظه به انجامش اعتقادِ کامل داشتیم، پس باید انجام میشده... پس اسمش حماقت و سادگی نیست... بهش میگیم تجربه... تجربه ای که لازمش داشتیم...
ما هم یه وقتایی خوب نبودیم...
قضاوت کردیم...
دل شکستیم
یه جاهایی کم گذاشتیم...
درک نکردیم... 
تنها گذاشتیم...
مردد نباشیم اگه خواستیم بگیم " حق با تو بود، من اشتباه کردم "
" منو ببخش " گفتنش شاید یه کم سخت باشه اما سبک می کنه آدمو... تر و تازه میکنه رابطه هارو...
چیزی که مسلمه زندگی ادامه داره، ما هم باید ادامه بدیم... 
یه کم سخت، یه کم آسون اما همه چیز در جریان و در گذره...
نترسیم..
یه چیزایی امسال دیدم که واسم خیلی از چیزا با ارزش تر شدند...
اینکه قدر کسایی که دورت هستنو بدون از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر، بخدا این دعای موقع تحویل سال خیلی میتونه پر معنا و اثر بخش باشه
این روزا کسایی رو دیدم که با مشکلاتی دستو پنجه نرم میکنند که واقعا دردناکه...
کسی باش که خودت میخوای نه اونی که باقی میخوان
چند چیزو به یاد داشته باشین
1- خانواده
2-خانواده 
3-خانواده 
4-خانواده
 5-خانواده
 هر چی بگم کم گفتم...
خلاصه که همه چی داره نو میشه تازه میشه بوی تازگی بگیر...
خیلی حرف زدم بسس دیگه...
نوبتیم باشه دیگه نوبته عیده
آرزوهای خوبی واستون میکنم
ما رو هم دعا کنید جونه من [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
واسه انجمن هم روزای خوبی رو آرزو میکنم
اینجا داره بارون میاد اونجا رو نمیدونم...
من عاشق عیدو برو بکسشم...
امیدوارم چهارشنبه سوری همه غم هاتون سوخته باشه 
عیدتون پیشاپیش مبارک
ارادت
سعید
i knew it

[تصویر:  13953080901.jpg]

"don't be"
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، نوید خزدوز ، M@h$A ، مهسا.م ، NasimR ، motahare ، Hossein.J ، Hamid Jafary Pooya ، ستاره.ح ، افسانه پناهی
دراین چندساعت مانده به سال نو
این یادگاری رو برایتون می نویسم
دستها را برده ام بالا
سپردم دل به آن والا
و از عمق وجود خود
خدایم را صدا کردم
نمی دانم چه می خواهی ،
ولی دراین روزها برای تو ،
برای رفع غمهایت ،
برای قلب زیبایت ،
برای آرزوهایت
به درگاهش دعا کردم
و میدانم خدا از آرزوهایت خبر دارد
و در قلبم یقین دارم
دعاهایم اثر دارد . . .پیشاپیش سال نومبارک
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei ، نوید خزدوز ، مهسا.م ، NasimR ، motahare ، Hossein.J ، Hamid Jafary Pooya ، ستاره.ح
اميدوارم سالي كه در پيش رو داريد بهترين سال زندگيتون باشه.اميدتون بيشتر از قبل بشه وتلاشتون مضاعف.ادبمون بيشتر و احترامي كه به همنوعامون ميذاريم بهتر بشه.اميدوارم آدم فقيري نداشته باشيم و از ته دلم براي همه آرزوي سلامتي و تندرستي مي كنم و از خدا ميخوام كه سرمايه عقل رو به همه به نحو تمام و كمال بده.انشالله امسال بخت جوونامون باز بشه و مشكلات روحي و جسمي مردم برطرف بشه.و نهايتا از ته ته ته قلبم از خدا و جدم رسول الله ميخوام كه همه ي ما به اطاعت و بندگي و راه راست نزديكتر بشيم و از صراط شيطان دور بشيم و محبتي غير از محبت خدا توي دلامون نباشه.
چون من فردا دارم ميرم كربلا مجبور شدم پيام سال نو رو زودتر به بچه هاي مخ بدم.
ارادتمند دوستان بزرگوار
[تصویر:  13953270521.jpg]

[تصویر:  13953270522.jpg]

[تصویر:  13953270523.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز ، مهسا.م ، WiSe ، NasimR ، saeed shojaei ، motahare ، Hossein.J ، Hamid Jafary Pooya ، ستاره.ح

[تصویر:  13953272041.jpg]

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م ، WiSe ، NasimR ، saeed shojaei ، motahare ، Hossein.J ، Hamid Jafary Pooya ، ستاره.ح
منم امیدوارم در سال جدید ، خیلی زودتر از اونی که قراره به خواسته هاتون برسید ، برسید ....

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م ، WiSe ، NasimR ، saeed shojaei ، motahare ، Hossein.J ، Hamid Jafary Pooya ، ستاره.ح
منم ميگم:
اميدوارم سال پر خير و بركت و سرشار از موفقيت داشته باشين...
منو ببخشين اگ ناراحتتون كردم...
سال نوتون مبارك...[img]images/smilies/heart.gif[/img][img]images/smilies/heart.gif[/img][img]images/smilies/heart.gif[/img]
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، NasimR ، saeed shojaei ، نوید خزدوز ، motahare ، Hamid Jafary Pooya ، ستاره.ح
خوب دوستان پس باس بگیم...صد سال به این سال ها هر روزتان نوروز ...نوروزتان پیروز ....
امیدوارم سال پر برکتی باشه....
و حضرت فاطمه زهرا دست ههمونو تو این سال بگیره...
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م ، نوید خزدوز ، motahare ، saeed shojaei ، Hamid Jafary Pooya ، ستاره.ح ، WiSe
بهاره دیگه ، لباس نو بپوشین و شاد باشین.
من واسه کسی نه آرزویی دارم نه دعایی ، اگه مرد میدونی باس خودت بسازی و برسی ، اگر نشستی منتظر دعا و آرزو و کاشکی زنگد میزنم[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/biggrin.gif[/img](این اصطلاح آخر ی تیکه سده ای بود [img]images/smilies/wink.gif[/img])
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، saeed shojaei ، Hamid Jafary Pooya ، ستاره.ح ، WiSe ، نوید خزدوز
عید همتون مبارک
اینجا خونمونه
سیستمم بدجوری پوکیده
آی لاو یو مخز[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

درضمن چون اوضاع کامپیوتر خیلی خیته و حتی با مصیبت های فراوان دارم تایپ میکنم،نمیتونم به همه تک تک تبریک بگم
فعلا با همین تبریک کوچیک کنار بیاین تا بعدا انشاا... با حداکثر توان اعتباراتم برسم خدمتتون
روز و روزگارتون خوش و خرم
پاسخ
 سپاس شده توسط ستاره.ح ، WiSe ، نوید خزدوز ، motahare ، saeed shojaei ، مهسا.م
نوروز به نور فاطمیه زیباست
روزی تمام سال ما با زهراست
با بردن نام فاطمه فهمیدم
سالی که نکوست از بهارش پیداست!!!!!!!

عید همتون مبارک باشه ......... اعتبارم که قبلا بهتون دادم......[img]images/smilies/smile.gif[/img]

« الهی و ربی من لی غیرک »
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، نوید خزدوز ، motahare ، Hossein.J ، saeed shojaei ، مهسا.م ، Hamid Jafary Pooya ، NasimR

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ولنتاینت مبارک..... WiSe 8 206 12-02-2014، 08:22 PM
آخرین ارسال: elahe
  عید فطر مبارک Hamid Jafary Pooya 9 684 19-08-2012، 02:31 AM
آخرین ارسال: amir astronomer
  نگین خانم تولدت مبارک انجمن مخ ها 3 456 05-06-2012، 02:12 PM
آخرین ارسال: نگین
  عید همه مبارک پیشاپیش saeed shojaei 16 1,287 19-03-2012، 11:03 PM
آخرین ارسال: reza13678

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان