امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش آنلاین کتیا

موزش انلاین نرم افزار کتیا

دراین سایت به صورت گام به گام والبته به زبان انگلیسی همراه با مثالهای متنوع به اموزش نرم افزار کتیا پرداخته میشه ومیتونید ازویدیوهای اموزشی نرم افزار هم بهره ببرید

http://www.catiatutor.com/
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز
واقعاً جای یه همچین آموزشی خالیه اینجا ....
من خودم با یه کتاب آموزشی به عنوان راهنمای کاربردی solid works ،آموزش این نرم افزار را شروع کردم ولی فکر می کنم روش های ساده تری هم هست ...
علی جان مرسی از این تاپیکی که درست کردی ، رو منم حساب کن .

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
بله من کتیا و سالید رو از روی کتاب و فیلم وهمینطور کلاس های دانشگاه یاد گرفتم البته من به تدریج یاد گرفتم فشرده کار نکردم دوستان توی اینترنت حتی یه سری فیلم های عالی برای آموزش وجود داره من کتاب هم خوندم واقعا می گم کتاب وقت گیره فیلم راحت ترین روشه برای دوستانی که می خوان یاد بگیرن توسیه می کنم که با فیلم چون یاد داشتن این نرم افزار ها مهمه وقتی بخواهین یه پروژه یا کار جوش یا هر چی انجام بدین ازتون توسط پیمان ماران یه نقشه می خوان مه شما باید بهشون یه نقشه تحویل بدین که میگم شاید خیلی از دوستان دنبال مدرک باشن ولی اشتباه نکنین دنبال یاد گیری باشین که باهاش می تونین کاری رو انجام بدین یا پروژه ای رو یه انجام برسونید.بهترین و سریع ترین روش یادگیری فیلمه
1- گوش و چشم درگیرند بنابراین بهتر یاد می گیرین زیاد هم عجله نکنین من ترم هفتم چند بار بیشتر به کارم نیومده ترم های آخر به خصوص پروژه دروسی مثل طراحی اجزا و cad cam به کارتون میاد یا توی پروژه های غیر دانشگاهی کلا از همون ترم اول به فکر آموزش نرم افزارهای کاربردی باشین بدست ترین نرم افزار cad سالید ولی کاملترینشون catia است .توی نرم افزار های تحلیل هم آباکوس و انسیسن که کاربردین برای جامداتی ها و ساختی ها آبا کوس جواب میده ولی برای سیالاتی ها انسیس بیتره در هر صورت یاد گیری نرم افزار ها خیلی مهمتر از داشتن مدرکه.
بله من کتیا و سالید رو از روی کتاب و فیلم وهمینطور کلاس های دانشگاه یاد گرفتم البته من به تدریج یاد گرفتم فشرده کار نکردم دوستان توی اینترنت حتی یه سری فیلم های عالی برای آموزش وجود داره من کتاب هم خوندم واقعا می گم کتاب وقت گیره فیلم راحت ترین روشه برای دوستانی که می خوان یاد بگیرن توسیه می کنم که با فیلم چون یاد داشتن این نرم افزار ها مهمه وقتی بخواهین یه پروژه یا کار جوش یا هر چی انجام بدین ازتون توسط پیمان ماران یه نقشه می خوان مه شما باید بهشون یه نقشه تحویل بدین که میگم شاید خیلی از دوستان دنبال مدرک باشن ولی اشتباه نکنین دنبال یاد گیری باشین که باهاش می تونین کاری رو انجام بدین یا پروژه ای رو یه انجام برسونید.بهترین و سریع ترین روش یادگیری فیلمه
1- گوش و چشم درگیرند بنابراین بهتر یاد می گیرین زیاد هم عجله نکنین من ترم هفتم چند بار بیشتر به کارم نیومده ترم های آخر به خصوص پروژه دروسی مثل طراحی اجزا و cad cam به کارتون میاد یا توی پروژه های غیر دانشگاهی کلا از همون ترم اول به فکر آموزش نرم افزارهای کاربردی باشین بدست ترین نرم افزار cad سالید ولی کاملترینشون catia است .توی نرم افزار های تحلیل هم آباکوس و انسیسن که کاربردین برای جامداتی ها و ساختی ها آبا کوس جواب میده ولی برای سیالاتی ها انسیس بیتره در هر صورت یاد گیری نرم افزار ها خیلی مهمتر از داشتن مدرکه.
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
معرفی اولیه هیت سینک
/www.aparat.com/v/Bado1
منبع
http://www.altvnews.ir

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش رسم چرخدنده ساده و مارپیچ در کتیا reza13678 2 5,749 22-11-2016، 12:29 AM
آخرین ارسال: barania32
  اموزش آباکوس در کتیا reza13678 4 2,680 25-11-2014، 03:37 PM
آخرین ارسال: تبت
  آموزش کتیا در فیلم Dash @li 2 847 03-09-2013، 06:32 PM
آخرین ارسال: Dash @li
Star آموزش نرم افزار طراحی مهندسی کتیا aramestan 0 468 12-03-2013، 06:07 PM
آخرین ارسال: aramestan
  دانلود کتاب آموزش کتیا reza13678 2 6,631 13-11-2012، 09:19 PM
  نقشه گرفتن از یک طرح ncدر کتیا(آپارات) Dash @li 0 448 07-09-2012، 10:37 AM
  آموزش سینماتیک کتیا Dash @li 0 733 15-08-2012، 04:23 PM
  نکته برای کتیا Dash @li 0 553 14-08-2012، 06:35 PM
  فیلم آموزشی نرم افزار مدلسازی (Catia) کتیا reza13678 0 1,416 26-02-2012، 07:52 PM
آخرین ارسال: reza13678
  دانلود آموزش نصب کتیا در سون reza13678 1 2,971 16-12-2011، 06:37 PM
آخرین ارسال: DNA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان