امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصميم داري تو چه سني ازدواج كني؟
فكر ميكني تو چه سني بايد ازدواج كني؟//

يا به نظرت بهترين سن ازدواج از نظر تو؟؟؟

خواهشا جدي و منطقي و درست جواب بديد.

تشكر

[تصویر:  13805662881.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط emad akrami ، نوید خزدوز ، hat chiken ، motahare ، mr.allahbeigi ، Dash @li ، shadi khanoom ، mehr1
بستگی به فردش داره.واسه دخترا نمیدونم ولی واسه پسرا وقتی لذت دنیا را بردی.خوب حال کردی ,بعد.
آقا تازه بعدشم باید فکر کرد, شاید
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، motahare ، Dash @li ، mehr1 ، azadaneh ، yaran
در مورد دخترا باید بگم 24 به بعد ، البته بازم بستگی به این داره که درک درستی ار ازدواج داشته باشی
... when the mind is blind eyes are useless
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، shadi khanoom ، mehr1
من که دارم رو مغز همه رفقا کار میکنم ازدواج کنن ، دختر وپسر هم نداره!
بنظرم هروقت دختر به فکر دوست پسر و پسر به فکر دوست دختر افتاد که تجربه کنه بدونه چیه بهترین وقتشه خودش داره چراغ میزنه.
یهو اومدی و مردیم ! حیف این ی طیف ا تو دنیا تجربه نکرده باشی اونم اگه خوش شانس باشی گیر آدم خوب بیوفتی تو این دوره زمونه
البته خیلی هم بستگی به شخصیت فرد داره

دخترها 18 به بعد
پسرهاهم هروقت هدف زندگی شون و ی کار مشخص پیدا کردن حداقل بدونن کجان میخوان چیکار کنن. حالا بعضیا زرنگن 20 و 22 بعضی هام برو تا 28 دیگه 30 دیر میشه بنظرم
تازه اونم اگه قبلش عاشق نشده باشن

پاسخ
 سپاس شده توسط emad akrami ، mr.allahbeigi ، Dash @li ، yaran ، shadi khanoom ، mehr1
به نظرم هر وقت احساس کردین به یه نفر نیاز دارین باید به فکر بیفتین حالا می خواد 10 سالگی باشه یا چهل سالگی
در کار خیرم حاجت استخاره نیست .....
نیم دین خودتونو کامل کنین عزیزان خیلی ازدواج مهمه از نون شبم مهمتره اصلا آدم رو پویا می کنه باید ازدواج کنین تا به
راه های خاصی نرین .....
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، motahare ، shadi khanoom
(30-09-2013، 11:39 PM)emad akrami نوشته است:  بستگی به فردش داره.واسه دخترا نمیدونم ولی واسه پسرا وقتی لذت دنیا را بردی.خوب حال کردی ,بعد.
آقا تازه بعدشم باید فکر کرد, شاید

من كه نميگم چه سني خوبه.!

ميگم خودت فكر ميكني چه سني برات خوبه؟و كلا فكر ميكني بايد تو چه بازه سني باشه؟؟؟

به نظرم انسان بايد زندگيش رو با شريكش كه همسرشه بسازه.
اين مهم نيست كه فرد قبل از ازدواج چقدر پول و ماشين و خونه و....داشته باشه.نه اينكه مهم نباشه.ولي به نظر من مهم تر از اون اينه كه با همسرت اينارادرست كني.يعني با تلاش دوتاييشون بيشتر لذت داره خونه و....به دست بيارند تا تكي.
بعد هم انسان ازدواج ميكنه كه كامل بشه اونم از همه نظر .پس اگه يه فردي به بلوغ عقلي درست رسيده باشه و يه سري پيش نيازها رو بلد باشه مثل كنترل عواطف و بحث روابط و احساس مسووليت و...بايد ازدواج كنه.چون من معتقدم كه حتي انسان لذتهاي دنياييش رو هم مثل مسافرت و گشت و گذار و .....رابايد به صورت گسترده بذاره با همسرش انجام بده.كلا درسته الآن ما نميدونيم كه قراره بعدا كي همسرمون بشه يا اصلا به اون مرحله ميرسيم يا نه ولي به نظرم بايد از همين الآن يه سري كارها را با اين كه نميدونيم براش انجام بديم.مثل دعاكردن به اون يا حفظ حرمت خودمون يا نگاه نكردن به نامحرم يا....

جديدا به اين اعتقاد رسيدم كه بهترين دوران سن از هر لحاظ كه بگي چه جواني و شادابي و چه عواطف و احساسات و چه قدرت حافظه و كلا در هرزمينه اي بين سن 19-25سالگي هست.توي اين دورانه كه ما خيلي اتفاقات برامون رخ ميده.توي اين دوران هست كه ما تقريبا سرنوشتمون رقم ميخوره و توي اين دوران هست كه همگي ما انگار متوجه ميشيم هرچي هم كه دوست خوب داشته باشيم باز هم نياز به يكي هست كه همه جا بهش تكيه كني و اونم همسره.

البته نكته بسيار مهم:::امان از دست دل.اگه اين وسط عاشق بشي(عشق كلمه مقدسي هست نه به معناي اين چيزايي كه حالا هر دوست پسري به دوست دخترش ميزنه.يعني عشق متعالي كه توضيحش مفصله)و اون گزينه عشقت هم با تمام معيارهات بخونه ديگه اين وسط اين عشقه كه حرف آخر رو ميزنه و به نظرم در طول يك زندگي عشق و علاقه نقش خيلي مهمي ميتونه داشته باشه.
خلاصه پيشنهاد ميكنم اين مهمترين انتخاب زندگيتون را جدي بگيريد.

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، motahare ، shadi khanoom ، mehr1 ، hat chiken
(02-10-2013، 01:26 PM)li@ نوشته است:  به نظرم هر وقت احساس کردین به یه نفر نیاز دارین باید به فکر بیفتین حالا می خواد 10 سالگی باشه یا چهل سالگی
در کار خیرم حاجت استخاره نیست .....
نیم دین خودتونو کامل کنین عزیزان خیلی ازدواج مهمه از نون شبم مهمتره اصلا آدم رو پویا می کنه باید ازدواج کنین تا به
راه های خاصی نرین .....
البته دوستای خوب خودم ، شدیداً توصیه میکنم که یه وقت خر نشید صرفاً به خاطر بر طرف کردن احساس و نیازتون ، به فکر ازدواج بیوفتید . Big Grin

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، hat chiken ، shadi khanoom
انجمن مون ی روح متاهل داره آقایون میتونن از تجربیات ایشون استفاده کنن. Big Grin البته خ هم زی زی هستن جرئت نوشتن ندارن حالا شاید تو پیام خصوصی مردونه بحرف بیان ! Smile
مام که خودمون درصد هوشی مون تو همه چی الا رانندگی بالاست حالا خود دانی د !
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، shadi khanoom ، خانوم متفکر
ازدواج! شوخی میکنی! 27!
................!
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، motahare ، shadi khanoom ، خانوم متفکر
امروز آقاي داستانپور اومده بود دانشگاهمون.داشت درباره ازدواج حرف ميزد.بد نبود حرفاش اما ما را كه نگرفت.زيادي تو حاشيه بود سخنران.
حالا اون هفته دوباره مياد درباره جلسه خواستگاري حرف ميزنه.كسايي كه مي خوان برند خواستگاري ميتونن توي اين جلسه شركت كنند.

راستي در مورد سن ازدواج هم حرف زدند.گفتند بستگي به فردش داره.گفتند ممكنه دختر 2سال بزرگتر باشه و بااستفاده از شرايط بايد حتما ازدواج كنند وممكنه هم سن باشند و دوباره شرايطشون به هم بخوره و ممكنه پسره بزرگتر باشه ولي نبايد ازدواج كنند.منظورشون اين بود كه بستگي به شرايط و افرادش داره و يه نظر قطعي در مورد همه افراد نميشه زد.

پاسخ
 سپاس شده توسط shadi khanoom ، mehr1 ، خانوم متفکر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان