امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوتبال همین است
[تصویر:  362750_heroa.jpg]
رادامل فالکائو ستاره کلمبیایی موناکو که روز شنبه در بیمارستانی درپورتو زیرتیغ جراحی رفت، از سونر ارتک، مدافع تیم شاسلو فرانسه که باخطا موجب مصدومیت او شد پیغام داده که خودش را مقصر نداند و از او به خاطر پیغامهای حمایتی اش تشکر کرده. فالکائو در صفحه اش در توئیتر نوشت:« سونر ارتک، مرسی برای پیغام هایت.تو خودت را برای آنچه رخ داده، مقصر ندان. اینها اتفاق های دنیای فوتبال هستند.»او درحالی این پیغام را برای مدافع شاسلو نوشته که این بازیکن در طول این هفته با تهدیدهای زیادی مواجه شده. بلافاصله بعد از مشخص شدن شدت مصدومیت فالکائو و غیبت احتمالی او در جام جهانی 2014، خیلی از کاربران کلمبیایی ارتک را مورد اهانت قرار دادند وبعد ازاین پیغام ها بود که ارتک که معلم مدرسه است با ابراز ندامت در صفحه اش در توئیترنوشت:« برای من خیلی سخت است که این موضوع را هضم کنم. خیلی سخت است. من شخصا تهدید به مرگ نشده ام ولی فحش و بدوبیراه های زیادی شنیده ام. کنار آمدن با این حرفها ساده نیست. »
از سوی دیگر خانم کارمنسا ساراته، مادر فالکائو هم از کسانی که به ارتک توهین کرده اند انتقاد کرده و گفته:« اول می خواهم برای سونر ارتک، پیغام صلح وآرامش بفرستم. ما می دانیم که او مقصر مصدومیت پسرم نبوده و مردم کمی صبرشان را از دست داده اند. » حالا وبعد از تمام این صحبتها همه منتظر آنند که ببینند روند بهبود فالکائو به چه ترتیبی طی می شود و آیا او درنهایت به جام جهانی خواهد رسید یا خیر؟
دوتــــــــــــا دَستـــــــــامــ پــــوچن
گل تــــــویــ مــغـــزمــــهـــ
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوتبال به رونالدو نیاز دارد soshyant 0 98 15-01-2014، 03:19 PM
آخرین ارسال: soshyant
  کریستیانو رونالدو مرد سال فوتبال جهان در سال 2013 شناخته شد. WiSe 0 98 14-01-2014، 01:16 AM
آخرین ارسال: WiSe

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان