امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دل تکونی
داشتم فک می کردم .....تو ذهنم گفتم یعنی چی خونه تکونی عید.....به چه دردی م یخوره.....اصلا چه اهمیتی داره...
خونواده ها توی طول سال کلی خونه هاشونو تمیز می کنن.....چرا بیان آخر سال که طبیعت هم خودشو یه تکونی میده.....
این کارو بکنن....نه این کامل نیست به نظرم باید یه چیزی بیش از این باشه....
درسته حقیقتا همینه....چیزی بیش از هاست.... Cool
[تصویر:  13940492471.jpg]
گذشته ها گذشته....به قولیم: اونی که توی گذشته است در گذشته است.......
انصافا حال کردم از این بینش بعضی از سنت ها که مردم هنوز دارن راجع بهش عمل می کنن....ولی متاسفانه که اصل ماجرا رو فراموش کردن...
اینکه بعد از این ماجرا چه اتفاقی میافته مهم تره...یعنی بعد از خونه تکونی....چه اتفاقی باید بیفته.....
اصل کار اینه.....انکه ما عید چی کار می کنیم....دست به حرکت بزرگی میزنیم....به دور از این که دستورات اسلامیش هم بگذریم....(میگه صله رحم )
آره گذشت داشتن مهمه ...اون چیزی که می خواستم بگم همین بود ...از گذشته ها بگذریم و به آینده نیگاه کنیم...
از کدورت ها بگذریم و دلمونو بتکونیم.....
خونه تکونی......
واقعا یه سمبل نیاز داشت تا بتونه خیلی ها رو به فکر بندازه که باید دلامونو صاف کنیم و کدورتا رو دور بندازیم.....
اونا رو تمیز کنیم.....ذهنامونو با این کار به سمت مثبت فکر کردن سوق بدیم....
حالا هم میگم ....بعد از ریختن مدورتا....باید دست به حرکت بزرگ زد برین و به اقوام و کسایی که نسبت بهشون احساس بدی داشتین سر بزنین...
که در این مورد باید بگم سعی کنین....دست به ابتکار بزنین..... Exclamation Idea
دست از لجاجت برداریم.... Angry
و بدونیم هیچ کس کامل نیست..... Angel
هیچ نظریه ای از یک آدم عادی نبوده که در طی سال ها رد نشه و نظر جدید اونو نگیره...
دنیا داره عوض میشه....سعی به تغییر خودمون بزنیم....
دست به دامان آنچه خوب است بزنیم......
خب بچا فکر کنم حرف دلم رو تا حدودی زدم ...امید وارم که هممون دست به یه ابتکار بزنیم.... Idea
[تصویر:  13940492472.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، نوید خزدوز
دستت دردنکنه،خیلی جالب بود...
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان