امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حقیقی : فرصتها را راحت از دست دادهایم/غیبت لژیونرها در آفریقای جنوبی تاثیرگذار است
#1

حقیقی : فرصتها را راحت از دست دادهایم/غیبت لژیونرها در آفریقای جنوبی تاثیرگذار است

دروازهبان تیمملی فوتبال کشورمان گفت: بازی با گینه محک خوبی بود اما نیجریه چند سر و گردن بالاتر از گینه است.علیرضا حقیقی درباره بازی تیمملی فوتبال کشورمان مقابل گینه اظهار داشت: پس از تعطیلات بلندمدت اردوی تیمملی به نظرم بازی خوبی مقابل گینه انجام دادیم. آنها تیم بدی ندارند اما فکر کنم نیجریه چند سر و گردن بالاتر از گینه است و ما کار بسیار سختی در جام جهانی داریم. بالاخره نیجریه بازیکنانی دارد که خیلیها آنها را میشناسند و ما باید بدانیم چند برابر گینه خطرناک است. امیدوارم با بازیهای بیشتر و برگزاری اردوهای آینده، تدارکات بهتری برای بزرگترین فستیوال فوتبال جهان ببینیم.

وی افزود: 100 روز تا جام جهانی مانده و فکر کنم دیر استارت زدیم. خیلی از فرصتها را متاسفانه ساده از دست دادیم اما ما ایرانی هستیم و همیشه به امید زندهایم. فرصت هنوز هم هست و اگر همه بخواهند دست به دست همدیگر نام ایران را سربلند کنند مطمئن باشید نتایجمان در برزیل بد نخواهد بود اما اگر به همین شکل به جام جهانی برویم دچار مشکل میشویم.

حقیقی در مورد حضور خودش در ترکیب تیمملی نیز گفت: بعد از اینکه بازی با اسپورتینگ تمام شد خودم را به کیروش معرفی کردم و در نیمه دوم بازی با گینه هم به میدان رفتم در مورد عملکردم کیروش و مردم و کارشناسان باید نظر بدهند که امیدوارم آنها راضی باشند. در کل عملکرد بدی نداشتم و همین که در شرایط مسابقه در دروازه تیمملی قرار گرفتم خداراشکر می کنم چون کمکم به هدفم یعنی دروازهبان اول تیمملی بودن در جامجهانی در حال نزدیکشدن هستم.

وی در مورد بازی با کویت گفت: بالاخره ما به جام ملتهای 2015 استرالیا صعود کرده بودیم و مشکل خاصی مقابل کویت نداشتیم اما فرصت خوبی بود تا جوانترها خود را نشان بدهند. متاسفانه من آن بازی را به دلیل اینکه در حال بازگشت به ایران بودم ندیدم.

دروازه بان تیم دسته دومی کوئیلها بلمار پرتغال افزود: الان همه چشم انتظار اردوی آفریقای جنوبی هستند که صددرصد این اردو میتواند به تیمملی کمک کند اما خبر بد این است که اکثر تیمهای اروپایی در کوران مسابقات هستند و قطعا لژیونرها نمی توانند در اردوی آفریقای جنوبی باشند که این موضوع هم تاثیرگذار است، به همین دلیل باید این اردو بدون لژیونرها برگزار شود که این هم به نظر من کمی در عملکرد تیمملی تاثیرگذار است اما امیدوارم حالا که چیزی به آغاز جام جهانی نمانده، همه با هم بیشتر به فکر تیمملی باشیم تا در بزرگترین رویداد فوتبال جهان یکی از پدیده ها لقب بگیریم.


آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...


خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe
#2
حقیقی هرحرفی بزنه درسته وعالی!!!!!!!!
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
#3
(07-03-2014، 04:13 PM)WiSe نوشته است:  حقیقی هرحرفی بزنه درسته وعالی!!!!!!!!
هرحرفی که نه......نمیشه......


آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...


خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان