امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کوچ یک پرستو در غربت
بسم الله الرحمن الرحیم
با وجود اینکه هنوز پرپر شدنش غیر قابل باور ه ولی صداها ، رنگ ها ، تصویرهایی که مدام در برابر چشمها نقش بازی میکنند آوایی دیگر دارند.
هنوز خیلی هامون و خیلی بزرگترهامون معنای دفاع از اسلام ، آرمان ، عشق و ناموس را نفهمیدیم و
این درد نوشته اشک خیلی ها رو خشک کرده !
وقتی پدری که عمرش هنوز به سه دهه هم نرسیده داوطلبانه فرزند یکسال و هشت ماهه اش را وداع میکند
که به سمت نابودی دشمن شیعه برود هنوز هم برخی ها که ساده بگویم خیلی ها باور ندارند پرپر شدن به عشق را ،
هنوز هم صداهای نازک و کلفت نامردمانی به گوش میرسد که بسیجی که سپاه که ... هزاران بهانه ی بی فکر بعلت ناخلفی برخی عوامل
همه را به یک کاسه میشویند
و ای همسر شهیدم صبری وافر و قلبی آرام برای تو و نهالت آرزومندم که تو همه ی دار و ندارش هستی.
ای بانوی مهربانم پایدار بمان و نخراش با حرف مردمانی پوچ اهداف بلند فرشته ی زمینی ات را که آخر تاب نیاورد و پرواز کرد.

خدایا صبرش بده.
خیلی مرد پاکی بود ، ماه ، عین فرشته ها .
من که هنوزم منگ م ، موندم اگه دخترش بگه بابا ..
میدونین نصف صورتت بره یعنی چی ؟ میدونی خودت را آماده کنی برای استقبال همسرت بعد 40 روز ماموریت ، خبر شهادتش بیاد یعنی چی؟ میدونی ی دختر 24 ساله از فشار عصبی نتونه راه بره مجبور بشی بکشی ش بریش خونه یعنی چی؟ میدونی وقتی دلت داره آتیش میگیره باید به ی دختربچه لبخند بزنی و باهاش بازی کنی ، ببریش پارک تا یاد مامانش نیوفته ..؟ میدونی گریه ی ی پدر چ صدایی داره؟ (الهی هیچ وقت نفهمی اینایی رو که میگم)

میدونی ی برادر نصف موهاش سفید بشه یعنی چی ؟
میدونی رنگ لباس عزا چ رنگی ِ ؟!!!!!!!!!!!!!!!

میدونی ! هنوز هم نمیدونی که فکرم دنبال چیه؟!
الان 2 روز که نخوابیدم و دارم میپوکم ! اشک هایی که همیشه میومدن 2 روزه غیبشون زده!
درود بر خلوت کده بی رمق مون که عین خودم داره میپوسه !

اللهم عجل لولیک الفرج

[تصویر:  391310_647.jpg]
[تصویر:  391312_279.jpg]
[تصویر:  siclPEC_265.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، *M_S* ، mehr1
وااااااااااااای عزیزم تسلیت میگم...
واقعا خوشا به سعادتش.

البته واسه تو که بد نشد! کلی پیشرفت کردی ! دی
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare

پرش به انجمن: