امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت گذاری مسی
#1
جراردومولینا، پروفسور و متخصص مارکتینگ ورزشی در شرکت اسپورت مارکتینگ در صحبت هایی راجع به ارزش 400 میلیون یورویی مسی در بازار صحبت کرده است.
او در گفتگو با شبکه کادنا سر اعلام کرده که یک باشگاه است که حاضر است چنین مبلغی را برای خرید این ستاره آرژانتینی هزینه کند و دراین باره گفته:« یک باشگاه هست که آماده است تا با حمایت از دولتشان، مبلغ 400 میلیون یورو برای خریداری مسی هزینه کند. البته سه باشگاه اروپایی هستند که از ما درخواست کردند تا چنین مطالعاتی را انجام دهیم تا درنتیجه آن ارزش واقعی مسی مشخص شود. ما نمی توانیم بگوئیم که کدام باشگاه ها چنین درخواستهایی داشته اند. این باشگاه ها از ما خواستند تا این مطالعات را انجام دهیم تا آنها بتوانند احتمال خریداری لیونل مسی را بررسی کنند.»
که طبق بررسی های انجام شده و اعلام روزنامه هایی از جمله آ.اس و موندودپورتیوو، این تیم، تیمی نیست به جز پاری سن ژرمن که حاضر به پرداخت چنین مبلغی برای خریداری مسی است.

پروفسور مولینا ادامه داد:« ارزش رسانه ای مسی پنج برابر کریستیانو رونالدوست؛ طبق مطالعات انجام شده، ارزش رونالدو 150 تا 160 میلیون یورو است. مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگام مسی 250 میلیون یورو است ولی از نظر من این رقم مردود است. این روزها بازیکنی در دنیای فوتبال وجود ندارد که ارزشش بیشتراز لئو مسی باشد. طبق تحقیقات به عمل آمده در بازار نقل و انتقالات 5 سال اخیر، ارزش مسی 400 میلیون یورو است.»
در بررسی انجام شده توسط شرکت یورومریکاس سپورت مارکتینگ، ارزش لیونل مسی در شرایطی برآورد شده که سه فاز بررسی به عمل آمده.
[تصویر:  wlf2no.jpg]


حال سوال این است آیا مسی این مقدار می ارزد؟

دوتــــــــــــا دَستـــــــــامــ پــــوچن
گل تــــــویــ مــغـــزمــــهـــ
پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز ، Hossein.J
#2
بیشتر بیشتر دادا
................!
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان