امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان جهت تکمیل تیم مدیریت

مدیریت انجمن علمی دانشجویی Mokhs
در نظر دارد از بین کاربران واجد شرایط جهت پذیرش بعضی از مسئولیت های سایت و همکاری با مجموعه مدیریت انجمن٬ تعدادی کاربر را انتخاب نماید.

1. بخش رشد
  2. بخش کاردانی
  3. زیر بخش های کارشناسی
  4. بخش کارشناسی ارشد
  5. زیر بخش های سایر مطالب
لذا از کلیه علاقه مندان که واجد شرایط ذیل میباشند دعوت به عمل میاید تا در صورت تمایل از با اینجانب مکاتبه نمایند.
  • کاربر میبایست کاربر فعال باشد.
  • سابقه درگیری و ایجاد اغتشاش در انجمن را نداشته باشد.
  • در بخش های علمی و فنی انجمن فعالیت قابل قبولی داشته باشد.
  • باتوجه به حساسیت انتخاب بخش ها٬ با توجه به این موضوع که بخش های فوق٬ وابسته به نیاز انجمن مطرح شدند٬ کاربران باید با آگاهی کامل بخش موردنظرشان را
    انتخاب کنند تا در صورت انتخاب به عنوان مدیر٬ بتوانند تمام توجه خود را متمرکز به بخش فوق نمایند و به نحو احسنت آنجا را اداره کنند.
لطفا در صورت فرستادن رزومه موارد زیر را رعایت فرمائید:

۱. عنوان پیام خصوصی باید بخش مورد نظر شما جهت مدیریت باشد.
۲. هر کاربر تنها میتواند یک بخش را برای مدیریت انتخاب نماید.
۳. درصورت فعالیت مثبت٬ آموزشها یا تاپیک های مفید ٬ لینک و سابقه آنها را در پیام خصوصی ارسال نمایید.
۴.میانگین ساعاتی که روزانه در انجمن میگذرانید را ذکر فرمائید.
۵. سن٬ محل سکونت٬ شغل و تحصیلات خود را در رزومه ذکر نمائيد.
۶. کاربرانی که سابقه مدیریت در انجمن های مجازی دیگری داشته یا دارند لطفا لینک انجمن و نام کاربری در آن انجمن را در رزومه خود مرقوم فرمایند.
۷.مدیریت بر اساس صلاح دید خود اختیار دارد که هر یک از داوطلبین را جهت عناوین مورد نظر انتخاب نماید و ارسال رزومه هیچ حقی برای کاربران ایجاد نخواهد کرد.

با تشکر

مدیریت انجمن Mokhs

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، motahare ، hat chiken ، NasimR
ها این رزومه یعنی چ َ ؟!
دلاتون جیز ما آدرس محل سکونت و شلغمونا نگفتیم ولی مدیریم !
رزومه هم نرفستادیم
واجد شرایط ذیل هم نبودیم
پیام خصوصی هم نرفستادیم فرستادند ! خخخ
حالا هم چند وقته منتظریم اخراج شیم مدیرمون هی آقایی میکنه!
ما را میگی ؟ از همشون اخطار گرفتیم اصی آقا مسعود که عصبانی دائمی گذاشته واسمون ، آقا شجاعی دامت برکاته ! را عفو
خوردیم . آقا روشن ضمیر مصالحت آمیز کنار اومد. آقا متاهله Big Grin اخطار و اعتبار منفی
اوه اوه ی مدیر باحالم بود زرت اعصابش خورد میشد ی بار 6 تا امعتبار 6 تایی منفی و پیام و اخطار و کنترل و دیگه اگه دستش میرسید ی فصل کتک م میزد ما را Big Grin خدارفتگانتونا بیامرزه کاری کردیم رفته دیگه نمیادش ! رفیق شم نمیاد دیگه! بعدها بچه شم فک نکم بیاد !
ترترتر

خو کودتا و انقلابم زیاد بپا کردیم همشم جواب دادن تا حالا! دیگه یادم نمیاد چیزی تو کارنامه م باشه حمید دادا تو دیگه چیزی یادت میاد ؟ Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط hat chiken ، yaran ، Hamid Jafary Pooya ، نوید خزدوز ، mr.allahbeigi ، NasimR ، Hossein.J
این بنده خدا دو ساعت زور زده،خودشو از وسط نصف کرده تا فراخوان بنویسه،حالا بگذریم که غلط املایی هم داشت
اونوخ تو بازم میای اینجا ترترتر و خخخخخخ را میندازی؟؟
انقد لیم گیری در نیار،حداقل به این یه تاپیک رحم میکردی،
راستی الان که کارنامه تو دیدم یه چیزی توجه منو جلب کرد،چرا همه به تو اخطار دادن به جز من؟؟
اصلا چرا من به هیشکی اخطار ندادم تا حالا؟؟؟
چه معنی داره ناظم انقد کشک باشه تو سایت؟؟؟
یادم باشه به چار نفر اخطار بدم تا اقلا ابهتی داشته باشم تو سایت!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز ، motahare ، mr.allahbeigi
آخر بما نگفتین رزومه یعنی چه؟
از بس خوبم من هرچی تو دلمه همینجا میگم هی حسودی شون میشه اخطار میدن ، خو میترسن منا بدزدن !!
حمید رفتم فوضولی توام که اخطار گرفتی . ترترتر
بالاخره بنفش بودنم عالمی داره
آخی یاد دوستم افتادم دلم گرفت. واسه خانوادش دعا کنین.
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، Hamid Jafary Pooya ، Hossein.J
آقا مدیر بشن که چی بشه؟!!
چی بهشون می رسه؟!!
ما یه عمر مدیر بودیم ، بعد یه عمر ناظم کل شدیم، یه بستنی هم بهمون ندادن!!!
با این حال هنوز که هنوزه از مخص دل نمی کنیم، چند روز یه بار حتماً یه سری می زنیم!
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، Hamid Jafary Pooya ، motahare ، hat chiken
سلام دوستان

قصدم بیان درد ها و مشکلات نیست ، آقای الله بیگی تو بازم من را از نزدیک می شناسی و هدفمون را هم از تاسیس این سایت میدونی ...
شاید بعضی از دوستان فکر میکنند که این سایت درآمدی برای من داره ولی باور کنید من 1 اسکناس از این سایت پول در نیاوردم ، البته هدفمم این نبوده که بخوام به خاطر کسب در آمد این انجمن را پایه گذاری کنم ...همونطور که می بینید هیچ تبلیغی هم هیچ جایی از سایت نیست چون اولاً فضای سایت را خراب میکنه و ثانیاً اصلاً عددی نمیشه یعنی حتی هزینه هاست سالیانه سایت را هم پوشش نمیده .

از این صحبت ها که بگذریم یه شور و شوقی توی این همبستگی و اتحاد بین بچه ها هست که درواقع انگیزه اصلی ادامه فعالیت ما هم همینه ، روزانه چند هزار نفر از سایت بازدید می کنند و فقط به دلیل حل مشکل خودش وارد می شند ولی شما ها هستید که بی هیچ دلیل منطقی ( کسب درامد ، بستنی ، مزایا و ...) حضور دارید و این حضور شماست که سرمایه این خانواده محسوب میشه ...
حضور تک تک شماست که این مجموعه را روی پا نگه داشته ...
اگر خودمون را عضوی از این خونه بدونیم پس برای پیشرفت خانوادمون تلاش میکنیم بدون اینکه از همدیگه انتظار بی مورد داشته باشیم یا کینه داشته باشیم ...

من خودم عضوی از این خانوادم پس تلاش میکن که ستون های خونه را تقویت کنم .
درضمن ما میتونیم اشرافی ترین خانواده دنیا باشیم Cool ، البته با تلاش ...

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، yaran ، NasimR ، motahare ، M@h$A ، mr.allahbeigi ، hat chiken ، Hossein.J
بابا چرا ا.نی تز میدین!
اون _____________ را لولو برد!!
الان دوره ی کلید و شیخ حسن ِ
آقای الله بیگی اوردز کردن یاد مدیرهای قدیمی افتادن ! آقا منم هنوز یکی و نصفی بستنی ما از آقا شجاعی نگرفتم ! ی روز بریم مغازشون شیرینی اونجام بخوریم !

من خودم ستون پنجمم قبول ندارین؟! :d

ولی آقای روشن ضمیرم تبلیغ های باحالی انتخاب میکردن من که ی بار به یکی ش ی ربع خندیدم هر پیجش سوژه ای بود بخدا !

خو حالا بابای خانواده کیه؟ من پول ماهیانه میخوام! Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، mr.allahbeigi ، Hossein.J
با این وضعیتی که من میبینم بابای خونواده هرکی که باشه،مقروض و بهکاری بیش نیس
البته اگه معتاد هم نباشه
خلاصه که دم پرش نرو که یهو میبینی به جای بدهی باباجون باید زن طلبکار بشی!!!!
از ما گفتن بود
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Hossein.J
نه ! ی بابا دانشگاه آزادی واسه خونوادمون انتخاب میکنیم که اگرم بی پول شدیم به بابابزرگمون(اون ریش کوسه ای ِ) مراجعه کنیم شارژ شیم !
خو من که دخترخاله ام حمید نشقتا بگو بینیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
من نشقی ندارم
پشت صحنه ام
جلو نمیام ریا نشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان