امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عروسی دردسرسازمحرم نویدکیا!!!
#1
محرم نویدکیا به عنوان بازیکنی که توان فنیاش حتی در این سن هم کتمان نمیشود،نشان داده در هربازی حتی با وجود مصدومیت، کمکی اساسی برای سپاهانیها بوده و هست

به گزارش افکارنیوز، محرم نویدکیا به عنوان بازیکنی که توان فنیاش حتی در این سن هم کتمان نمیشود، نشان داده در هربازی حتی با وجود مصدومیت، کمکی اساسی برای سپاهانیها بوده و هست. جای خالیاش هم بیشک برای این تیم ضربه ای اساسی به حساب میآید. در این شرایط شما قضاوت کنید که آیا واقعاً جای تعجب ندارد وقتی میشنویم مراسم جشن عروسی او درست شب بازی سپاهان با مس بوده است؟ در واقع محرم نه به دلیل مصدومیت که به خاطر مراسم عروسیاش در این بازی حساس حضور نداشته!

بگذارید همین اول کار تأییدیه مهرزاد خلیلیان، مدیرعامل باشگاه سپاهان در این رابطه را به سمع و نظرتان برسانیم. خلیلیان البته براساس سیاست سپاهانیاش اصلاً سعی نمیکند مقابل این خبر مقاومت کند و در عوض با دفاع از محرم سعی میکند خبری که علت اصلی غیبت این بازیکن را مصدومیت بیان میکرد، محو کند. خلیلیان در این رابطه این طور توضیح میدهد:

مسابقه سپاهان مقابل مس قرار بود دوم اسفند برگزار شود و برهمین اساس محرم برنامه ریزیاش را برای مراسم ازدواج کرده بود. وقتی ناگهان بازی یک روز جلوتر افتاد، دیگر باید چه کار میکرد؟

البته خلیلیان تأکید میکند: «علاوه بر این همان طور که میدانید بازیکن ما علی احمدی هم روز قبل همسرش را از دست داده بود و عزادار بود که محرم نویدکیا برای همدردی با او تا صبح بیدار مانده بود و طبیعتاً نمی توانست در بازی شرکت کند.» انگار که تازه یاد مصدومیت نویدکیا هم افتاده باشد، خلیلیان به یکباره به این موضوع هم اشاره میکند و در این رابطه میگوید: «البته پای محرم هم ورم کرده بود. من خودم او را معاینه کردم و دیدم که بازی کردن واقعاً برایش مقدور نبود.»
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان