امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رودربايستي بايرن مونيخ با اعراب حاشيه خليج فارس
#1

عصبانيت اعراب کناره جنوبي خليج فارس از درج اين نام در خبرهاي مربوط به حضور تيم فوتبال بايرن مونيخ درقطرباعث شدتامسئولان پايگاه اينترنتي باشگاه آلماني در چرخش موضع ناگهاني از عنواني ساختگي بهره بگيرند.

به گزارش انجمن علمی دانشجویی MOKHS، تيم فوتبال بايرن مونيخ درتعطيلات نيم فصل رقابتهاي بوندسليگا به حاشيه جنوبي خليج فارس سفرکرده است تا در قطر خود را براي نيم فصل دوم اين رقابتها آماده کند. بسياري از روزنامه ها و سايتهاي خبري به پوشش اخبار تمرين شاگردان گوارديولا در قطر پرداختهاند. از جمله سايت باشگاه بايرن مونيخ و همچنين پايگاه اينترنتي روزنامه بيلد آلمان در بازتاب خبرهاي تمرين بايرن مونيخ درقطر، از نام خليج فارس در تيتر يا متن خبرهاي خود بهره گرفتند؛ اقدامي که خشم اعراب ساکن حاشيه جنوبي خليج فارس را در پي داشت.

اين
واکنشها تا آنجا پيش رفت که شيخ سلمان رييس بحريني کنفدراسيون فوتبال آسيا هم نسبت به اين اقدام باوارياييها موضعگيري کرد. به دنبال اين اعتراضها، مسئولان سايت باشگاه بايرن مونيخ نسبت به تغيير خبر خود اقدام کردند و از عنواني ساختگي براي خليج فارس بهره گرفتند. جالب آنکه اين اقدام تنها در نسخه عربي سايت بايرن مونيخ صورت گرفته و در خبرهايي که به زبانهاي آلماني، انگليسي، اسپانيايي در اين سايت آمده، همچنان از نام تاريخي خليج فارس استفاده شده است.


آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...


خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز ، WiSe


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان