بزرگترین انجمن دانشجویی ایران، انجمن مخ ها

دانلود جزوه رایگان، نمونه سوالات رایگان، گزارش کارهای مقاومت مصالح,گزارش آزمایشگاه,فیزیک 1,فیزیک 2,سیالات,هیدرولیک,مقاومت مصالح,ترمودینامیک,آزمایشگاه بتن,نمونه سوالات کنکور ارشد,کارنامه کنکور ارشد

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[جزئیات]

ازدواج یعنی

نویسنده پیام

مدیر بخش حسابداری
انجمن مخ ها
مدیر بخش

وضعيت : آفلاین
موضوعات : 629
اعتبار: 498

دلنوشته من توخودتی وخودت ، فقط و فقط . . . دکترباش واسه دردات ، مرهم باش واسه زخمات ، روشن باش واسه فردات . . .

حالت من

سپاس ها 865
سپاس شده 1803 بار در 950 ارسال
جوایز :

ارسال: #1
ازدواج یعنی
ازدواج یعنی
[تصویر:  2808.jpg]
ازدواج مثل شهر محاصره شده است: کسانی که داخل شهرند سعی دارند ازآن خارج و آنها که خارج هستند کوشش دارند که داخل شوند (فرانکلین)

زندگی
زناشویی مثل تاتر است: مردم صحنه زیبا و آراسته آن را می بینند درحالی که زن و شوهر با پشت صحنه درهم ریخته و پرماجرای آن سر و کار دارند. (فرانسیس بیکن)

تا وقتی آدم ازدواج نکرده اورا غیرکامل می خوانند، بنا براین معلوم می شود که بعد از ازدواج کار آدم تمام است! (باب هوپ)

تا قبل از ازدواج فقط مرگ می تواند دو عاشق دلداده را از هم جدا کند اما بعد از ازدواج تقریبا هرچیزی می تواند سبب جدایی آنان شود! (سامرست موام)

ازدواج با یک مرد مثل خریدن کالایی است که مدت ها مشتاقانه از پشت ویترین تماشایش کرده اید اما وقتی به خانه می رسید از خریدنش پشیمان می شوید. (جین کر)

ازدواج برای کسانی که تصور می کنند صبح روز بعد از آن ، آدم دیگری می شوند موضوعی ناامیدکننده است. (ساموئل راجرز)

مجردان بیشتر از متاهلین درباره زنان اطلاع دارند چون اگر نداشتند آنها هم ازدواج می کردند. (اچ.ال.منکن)

مرد با ازدواج روی گذشته اش خط می کشد ولی زن باید روی آینده خود خط بکشد. (سینکلر لوییس)

قبل از ازدواج، مرد قبل از خواب به حرف هایی می اندیشد که شما گفته اید اما بعد از ازدواج ، مرد قبل از این که شما حرف بزنید به خواب می رود. (هلن رولان)

هیچ گاه ازدواج نکردم چون سه حیوان خانگی داشتم که دقیقا نقش یک شوهر را به تناوب برایم ایفا می کردند.یک سگ داشتم که هرروز صبح غرغر می کرد.یک طوطی داشتم که تمام بعداز ظهر بدو بیراه می گفت و یک گربه که همیشه دم دمهای صبح به خانه بازمی گشت. (ماری کورلی)

زنان با این آرزو با مردان ازدواج می کنند که مردان تغییر کنند... که نمی کنند, مردان با این آرزو با زنان ازدواج می کنند که زنان تغییر نکنند... که می کنند. (ناشناس)

خیلی بامزه است: هنگامی که زنان از ازدواج خودداری می کنند اسمش را می گذاریم عشق به استقلال اجتماعی اما وقتی مردان از ازدواج خودداری می کنند به آن می گوییم ترس از مسوولیت اجتماعی (وارن فارل)

اگر می خواهی برای یک روز معذب باشی مهمان دعوت کن. اگر می خواهی یک سال عذاب بکشی پرنده نگه دار واگر می خواهی مادام العمر در عذاب باشی ازدواج کن. (ضرب المثل چینی)

آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...

خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

(آخرین ویرایش در این ارسال: 18-12-2013، 01:03 AM، توسط نوید خزدوز.)
17-12-2013، 01:35 AM
ارسال یک ایمیل به این کاربر مشاهده‌ی وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

کانال جک و سرگرمی تلگرام مخ شاد

ناظم - مدیر بخش خانه و خانواده
انجمن مخ ها
مدیر ارشد / ناظم

موضوعات : 44
اعتبار: 380

دلنوشته من

حالت من

سپاس ها 2210
سپاس شده 1841 بار در 95 ارسال
جوایز :

ارسال: #2
RE: ازدواج یعنی
من که هیچ کدوم از صاحبان این سخنان گهربار!! را نمی شناختم، ولی اگه آدمای بزرگی بودن (که لابد بودن) هیچ وقت فکر نمی کردم این همه زن و مرد بزرگ ازدواجای ناموفق داشته باشن!!
خُب ناموفق بوده که این طوری تعریفش کردن دیگه!!
البته بنده خداها حق داشتن، چون دوره ازدواج دکتر فرهنگ هنوز به هیچ زبونی ترجمه نشده!!
حالا شما این دکتر فرهنگا گوش نکنید، تا پس فردا مثل اینا، یه تعریف درب و داغون برا ازدواج از خودتون دَر وَکنید!!

صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

18-12-2013، 12:07 AM
ارسال یک ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

کاربر فعال
*
انجمن مخ ها
عضو شده

موضوعات : 0
اعتبار: 6

دلنوشته من خسته ام از زندگی..

حالت من

سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال
جوایز :

ارسال: #3
ازدواجججججج خوبه ولی به موقش البته مرداکه بدبخت میشن بهتر پسرا عاشق نشن
25-12-2013، 08:00 PM
ارسال یک ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

مدیر بخش
انجمن مخ ها
مدیر بخش

موضوعات : 54
اعتبار: 491

دلنوشته من ساده باشیم...

حالت من

سپاس ها 4226
سپاس شده 2345 بار در 353 ارسال
جوایز :

ارسال: #4
بروو بابا

................!
25-12-2013، 11:32 PM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ازدواج مهمتر است یا جشن ازدواج ؟ افسانه پناهی 0 117 09-03-2014، 06:40 PM
آخرین ارسال: افسانه پناهی
  انگیزه رکن اصلی ازدواج وانگیزه های غلط ازدواج افسانه پناهی 4 202 28-01-2014، 12:40 AM
  با انواع ازدواج آشنا شوید،معرفی چند نوع ازدواج مختلف،مشکلات و راه حل آن ها افسانه پناهی 0 114 26-01-2014، 07:10 PM
  عشق یعنی... افسانه پناهی 1 412 18-12-2013، 07:00 PM
آخرین ارسال: Dash @li

پرش به انجمن:

Code Center

X بستن تبليغات