امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جالب ترين عروسي هاي دنيا...
جالب ترین و عجیب ترین مراسم عروسی هایی (Wedding Ceremony) که در دنیا انجام گرفته است. از عروسی در زیر آب تا عروسی بر فراز صخره ها
عروسی زامبی ها (Zombie Wedding)
[تصویر:  Zombie-Wedding-shegeftiha.jpg]
مجلس عروسی ارینا و ویتالی با تم زامبی، مجالس عروسی معمولی را که در آن‌ها عروس با لباس سفید عروسی و داماد با کت و شلوار دامادی ظاهر می شوند به چالش کشیده است.
عروسی صخره‌ای ((Cliff Wedding
[تصویر:  Cliff-Wedding-02-shegeftiha.jpg]
عکس های عروسی متفاوت زوج صخره نورد که بر روی صخره ها با هم ازدواج کردند.
[تصویر:  Cliff-Wedding-03-shegeftiha.jpg]
یک عکاس از فنگ جینگ که در لباس عروسی در کنار همسر خود لو ژائو ژست گرفته عکس می‌گیرد.
این زوج جالب تصمیم گرفتند جشن عروسی خود را در حالی برگزار کنند که از یک صخره بلند آویزان شده‌اند و به این ترتیب عکس هایی به یادماندنی از روز عروسی خود ثبت کردند.
فنگ جین و همسرش لو ژائو به ورزش های خطرناک در هوای آزاد علاقه‌ی بسیاری دارند و به همین دلیل در روز بزرگ زندگی خود نیز از تفریحات جالب و هیجان انگیزشان دست برنداشتند.
در این عروسی عجیب، عروس و داماد در حالی که از یک دیوار صخره‌ای در لیوژو، منطقه‌ی خودمختار گوانگشی جوانگ چین، آویزان بودند از عکاس عروسی خود می‌خواستند که از آنان عکس بگیرد.
[تصویر:  Cliff-Wedding-01-shegeftiha.jpg]
در این عکس های شگفت انگیز، عروس را در حالی می‌بینیم که لباس عروسی سپیدش در بلندی به اهتزار در آمده و همراه آقای داماد صخره ها را درمی‌نوردد.
لانگ جین، عکاس مراسم عروسی این زوج شجاع، که همراه آنان صخره نوردی کرده بود می‌گوید: «من هم صخره نوردی را دوست دارم ولی راستش نه به اندازه این دو تا! این که تنها با چند طناب در آن بالا معلق بودم کمی ترسناک بود و تا به حال چنین کار دشواری انجام نداده بودم. ولی عکس های عروسی خیلی خوب از آب درآمده‌اند».
عروسی متفاوتی که عروس را به ارتفاع ۳۰۰۰ فوتی (۹۱۴ متر!) کشاند (Tyrolean Traverse Wedding)
[تصویر:  Tyrolean-Traverse-Wedding-03-shegeftiha.jpg]
عروس خانم در پارک ملی یوسیمیتی، کالیفرنیا با بندبازی به خانه بخت می رود.
یک شرکت برگزاری مراسم عروسی به زوج های جسور و شجاع این امکان را می دهد که مراسم عروسی خود را به شکل متفاوت و جالبی برگزار کنند.
[تصویر:  Tyrolean-Traverse-Wedding-01-shegeftiha.jpg]
این عروس و داماد در ارتفاع ۲۰۰۰ فوتی با یکدیگر پیمان ازدواج بستند. عروس شجاع باید با یک طناب چند فوتی خود را به داماد که بر روی صخره بلند سایت ارو در پارک ملی یوسیمیتی ایستاده بود می‌رساند.
[تصویر:  Tyrolean-Traverse-Wedding-02-shegeftiha.jpg]
بن هورتون، عکاس این مجلس عروسی عجیب می گوید عکاسی از این مراسم عروسی به راستی کار دشواری بوده است و هیجان مراسم تا زمانی که عروس به آن سوی طناب نرسیده بود مو بر تن ناظران راست می کرد.
عروسی در جاذبه صفر (Zero Gravity Wedding)
[تصویر:  Zero-Gravity-Wedding-01-shegeftiha.jpg]
ارین فینگان ۳۰ ساله، و نوآه فولمر ۳۱ ساله، اولین زوجی هستند که در جاذبه صفر ازدواج کرده اند.
[تصویر:  space-wedding-2-shegeftiha.jpg]
این زوج آمریکایی مراسم ازدواج و آغاز زندگی خود را در هزاران پایی بر فراز فلوریدای جنوبی در حالت بی وزنی در حالی که در فضا شناور بودند بدون وجود جاذبه زمین جشن گرفتند. در این مراسم عروس یک لباس سفید عروسی و داماد نیز لباس رسمی دامادی به تن کرده بود سوار در جی-فورس یک (G-Force One)، مشابه ۷۲۷ وامیت کامت نیروی هوایی، این مراسم را جشن گرفتند و در شرایط بی وزنی تمام آداب و رسوم ازدواج را گرچه با سختی، انجام دادند. فینگان گفت: من در مراسم‌ ازدواج های زیادی شرکت کرده بودم که برای من خیلی کسل کننده بود به همین علت خواستم مراسم ازدواجم متفاوت و جذاب باشد. این زوج معتقدند که سخت‌ترین آئین و رسم این ازدواج حلقه به دست یکدیگر کردن بود چون در شرایط بی‌وزنی حلقه به راحتی در فضا شناور می‌شد.
عروسی رمانتیک در زیر آب (Underwater Wedding)
[تصویر:  Underwater-Wedding-01-shegeftiha.jpg]
برگزاری مراسم عروسی در زیر آب نیز ایده زیبا و متفاوت دیگری است که می‌تواند روز بزرگ زندگی شما را به خاطره ای به یاد ماندنی بدل کند.
[تصویر:  Underwater-Wedding-02-shegeftiha.jpg]
آنچه که می بینید عکس هایی زیبا از عروسی عاشقانه (Romantic Wedding) هیروئه و توشی در اوکیناوا است.
[تصویر:  Underwater-Wedding-03-shegeftiha.jpg]
در مقایسه با عروسی های دیگری که در زیر آب برگزار شده اند، عکس های این مراسم عروسی بسیار زیباتر و رومانتیک تر به نظر می رسند. البته لباس عروسی بلند عروس کار عکاسی را دشوار می کرد اما مهارت عکاس، جیم وینتر، و البته مهارت خود عروس خانم در غواصی باعث شد همه چیز خوب پیش برود.

اين عكسا بالا نميان...
من آدرسشو ميذارم برين اونجا ببينين...جالبن
http://www.shegeftiha.com/15372-%D8%B9%D...-weddings/
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد صالحی
اینم عکساش نیس
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
من چندتاي آخريو نميبينم...
بقيشون خوبن...
آدرس سايتشو گذاشتم اونجا ببين... Big Grin
اينجا نظر بده Big Grin
این نیز میگذرد...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عجيب ترين استخر شنا... مهسا.م 4 166 27-02-2014، 08:00 PM
آخرین ارسال: مهسا.م
  خطرناك ترين ساحل دنيا... مهسا.م 0 87 26-02-2014، 09:22 AM
  رنگارنگ ترين ميوه دنيا... مهسا.م 0 94 25-02-2014، 10:27 PM
  بزرگ ترين و قدرتمندترين هواپيما (مکانیک سیالات و هوافضا) reza13678 0 1,005 16-02-2012، 04:47 AM
آخرین ارسال: reza13678
  با ضعيف‌ترين نيروي جهان آشنا شويد! reza13678 0 295 16-02-2012، 04:37 AM
آخرین ارسال: reza13678

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان