امتیاز موضوع:
 • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
قبل از خورده شدن توسط كوسه...
#1
عکاسی به نام "آموس ناچوم" به تازگی تصاویری از دریا گرفته است که می تواند مو بر تن هر انسانی سیخ کند زیرا شما صحنه هایی را خواهید دید که شاید هیچوقت با آ« روبرو نشده باشید. چهره کوسه ها آن هم قبل از خورده شدن چه شکلی خواهد بود به نظر شما؟کوسه ها بزرگترین قاتلان دریا هستند و انسان های زیادی را سالانه از پا در می آورند. این کوسه های خطرناک آرواره های بسیار قوی و تیزی دارند که نمی توان به این راحتی ها از دست آن ها در رفت و شاید تنها کسانی آن را دیده اند که خودشان هم خورده شده باشند.

عکاسی به نام "آموس ناچوم" به تازگی تصاویری از دریا گرفته است که می تواند مو بر تن هر انسانی سیخ کند زیرا شما صحنه هایی را خواهید دید که شاید هیچوقت با آ« روبرو نشده باشید. چهره کوسه ها آن هم قبل از خورده شدن چه شکلی خواهد بود به نظر شما؟

[تصویر: fa12-12.jpg]


این عکاس شجاع 63 ساله تصاویری را دقیقا از آرواره های کوسه در حالی که به سمت شکارش می رود گرفته است. این تصاویر نیاز به شجاعت زیادی دارد زیرا هر لحظه ممکن است کوسه به عکاس حمله کرده و او را یک لقمه کند.

عکاس در مورد این تصاویر می گوید: " ایده کار بسیار جالب است اما سال ها تمرین برای فرار کردن و البته خواندن مطالب بسیار در مورد رفتار کوسه ها می خواهد. همه این موارد در کنار شجاعت می تواند توان گرفتن عکس های بسیار زیبا را به شما می دهد".


[تصویر: fa12-13.jpg]


[تصویر: fa12-14.jpg]

[تصویر: fa12-15.jpg]

[تصویر: fa12-16.jpg]

[تصویر: fa12-17.jpg]


برگرفته ازhttp://www.beytoote.com/news/selective-news/being-eaten-sharks.html
این نیز میگذرد...
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان