امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رقص مختلط بعد از اقامه نماز!
اخیرا در برخی کشورهای عربی که مروج اسلام آمریکایی هستند بعد از اقامه فریضه نماز زمان و مکان اجرای رقص و بی عفتی اعلام می شود!

[تصویر:  IMG11592727.jpg]

چندی است که در برخی کشورهای عربی مدعی اسلام ، اسلام آمریکایی در حال ترویج است که بسیار باعث تاسف و نگرانی است ، اما اخیرا اقدامی صورت می گیرد که شرم آور و ننگین است.

بعد از منتشر کردن خبر ” افتتاح دیسکو با خوانندگی زن با حجاب و خواندن دعای افتتاح ” و بازتاب گسترده این خبر در فضای مجازی بر آن شدیم تا برگی دیگر از اقدامات ضد اسلامی که در حال ترویج در کشورهای اسلامی است را ورق بزنیم و رسوایی دیگر را از این سبک آمریکایی به اطلاع شما مخاطبان عزیز برسانیم.

در برخی کشورهای به اصطلاح اسلامی که این روزها داعیه اسلامی گری از نوع آمریکایی سر می دهند ، پس از ادعا فریضه نماز زمان و مکان رقص و پارتی مختلط را اعلام می کنند که بسیار شرم آور است، کسی که پس از ارتباط با خدا برقرار کرده در مجلس لهو لب شرکت کند و گناه انجام دهند .

این مطلب تا جایی پیش رفته که در برخی مساجد نام فلان خواننده زن مشهور هم پس از فریضه نماز همراه با اجرای مکان اعلام می شود تا نمازگزاران با شوق بیشتری در این مراسم ضد اسلامی شرکت کنند!!!

این همان اسلام آمریکایی است که از سوی برخی سران کشورهای مدعی اسلام به مسلمانان القا می شود که می طلبد مسلمین جهان به این موارد توجه بیشتری
کنند و از اسلام واقعی فاصله نگیرند .

برای پرش های بلند ،گاهی لازم است چند قدم به عقب برویم

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran ، emad akrami ، malihe
واقعا وحشتناک .
پاسخ
خانوم مسلمون شما اگه خیلی مسلمونی دخالت تو دین و ایمون بقیه نکن..اونکه باید قضاوت کنه خداست نه شما..هرکسی هرجوری خدا رو به شیوه خودش میتونه بپرسته..حتما داستان موسی و شبان رو خوندی
مگه رقص برای خدا عیبه مگه بیحجاب نماز خوندن عیبه..همین امثال شما تندروها هستن توی اسلام که اسلامو کردن دین جنایت.اسلام آمریکایی یعنی چی؟ اینقدر از این حرفا نفرت دارم.واقعا متاسفم که یسری طلبه و آخوند (...) تو این مملکت نشستن این چرتارو تحویل جامعه میدن که امثال شما با گوش جان بشنویو بدون یذره تفکر همه احزابو ادیانو زیر سوال میبرید؟
تو خودت خیلی مسلمونی واسه خودت باش.تو همین خمینی شهر سر یکی از کلاسا معارف بحثی شد بعنوان کلید پارتی.استاده گفت این جشن مال بهاییاس.تو این جشن دور هم جمع میشنو مست میکننو رقصو حال.بعد کلید خونشونو یجا قایم میکنن.هرکس تونست کلیدو پیدا کنه میتونه اون شبو با زنو و دختره اون خونه رابطه داشته باشه.من آمپر چسبوندمو با دلیلو مدرک استادرو شستمش گذاشتمش کنار.فرداش زنگ زدن از دانشگاه کمیته انظباطیم کردن.بیچارم کردن.چرا؟ چون حرف یه آخوندو ضایع کردم.
انقدر اسلام واقعی که میگیو تحریف نکن.برو یکم کتاب بخون تا بفهمی دینت چی بوده و الان چیه.یزد رفته بودم با یکی از بزرگان زرتشتی حرف زدم..بگذریم از حرفای جگر سوزش ولی وقتی داشتم میرفتم گفت پسر اسلام تنها دینی بود که با شمشیر وارد شد..که اونم البته اعراب اینکارو کردن ولی آخرش به اسم اسلام مثل تو..
یه کتابی هست به اسم 2قرن سکوت دکتر زرینکوب.الان همش سانسور شدس.باید جلد قدیمیشو پیدا کنی.بخونش شاید یکم دیدت باز شد.
پاسخ
خب هرکسی میتونه خدا رو ی جور بخونه ولی حق نداره اسمش رو اسلام بذاره ، اسلام دینی که به طور شفاف تو قران همه خطوط ش معین ِ ، اینا میتونن بگن ما دین اینجوری رو پسندیدیم ولی نه به اسم اسلام.
پاسخ
 سپاس شده توسط emad akrami ، Hamid Jafary Pooya ، hat chiken ، mr.allahbeigi
آره درسته اسلام مشخصه ولی واسم ی آیه بیار که اسلام دینیه که ما مسلمونای ایران داریم..
من خودم هم مسلمونم هم مکه رفتم و هم قران خوندمو همینطور تورات-انجیل و در آخر کتاب اصیل ما ایرانیان (اوستا)..انقدر کاسه داغتر از آش شدیم توی اسلام که یادمون رفته اصل همه ادیان چیه و هویت اصلی ما ایرانیا چه دینی بوده..قرآن نسخه بدون اشتباه و دستکاری نشده بقیه کتابهای الهی بود که دیدم وبسیار عالی.در آخر همش به یکتا پرستی سفارش شده.کتاب اوستا بقدری زیبا نوشته شده که واقعا حیفه از دست بدید یکبار خوندنشو.واقعا که زبان فارسی یچیز دیگس.تو قرآن نگفته عربی منو بخون.من خودم به شخصه نماز رو فارسی میخونم خیلی هم لذتشو میبرم در صورتی که آخوندا میگن قبول نیست.آره قبول نیست چون خیلی شوتن.خدا هیجای قرآن نگفته اسلام چند تا فرقه داره ولی بصورت مذاهب قانونی شیعه و سنی شدیم. من به شخصه به دین هر کسی احترام میذارم حتی جز کتابهای الهی نباشه اسمشم هرچی دوست داشته باشن میتونن بذارن.خدا به انسان عقل داد و آزاد آفریدش.اسم هیچوقت هویت دین نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya
ببین داداش من قبول دارم ک خدا نگفته عربی بخونید،اصلا براش فرقی نداره ما ب چه زبونی بخونیم یا حتی اصلا بخونیم یا نخونیم
اما همه چیز ب ثواب و گناه و خوب و بدش نیست ک بگیم نماز اگه عربی نباشه فایده نداره
ما تو اسلام خیلی چیزا رو داریم که برای هماهنگ شدن و یکدست شدن مسلموناس،برای وحدته
مثلا همین نماز یا قبله یا خیلی چیزای دیگه
اسلام وقتی اومد خیلی از جزییات رو مشخص کرد اما باز با این حال اینهمه فرقه های مختلف از توش در اومد
حالال فکر کن اگر اسلام این قوانین رو نمیذاشت و هر کسی به راه خودش میرفت معلوم نبود چه بلایی سر دین میومد
مطمئنا چیزی از دین اصلی باقی نمیموند
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، ashkan ، hat chiken ، mr.allahbeigi
تا ی جایی با حرف هاتون موافق م ، اوستا و دین زرتشت هم دین پر مایه ای ، حتی دین یهود و مسیح هم در جای خود قابل ستایش اند ولی وقتی ما غذای آماده داریم چرا با سالاد خودمون رو سیر کنیم؟!

قبول دارم دین اسلام اون چیزی که ما داریم بطور کامل و دقیق نیست و واسه همین هم منتظر منجی هستیم.
آره فارسی ی چیز دیگس چون ما فارس یم. ولی همون نماز با صوت عرب خیلی جذابه ، میدونید سوره ی حمد رو میشه هر روز تو نمازت با ی صوت بخونی ، اینقدر لذت بخشه ، من همیشه دلم میخواست مرد بودن رو تجربه کنم ، فقط به 1 علت : دلم میخواست موقع نماز میرفتم پشت بوم مسجد و اذون میگفتم ، چقدر لذت داره از زبان خدا ملت رو به نماز صدا بزنی ، من از اذان قسمت شهادت به ولایت امام علی رو خیلی دوست دارم اونم با لحن اذان قدیمی.

واینکه هر دینی قابل ستایش نیست. شیطان پرستی هم یک گرایش دینی محسوب میشود انتخابی متفاوت از خالق.
لپ کلام و نظرتون رو فهمیدم ولی گاهی جزئیات حرف ها مهمن که باید توجه کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan ، Hamid Jafary Pooya ، hat chiken ، mr.allahbeigi
حرف شما درسته دوست خوبم...نمیدونی چقدر دارم میسوزم از اینکه واقعا اسلام توی ایران هیچ اسمی نمیشه روش گذاشت..بعد میان بقیرو مسخره میکنن میگن اسلام آمریکایی...من همه حرفم سر این کلمه بود که بحثم باز شدو زخم دلم تازه شد..این سینه پر درده ولی جاش نیست..من بخاطر دفاع از حق یک انسان زرتشتی که وظیفه انسانی هرکسیه کمک کردن و ربطی به دینش نداره از جانب حکومت اسلامی ایران 50ضربه شلاق خوردم که حکمش از زبان قاضی اسلامی با استعانت از احکام دینی و با دلیل قرآن به زبان عربی بود..اگر توهم بخوری میگی این اسلام که ما تو ایران داریم مصداق کفرگویی به خداست..پس این قوانینی که میفرمایی واسه وحدت مسلموناس تو ایران همش فیلمه..
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya
بله،متوجه هستم
رفتارهای غیر اسلامی تو جامعه ما چه از طرف حکومت و چه از طرف مردم خیلی زیاده
اما چه کنیم که اینجا اینترنته و نمیشه زیاد حرف زد چون ناگزیر بحث سیاسی راه میوفته و خودت میدونی چه عواقبی داره
پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan
آره داداش گلم.میفهمم..ببخشید سرتونو درد آوردم..واقعا امیدوارم هیچوقت بلاهایی که از طرف ... بسرم اومد سر شما نیاد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان