امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قراردادن تصویر در انجمن
آموزش قراردادن تصویر در انجمن

فرض می کنیم شما تصویری روی رایانه خود دارید و می خواهید این تصویر را در انجمن قرار دهید . برای این کار اول باید به مرکز آپلود در پایین صفحهات انجمن و یا به آدرس Mokhs.Com/uc رفته و با کلیک بر روی گزینه ی Browse مطابق شکل زیر تصویر مورد نظرتان را انتخاب کرده و بر روی گزینه  " من قوانین را قبول دارم " کلیک کنید. 
 [تصویر:  13948063011.png] 

حال بر روی گزینه ی [ آپلود فایل ] کلیک کنید تا تصاویر ارسال شوند .اکنون پنجره ای مشابه با تصویر زیر مشاهده می کنید که در قسمت شماره 1 پیش نمایش تصویر شما و در قسمت شماره 2 آدرس اینترنتی آن به نمایش گذاشته شده است :

[تصویر:  13948063012.png]
 محتوای کادر شماره 2 را کپی کنید . اکنون به قسمت ایجاد موضوع جدید در انجمن رفته و پس از انجام مراحل اولیه ایجاد پست جدید ، در پنجره ی ویرایشگر ، بر روی گزینه ای که در تصویر زیر با فلش مشخص شده است کلیک کنید .
[تصویر:  13948057141.png]
 اکنون در پنجره ای که باز می شود آدرسی که در مرحله قبل کپی کرده بودید را وارد کنید . مطابق با تصویر زیر :
[تصویر:  13948067521.png]
 در آخر بر روی کلید "پذیرش" کلیک کنید تا تصویر در متن مطلب شما درج شود .

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، motahare ، ستاره.ح ، مهسا.م ، WiSe
کلیه آموزش ها را می تونید در قسمت راهنما ( پایین تمام صفحات ) نیز مشاهده فرمایید .

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe
ممنون از توضیحاتتون. خب حالا اگه بخوایم فیلم بذاریم چی؟؟؟؟؟؟؟؟// تو قسمت راهنما هم نبودش!!!!!!!!!
« الهی و ربی من لی غیرک »
پاسخ
برای ارسال فیلم اول باید فیلم رو توی Aparat.com آپلود کنید . وقتی این کار روانجام دادید ، سایت آپارات یک لینک به شما میده شبیه به این :
نقل قول:
http://www.aparat.com/v/cStqi

شما باید اون قسمت آخر لینکتون که با رنگ قرمز نشون دادم رو به این شکل در انجمن قرار بدید تا فیلمتون پخش بشه :
نقل قول:
 [aparat]cStqi[/aprat]
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز ، WiSe
توضیحتون خیلی پیچیده بود!!!!!!!!!!!!!!! من که متوجه نشدم[img]images/smilies/exclamation.gif[/img][img]images/smilies/exclamation.gif[/img][img]images/smilies/exclamation.gif[/img][img]images/smilies/exclamation.gif[/img][img]images/smilies/exclamation.gif[/img][img]images/smilies/exclamation.gif[/img]
« الهی و ربی من لی غیرک »
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان