امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیبایی زن عامل بیماری مرد!!!!!!!!!!!

به نام خالق زیبایی و زن
دانشمندان اعلام کردند

ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت مردان مضر باشد.

دانشمندان دانشگاه والنسیا پس از بررسی نتایج یک تحقیق نشان دادن که ملاقات با یک زن زیبا باعث افزایش هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن انسان میشه. این هورمون تحت تاثیر استرس‌های فیزیکی و روانی در بدن انسان تولید می‌شه که می‌تونهمنجر به بیماری‌های قلبی بشه.

برای بررسی این موضوع، محققان از ۸۴ دانش‌آموز پسر خواستند که هر کدام در یک اتاق نشسته و مشغول حل یک پازل شوند. در این اتاق دو غریبه که یک مرد و یک خانم هم نشسته بودند. دانشمندان متوجه شدند زمانی که فرد غریبه مرد اتاق رو ترک می‌کندو دو مرد در کنار یکدیگر باقی می‌مانند میزان هورمون استرس آ‌ن‌ها تغییری نمی‌کند، اما زمانی که زن اتاق رو ترک می‌کند، میزان هورمون استرس در شخص افزایش پیدا می‌کنه.

اين فرضيه كه پوشش محرك و زيبايي خانمها منجر به افزايش ميزان توليد اين هرمون مي شود بويژه اگر رابطه زن و مرد خارج از روابط خانوادگي باشد در تحقيقات جامع و كاملتر تاييد شده.

بعد از خوندن این تحقیق آقایان محترم خواهشمندم مواظب سلامتی خود باشید تا دچار بیماری های خانمان سوز نشوید.از زمانهای قدیم چنین نقل است آقایانی بودند که این توصیه را جدی نگرفتند و دچار دوگانگی شدند
سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود
من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
خوب بود......داری پیشرفت میکنی....خخخخ

آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...

خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط سولماز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیست نکته که برای زیبایی باید از آنها اجتناب کرد نوید خزدوز 0 428 27-12-2011، 09:28 PM
آخرین ارسال: نوید خزدوز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان