امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برهاني: شانس با استقلال يار نبود
برهاني: شانس با استقلال يار نبودمهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: مصدوم نبودم و مشکلي براي بازي مقابل الجزيره نداشتم. در حالي که تعدادي از تماشاگران روي سکوها اعتقاد داشتند آرش برهاني مصدوم است و نمي‌تواند در ديدار امروز بازي کند اما اين بازيکن اعلام کرد مشکلي براي همراهي آبي‌پوشان نداشت.

به گزارش فارس، برهاني اظهار داشت: من در اين هفته فقط يک جلسه با تيم تمرين نکردم و مشکلي براي همراهي استقلال نداشتم.

وي افزود: در اين چند سال فقط يک‌بار مصدوم شدم که اين آسيب‌ديدگي خيلي جزئي و البته اتفاقي بود که منجر به اين شد بعد از بازي با الريان تنها يک جلسه نتوانم با تيم تمرين کنم اما در بقيه روزها در تمرين حاضر بودم و در کنار ديگر بازيکنان در کار تاکتيکي شرکت کردم.

مهاجم استقلال در خصوص شکست تيمش نيز گفت: بچه‌ها خيلي زحمت کشيدند و تيم هم خوب بازي کرد اما تصور مي‌کنم امروز شانس با ما يار نبود و در حالي که مي‌توانستيم برنده بازي باشيم يک امتياز گرفتيم اما اميدوارم بتوانيم از 3 بازي آينده نتايج لازم را بگيريم هر چند قبول دارم کارمان سخت است.

ديدار تيم‌هاي استقلال ايران و الجزيره امارات با تساوي 2 بر 2 در ورزشگاه آزادي به پايان رسيد.[تصویر:  13951744701.jpg]

آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...

خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کبه: در استقلال با من مثل برده رفتار مي‌کردند افسانه پناهی 1 115 29-04-2014، 12:08 PM
آخرین ارسال: soshyant
  واکنش معاون باشگاه استقلال به اظهارات کبه افسانه پناهی 0 96 29-04-2014، 11:10 AM
آخرین ارسال: افسانه پناهی
  ممکن است با استقلال و سپاهان برخورد شود WiSe 0 94 21-04-2014، 10:28 PM
آخرین ارسال: WiSe

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان