امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار مهاجرت

آمریکا مقررات اخذ روادید برای دانشجویان ایرانی را ساده‌تر کرد

هیلاری کلینتون، وزیر خارجه ایالات متحده، در یک پیام اختصاصی برای ایرانیان اعلام کرد آمریکا برای پشتیبانی از مردم ایران، تصمیم گرفته است شرایط ویزای دانشجویان را ساده‌تر کند.

هیلاری کلینتون در این پیام اختصاصی گفت: «مایه خشنودی من است که یک گام بزرگ به جلو را در پشتیبانی دولت اوباما از مردم ایران اعلام می‌دارم.»

وزیر خارجه آمریکا افزود: «به موجب سیاست روادید ما در گذشته، دانشجویان و بازدیدکنندگان ایرانی در چارچوب برنامه‌های مبادله، می‌توانستند روادیدهایی که فقط سه ماه اعتبار داشتند و تنها برای یک بار ورود به کشور معتبر بودند دریافت دارند. این ترتیب از امروز تغییر یافته است. آنها اکنون واجد شرایط دریافت روادیدهایی با اعتبار دو ساله و با امکان ورودهای مکرر هستند.»

هیلاری کلینتون تصریح کرد: «این به جوانان ایرانی فرصت می‌دهد تا برای حضور در رویدادهای خانوادگی به کشور خود بازگردند، در کارآموزی‌ها شرکت جویند و برای گذراندن تعطیلات به خارج از ایالات متحده سفر کنند – و دیگر به دریافت روادید جدید برای هر بار ورود نیاز نخواهند داشت.»

هیلاری کلینتون گفت: «من از بسیاری دانشجویان ایرانی و آمریکایی‌های ایرانی تبار شنیده‌ام که آنها خواستار این تغییر بودند. بنا بر این من مایلم شما بدایند که ما به نگرانی‌های شما گوش می‌دهیم. ما گفت و شنود و مبادلۀ بیشتری را با کسانی از شما که در حال شکل دادن به آیندۀ ایران هستید خواستاریم. ما دوست داریم بتوانیم آنچه را که از نظر ما جنبه‌های مثبت آمریکا است با شما به اشتراک بگذاریم.»

هیلاری کلینتون گفت: «زیرا تا زمانی که دولت ایران به سرکوب توانایی‌های بالقوۀ شما ادامه می دهد، ما در کنار شما خواهیم ایستاد. ما از آرمان‌ها و حقوق شما حمایت می‌کنیم و به جستجوی خود برای یافتن راه‌های تازه‌ای به منظور پدید آوردن فرصت‌های بیشتر در جهت ایجاد تغییر واقعی در ایران ادامه خواهیم داد.»

از آنجا که ایران و آمریکا رابطه دیپلماتیک ندارند، شهروندان و دانشجویان ایرانی برای اخذ روادید آمریکا باید به کشورهای دیگر مراجعه بکنند.

البته کی می ره خارج
همین جوری گفتم در جریان باشین
یه قناری خوشگل دست یه نفر دیدم.گفتم فروشیه؟ گفت نه، رفیقمه!!

پس به سلامتی همه اونایی که رفیقاشون رو نمیفروشن
پاسخ
البته نمیشه روی این حرفها حساب کرد . موقع گرفتن پذیرش پدر آدم را در می یارند .

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
اگه جای راحت خواستین کشور سوئد راحت ترین کشوره.از نظر کیفیت چند تا دانشگاه توی 200 اول داره
پاسخ
اینم یه سایت برای کسایی که قصد مهاجرت دارن
برای کشورهای استرلیا و کانادا
http://www.job1.ir/static/register.asp
یه قناری خوشگل دست یه نفر دیدم.گفتم فروشیه؟ گفت نه، رفیقمه!!

پس به سلامتی همه اونایی که رفیقاشون رو نمیفروشن
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود وحید
و این هم یه سایت خیلی خیلی کامل برای کسایی که قصد مهاجرت به هر جایی رو دارند از هند گرفته تا آمریکا .
بیشتر هم تحربیات افرادی هست که این راه رو رفتن نه تبلیغات دلالان و دفترهای مشاوره ای !

[تصویر:  wiki_logo.png]
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  موسسه های مربوطبه مهاجرت مورد تایید وزارت علوم rezasaadat 0 1,685 27-07-2011، 10:50 PM
آخرین ارسال: rezasaadat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان