امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"کاکا" به انجمن مبارزه با بهره کشی ج-ن-S-یپیوست
#1
"کاکا" به انجمن مبارزه با بهره کشی ج-ن-S-یپیوست

اخبار ورزشی - "کاکا" به انجمن مبارزه با بهره کشی ج-ن-S-یپیوست
کمپین « نگاهتان را برنگردانید » که توسط موسسه مبارزه با بهره کشی ج-ن-S-یاز کودکان « ایپکت فرانس » و شبکه اروپایی این موسسه مدیریت می شود از سپتامبر 2013 کارش را به طور رسمی در ورزش آغاز کرده و از هواداران ورزش در تورنمنت های بزرگ خواسته که از این مسائل چشم پوشی نکنند

در فاصله 100 روز مانده به برگزاری جام جهانی، کاکا و جونینو دو ستاره فوتبال برزیل به انجمن هایی پیوستند که با بهره کشی ج-ن-S-یاز افراد نابالغ مبارزه می کنند.

حالا سرویس اجتماعی صنعتی برزیل به همراه دولت این کشور تصمیم گرفته اند به این کمپین بپیوندند.

به گزارش تدبیر و به نقل از خبرگزاری فرانسه این خبر را فیلیپ گالاند رییس موسسه « ایپکت فرانس » اعلام کرد و از حضور دو نماینده مطرح برزیل در این انجمن هم خبر داد: جونینیو و کاکا. در کنفرانس خبری که به همین منظور تدارک دیده شده بود ابتدا جونینیو بازیکن سابق المپیک لیون و تیم ملی برزیل بود که پیغامی برای هواداران فوتبال داشت:«در طول برگزاری جام جهانی هر هوادار باید خودش را مثل یک مسئول ببیند.

در برزیل مثل هرجای دیگر بهره کشی ج-ن-S-یاز افراد نابالغ جرم است و مطابق با قانون با آن برخورد می شود. پس اگر شما در این کشور با چنین رخدادی مواجه شدید لطف کنید به شماره 100 زنگ بزنید و خواهش می کنم نگاهتان را برنگردانید ».

بعد از جونینیو هم نوبت به کاکا رسید تا در پیامی ویدئویی عین همین جملات را خطاب به برزیلی ها به زبان بیاورد. برزیل از همین حالا با پدیده کودک آزاری مواجه است و بیش از 250 هزار کودک در این کشور مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. گفتنی است در برخی کشورها بهره کشی ج-ن-S-یاز افراد نابالغ بین 3 تا 7 سال زندان دارد.


آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...


خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان