امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلطان عشق است حسين....
اين متن رو توي يه وبلاگ ديدم كه يه بنده خدايي نوشته بود.ديدم به حال و هواي ما ميخوره گذاشتم اينجا
""سلام آقا.سلام بر تو ای سرور و آقای اهل بهشت ، سلامی به پاکی تربت کربلا به درگاه مقدس شما،سلام بر
حسین (ع) و سلام بر ابالفضل (ع).
اصلا نمیدانم من اجازه سلام دادن به شما را دارم یا نه ؟! چون به قول یک عزیزی سلام یعنی نام خدا ، و برای دادن سلام باید لیاقت دادن آن را داشته باشی ، انشاالله که داشته باشم . آقا چه بگویم از اینکه سینه ام مالامال از عشق تو لبریز است ، چه بگویم از غم عشقت.
مولا تو را ندیده ام ولی طعم عشقت را به زیبایی تمام چشیده ام . مولا کرم و محبت و آقایی شما رو هزاران بار
دیده ام. مولا مگر در این دنیای آشفته بعد خدا ، میتوان به کسی جز اهل بیت (ع) پناه برد ، مگر میتوان بدون
عشق اهل بیت (ع) زندگی کرد. به خدا قسم از آن روزی که مرا نمک گیر سفره با عظمت خودت کرده ای
دیگر تمام وجودم سر تا پا فقط نام تو را فریاد می زند. یا حسین (ع) انشاالله برای عشق تو ، آقا لیاقت کامل را
داشته باشم ... آقا چقدر در لحظات سخت زندگی با پناه به بردن به درگاه تو و به ساحت سقای کربلا وجودم
آرام و راحت گشته ... براستی که مدیون توام یا حسین (ع) . ارباب یقین داشته باش که همیشه به یاد توام
چه محرم باشد یا نباشد ، چون مجنون حسین (ع) شب و روزش کربلا ، حسین (ع) و عباس (ع) است ولی
آقا با این حال ، محرم تو حال و هوای دگری دارد ... محرم تو سینه مرا پاره می کند ...
وقتی می شنوم که در روز عاشورا فرزند علی مرتضی (ع) و فاطمه زهرا (س) ، نوه پیامبر (ص) ، افتخار تمامی
اهل بهشت ، تشنه است و کسی حاضر به دادن آب به او نیست ، حاضر میشوم وجودم تکه تکه شده و به آب
تبدیل شود ... ای آقا گوارا ترین آب های بهشتی گوارای وجود نازنین شما باشد ... ای آقا کاش آن زمان بودم
که وقتی فریاد زدی " هل من ناصر ینصرنی" ، خاک زیر پایت می شدم ... ای آقا کاش آن زمان بودم و وجودم را
فدای اهل خیمه تو  می کردم تا به آنها آسیبی نرسد ... ای آقا وقتی می شنوم مردمی که صد ها و هزاران نامه
برای تو نوشتند که امام شان باشی ولی پشت و خیانت به تو کردند ، روزی صدها بار بر آنها لعنت می فرستم که
نفهمیدند که چه الماس و گوهر بهشتی را از دست دادند و آخرت خود را خراب کردند برای دنیایی دو روزه !.
و از طرف دیگر وقتی می شنوم یارانی از جنس بهشت در کاروان تو به آن شکل مردانگی کردند همیشه اشک
احساس مرا فرا می گیرد.وقتی حبیب بن مظاهر ، مسلم بن عوسجه ، زهیر بن القین البجلی ،فرزندان نازنینت علی اصغر (ع) و علی اکبر (ع) ، یگانه مولای معرفت و عشق ، حضرت عباس (ع) و بقیه
شهیدان عاشق در رکاب تو را مشاهده می کنم که عاشقانه در راه خدا و به عشق حسین (ع) جان فدا
کردند ، به یکباره دیوانه حسین (ع) می شوم. مولا هرچقدر بگویم از عشقت و مرامت کم گفته ام ...
آنقدر خوب و آقایی که کمترین کاری که میتوان در حق شما کرد فقط جان فدا کردن است ... جانم فدای تو
یا اباعبدالله ... 
ای حسین (ع) تو چه کار میکنی که فقط با یک اشاره ، حر بن یزید ریاحی دیوانه حسین (ع) شد ؟!
درود بر مختار ثقفی که دلهای خون ، شیعه را آرام بخشید و انتقام داغداران شیعه را از دشمنان گرفت.
ای خدا بر همه دشمنان اهل بیت ، لعنت فرست و دوستان و مریدان اهل بیت را همیشه یاری کن .
ای ارباب این را بدان نمک تو در وجودم همیشه بوده و خواهد بود و تا جان دارم نام حسین و ابالفضل را زمزمه خواهم کرد ...
ای ارباب به حق عظمت چهارده معصوم زیارت حرمت را نصیبمان کن ./""

[تصویر:  13950798531.jpg]

[تصویر:  13950798532.jpg]

[تصویر:  13950798543.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، WiSe ، افسانه پناهی
عمرمان زود مي گذرد.يك ماه پيش همچين موقعي حرم امام علي بوديم و الآن...
رزقنا و اياكم زياره الائمه الهدي
[تصویر:  13983657891.jpg]

[تصویر:  13983657892.jpg]

[تصویر:  13983657893.jpg][font]

ايوان نجف عجب صفائي دارد
حيدر بنگر چه بارگاهي دارد

اي كعبه به خود مناز از روي شرف
جايت بنشين كه هر كه جائي دارد

هرگز نكند واهمه از روز جزا
هر كس چو علي پشت وپناهي دارد

ريزد گنهش به مثل برگ پائيز
گر زائر دلخسته گناهي دارد

هرگز نشود ديده او نابينا
هر كس كه بر اين بقعه نگاهي دارد

خوشبخت كسيكه اندراين وادي عشق
با راز و نياز اشك و آهي دارد

بي حب علي عبادت نامقبول است
با مهر علي قدر و بهائي دارد

هر كس كه نگشت پيرو مكتب او
قطعا تو بدان راه خطايي دارد

حاجت بطلب هميشه از شاه نجف
زيرا كه يد گره گشائي دارد

بروادي رحمتش دو صدبار سلام
مدفون دو سه صد مرد الهي دارد

از كوفه رسد ناله حيدر بر گوش
زان خانه پر نور كه چاهي دارد

نوميد نگردد ز سراي علوي
هر كس به درش دست گدائي دارد

يزدي به يقين ز تربت پاك نجف
بر باغ بهشت طرفه راهي دارد

رحمت به روان آنكه گفت اين مصرع
ايوان نجف عجب صفائي دارد

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، افسانه پناهی
يادش بخير دقيقا يك ماه پيش همچين موقعي اينجا بودم...
[تصویر:  13987088891.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، افسانه پناهی
سلام

امام مهربان سلام

دوست دارم بارها بگویم سلام

آن قدر سلام کنم تا اشکهایم جاری شوند

تا بدانم بر دل سیاه من نظر کرده ای آقا

می دانم بدم، خیلی بد

روسیاهم

آخر با چه رویی رو به روی شما ایستاده ام و سلام می کنم؟!

نمی دانم

شاید به امید رحمت شما

خدا کند که جواب سلام شما قدری دل سیاهم را نورانی کند

باز هم سلام می کنم

السلام علیک یا امام الرئوف

برس به داد دل پر گناه من آقا

السلام علیک یااباعبدالله

آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...

خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe
يادش بخير عيد كه رفته بوديم كربلا تو كاروانمون اين جمله خيلي رو زبونا افتاده بود...
[تصویر:  13991283471.jpg]

پاسخ
عبدالله بن هلال به امام صادق(ع) عرض كرد: فدايت شوم، كمترين نصيبى كه زائر امام حسين(ع) دارد، چيست؟ فرمود: «اى عبدالله، كمترين چيزى كه براى او می باشد، اينست كه خداوند او و خانواده اش را حفظ می كند تا وى را به سوى خانواده اش باز گرداند، و چون روز قيامت فرا رسد، خداوند حافظ او می باشد»[/align]
[align=left]منتخب كامل الزيارات ، ابن قولويه ، ص 247
[تصویر:  13994749131.jpg]

پاسخ
بين الحرمين عجب صفايي دارد...
اللهم الرزقنا جميع شيعة علي بن ابي طالب

[تصویر:  14025080025.jpg]

پاسخ
دل را برای تو یک دست میکنم،
 راه دلم به غیر تو، بن بست میکنم  
 خوردن باده ز راه گوش کسی ندید، 
 من یا حسین میشنوم مست میکنم...
[تصویر:  14047472841.jpg]