امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ظرف ميشورم ديگ...
ظرف ميشورم... ديگ چرا مسخره ميكني؟؟؟!!!

[تصویر:  43.jpg]
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط FeReShTe_T ، محمد صالحی ، motahare ، سولماز ، mr.allahbeigi
ای جانم
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد صالحی ، مهسا.م
ایول افرین به این نانازی
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
مهساخانم ببین یادبگیر....بچه های مردم هنوزبلدنیستن بگن مامان ولی کارای خونه روانجام میدن Big Grin Tongue
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد صالحی ، مهسا.م
(28-02-2014، 12:19 AM)WiSe نوشته است:  مهساخانم ببین یادبگیر....بچه های مردم هنوزبلدنیستن بگن مامان ولی کارای خونه روانجام میدن Big Grin Tongue
فرزانه جان شماخودت هنوزنمیتونی ی نبات داغ ساده درست کنی گیردادی به مهسا..هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود
من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
مهسا قربون هردوتون بره من ی پا خونه دارم...
منو دست کم نگیرین...
مامانم ک سر کاره...
من غذا درس میکنم...
خونه رو جمع و جور میکنم...
دانشگاه میرم...
درسامو میخونم...
انجمن میام...
حالا هم مامان و بابام تحریمم کردن(دیگ نمیذارن بشینم پا کامپیوتر و گوشی Big Grin Sad )
این نیز میگذرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe
(28-02-2014، 11:43 PM)سولمازدبیری نوشته است:  
(28-02-2014، 12:19 AM)WiSe نوشته است:  مهساخانم ببین یادبگیر....بچه های مردم هنوزبلدنیستن بگن مامان ولی کارای خونه روانجام میدن Big Grin Tongue
فرزانه جان شماخودت هنوزنمیتونی ی نبات داغ ساده درست کنی گیردادی به مهسا..هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

حالاخودتوکشتی برداشتی اومدی خونمون یه نبات داغ واسمون درست کردی ورفتی.......تازه اشم واسه من که درست نکردی واسه افسانه بود....خخخخخخ
درضمن من دست به هرکاری نمیزنم تامباداهی دوباره بگن بیاتوکه بلدی انجام بده،وگرنه همه کاربلدیم......خخخخخ
فقط سیاست داریم Tongue
امضاء :

پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
(01-03-2014، 09:20 AM)مهسا.م نوشته است:  مهسا قربون هردوتون بره من ی پا خونه دارم...
منو دست کم نگیرین...
مامانم ک سر کاره...
من غذا درس میکنم...
خونه رو جمع و جور میکنم...
دانشگاه میرم...
درسامو میخونم...
انجمن میام...
حالا هم مامان و بابام تحریمم کردن(دیگ نمیذارن بشینم پا کامپیوتر و گوشی Big Grin Sad )

منم همین طورولی کوگوش شنوا... Tongue
امضاء :

پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م
(01-03-2014، 02:26 PM)WiSe نوشته است:  

حالاخودتوکشتی برداشتی اومدی خونمون یه نبات داغ واسمون درست کردی ورفتی.......تازه اشم واسه من که درست نکردی واسه افسانه بود....خخخخخخ
درضمن من دست به هرکاری نمیزنم تامباداهی دوباره بگن بیاتوکه بلدی انجام بده،وگرنه همه کاربلدیم......خخخخخ
فقط سیاست داریم Tongue
کاملامعلومه...بپاچشم نخوری..تومگه بجزوررفتن باگوشیت کاردیگه ای هم میکنی؟!ماکه ندیدیم.
بااون خواستگاری ضایعت براافسانه هم فهمیدیم سیاست چیه... Big Grin
سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود
من اگرراضی باشم ..میخندم
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، مهسا.م
(01-03-2014، 06:49 PM)سولمازدبیری نوشته است:  
(01-03-2014، 02:26 PM)WiSe نوشته است:  

فقط سیاست داریم Tongue
کاملامعلومه...بپاچشم نخوری..تومگه بجزوررفتن باگوشیت کاردیگه ای هم میکنی؟!ماکه ندیدیم.
بااون خواستگاری ضایعت براافسانه هم فهمیدیم سیاست چیه... Big Grin

خخخخخخ....عزیزم من جزانجمن جای دیگه ای هم دارم مگه،درضمن خودتم دیدی که داشتم جواب یکی ازبچه هارومیدادم.....!
اگه میخوای تابراتوهم بیام برم خواستگاری؟ Big Grin Wink Tongue
امضاء :

پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان