امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه بارتبه برترکارشناسی ارشد
باعرض تبریک وآرزوی توفیق برای شما

1.مختصری ازبیوگرافی،رشته ورتبه قبولیتان راذکرکنید؟
مسعودپناهی،متولد1362دریکی ازروستاهای شهرستان گناوه هستم وسال1381دررشته مهندسی شیمی وارددانشگاه شدم ودرکنکورکارشناسی ارشدفرآوری وانتقال گاز،رتبه اول ودررشته مهندسی شیمی رتبه نوزدهم،ودرسال1392مهندسی شیمی دکترارتبه شش رابدست آوردم.

2.عوامل موفقیت شمادرچه چیزی بوده است؟
ابتدالطف خداوندسپس استفاده خیلی خوب ازدانش استادوهمچنین همکلاسی هایم که برای کنکورمطالعه میکردندوهمچنین برنامه ریزی صحیح ومنظم برای مطالعه ودرآخرهدفی که برای خودداشتم وآن هم کسب رتبه اول تاسوم بودکه میخواستم بدین وسیله ازخدمت سربازی معاف شوم.

3.چگونه برنامه ریزی کردیدکه به این مهم دست یافتید؟
طوری برنامه ریزی کرده بودم که تاقبل ازشروع دانشگاه حداقل یک دورکتاب هایم راخوانده باشم.

4.آیادرکناردرس کارهای جنبی هم داشته ایداگرجواب شمامثبت است بفرماییدچه بوده وآیامانع شمادرکنکورارشدبوده است؟
بلی_دراوقات فراغت باورزش وتماشای تلویزیون و... خودراسرگرم میکردم وپروژه هایی که استاددرترم هفتم میدادندمقداری باعث کاهش روندمطالعه ام واخلال دربرنامه ام میشد.

5.ابتداکاردرزمینه برنامه نویسی وکامپیوتروتقویت زبان خارجه خودتاحدامکان ودرآخرهم اگرخدابخواهدکسب مدرک دکترا

6.چه توصیه ای به هم نوعان خودتان دارید؟
همیشه برای رسیدن به هدفی بزرگترازهدفی که درپیش دارندتلاش کنند.

باتشکرازشماکه وقتتان رادراختیارماقراردادید.
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، Hamid Jafary Pooya ، افسانه پناهی ، Hossein.J ، نوید خزدوز ، elahe ، motahare
واسه کنکور سال بعد می تونید با منم مصاحبه کنید Wink
در بيكرانه ي جهان دو چيز است كه افسونم مي كند :
آبي آسمان كه ميبينم و ميدانم كه نيست

و

خدايي كه نمي بينم و ميدانم كه هست
پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، motahare
(07-02-2014، 11:30 AM)elahe نوشته است:  واسه کنکور سال بعد می تونید با منم مصاحبه کنید Wink

باشه حتما....... Big Grin
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط elahe

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان