امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهار بزرگ مرد هندسه -لباچفسكي-هيلبرت-اقليدس-دكترطاهريان
يكي از اتفاقات جالب اين ترم داشتن يه درس تخصصي به اسم "مباني هندسه" با استاد"طاهريان"بودو تا يكي دوهفته ديگر ادامه داره.

من خودم از استاد طاهريان خوشم مياد.همچين يه جورايي كاراش به دل ميشينه.امابه همون اندازه كه كارش درسته و معلوماتش بالاست به همون اندازه اين ترم بيچارمون كرد.

كلاساي ايشون به عقيده ي من چندتا ويژگي داشت.

1-افسرده ترين آدما را اگه سر كلاس اين بنده خدا مي آوردي به خنده ميفتاد.(بعدش جلسه قبل داره ميگه چرا شما اينقدر ميخنديد.ميگفت نكنه من ريشم را درست كوتاه نكردم يا پيراهنم زشته يا.... .يكي بهش نگفت آخه استاد بااين حرفايي كه شما سر كلاس ميزني بايد ماهم بخنديم)

2-به شدت سر كلاس اين استاد ميشه درساي بقيه استادهارا خوند(جلسه قبل متوجه شد كه يكي از بچه ها داره يه درس ديگه سر كلاسش ميخونه)

3-اين استاد اگه به يكي گير بده ديگه ول كن نيست.(يه بار الكي به يكي از بچه هاگير داده بود كه چرا تو كند مينويسي.ديگه هراتفاقي مي افتاد همينطور ميگفت چرا شما كند مينويسيد؟؟؟از ميانترم به بعدم بدجور به من گير داده.به طوريكه هر اتفاق كوچيك و بزرگي كه توي كلاس مي افتاد همينطور بهم گير ميداد)

4-روش مخصوصي براي تصحيح برگه هاي امتحاني دارند.(به گونه اي كه اگه خود ماروين جي گرينبرگ نويسنده كتاب هندسه هاي اقليدسي و نا اقليدسي برگه هامون را صحيح مي كرد نمره هامون بالاتر ميشد)

5-در حين تدريس تن صدا بالا و پايين ميشود و بعضي اوقات سر كلاس به تخليه بيني خود مي پردازند(من واقعا شرمندم.خودم روم نميشد اينو بنويسم ولي بالاخره مجبور بودم براي روشن شدن اذهان عموم بيان كنم.يه دفعه يكي خواست با ايشون كلاس بگيره نبايد خصوصيات استادشا بدونه؟؟؟؟)

6-اسم درس به ظاهر مباني هندسه است ولي توي اين كلاس درباره همه مسائل هستي صحبت ميشه.

از راههاي ممكن براي مسافرت از اهواز تا اصفهان گرفته تا نقد سيستم دانشگاه گرفته و صحبت از زندگي خصوصي دانشمندان و ........

(به شدت به لباچفسكي و يانوش بويويي علاقه مند است و درباره فلسفه و علم رياضي اطلاعات زيادي دارند)

7-در فضل و كمالات ايشون همين بس من به شخصه خيلي وقتا كه ميرم ازشون سوال بپرسم بهم ميگن:no no no من اين سوال را همين الان براي فلاني حل كردم بريد از اون بپرسيد الان وقته استراحتمه

يه بار از استاد پرسيدم استاد اين سوال چي ميشه.گفتند:برو از فلاني بپرس.گفتم من نميشناسمشون.ميشه خودتون برام سوال را حل كنيد.بعد اسم كوچيك طرف را گفت و بعد بهم گفت توچه جوري فلاني(اسم كوچيكشو گفت)رانميشناسي.گفتم استاد شما فاميلش را بهم ميگيد من بهتون ميگم نميشناسم حالا اسم كوچيكشو بهم ميگيد.(انگار من ده ساله باهاش آشنام)

خلاصه صحبت در مورد ايشون بسيار و وقت كم

اما جدا از اين حرفا براي اينكه فكر بد نكنيد انسان باسوادي هستند و حرف براي گفتن زياد دارند.

فقط الآن ما بچه هاي رياضي مونديم و دو هفته وقت و اين همه پروژه و پايانترم يه طرف و اين درس مباني هندسه يه طرف

براي همين به دعاي خيرتون نيازمنديم.

يه دفعه باخودتون نگيد خب اين وقتي كه گذاشتي براي نوشتن فضايل استاد را به جايش ميرفتي درس ميخوندي.جون عمق فاجعه بالاتر از اين حرفاست .

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، mehr1 ، motahare ، emad akrami ، faezeh000
به من ميگه بزنم تو کار سياست!!!
ميگه تو اون زمينه موفق ترم!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran ، emad akrami
ديروز روز حذف بود.
امروز استاد اومد تو كلاس تا چند دقيقه تو شوك بود.آخه كلاسش با 40-50نفر اول ترم شروع شده بود و الان دقيقا13 نفر سره كلاس بودند.هي مي پرسيد پس بقيه بچه ها كجا هستند؟
بعد كه فهميد بقيه حذف كردند گفت:عجب بچه هاي تنبلي هستيد و ......دوباره رفت سره مسائل پيرامون هستي!!
هركس هم سمينارش را ارائه ميداد بهش ميگفت:شما50دقيقه وقت بقيه را هدر داديد
يه پيشنهاد هم براي جذاب كردن سمينار دادند.گفتند:براي اينكه سمينارها جذاب شود مي تونيد كيك و شربت سره كلاس بديد.يكي نيست بهشون بگه شما كه لالايي بلدي چرا خوابت نميبره
خلاصه حالا حالاها داستانهايي داريم.
اللهم اتمم لنا هذه الدرس مع درجات العالية(منظورم نمره خوب از اين استاده كه بعيده)

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، emad akrami
ديروز زمان ارايه سمينار ما بود.منظورم از ما همين دوتاپسرباقيمونده توي كلاسه.من و (به قول استاد همين جوانمردي) كه به تازگي عضو مخ شده.(راستي تبريك)
مطابق معمول اين جلسه هم استاد گيراي الكي ميداد.هرگروهي كه ميرفت سمينارش را ارايه بده 40دقيقه وقت داشت كه 35دقيقه ش را استاد حرف ميزد و آخر كار هم به گروهي كه سمينار مي دادند مي گفت كه وقت را كنترل نكرديد.خلاصه ما رفتيم بالا و قبل از اينكه شروع كنم به استاد گفتم:اگه ميشه توي حرف زدن من نپريد و من آخر كار يه وقتي ميدم و شما صحبت كنيد.
اونم خداييش يه ذره مراعات كرد.آخركار هم براي اولين بار توي عمرش ازم يه ذره تعريف كرد و گفت:تو اگه معلم بشي موفق ميشي.
آقا يكي به داد ما برسه.واقعا نميدونم چه جوري اين همه درسا تمومش كنم.دوتاپروژه ازبقيه درسا و امتحانا و.......
آخه مصيبت هم يكي دوتا نيست.اين استادهندسه هم گيرداده گفته توي فرجه ها تا زماني كه سمينارها تموم نشده بايد بياييد.
ياده كارتون گاليور افتادم.من ميدونم كارمون تمومه......

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، emad akrami
وااااااااااای من شسشم دوتا امتحان تو یه روز دارم....Sad(((
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، emad akrami ، yaran
از بسكي امتحانام زياده و فرجه هام كم نميدونم كدوم را اول بخونم و اصلا چه جوري بخونم
اينقدر زياد هستند كه الآن زده به سرم همين طور الكي نشستم پشت كامپيوتر
نه خداييش تاريخ امتحانام رايه لحظه ببينيد.اونوقت شما هم استرس ميگيرتتون.
1-دوشنبه 6/3/92
2-چهارشنبه8/3/92
3-شنبه11/3/92
4-دوشنبه13/3/92
5-چهارشنبه15/3/92
6-پنج شنبه16/3/92
7-شنبه18/3/92
هنوز خودم عمق فاجعه را نفهميدم.چه جوري اين20واحد پاس ميشه الله اعلم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، emad akrami
آقا هیچ نگران نباش
کاملا درکت میکنم(البته این درک کردن من به درد شما نمیخوره،اما یه چی گفتم شاید آرامش بگیری)
من خودم پارسال تو سه روز ده واحد پاس کردم
البته فقط تونسم پاس کنم،نه بیشتر!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran
تو عمرم تا این اندازه احساس نفهمی نکرده بودم!
دوستانی که ترکیبیات دارن،ی نگاه ب اون چند صفحه آخر جزوه بندازن،
من خیلی نفهمم یا اینا خیلی نامفهومن؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، mehr1
(26-05-2013، 07:25 PM)Farzaneh RoshanZamir نوشته است:  تو عمرم تا این اندازه احساس نفهمی نکرده بودم!
دوستانی که ترکیبیات دارن،ی نگاه ب اون چند صفحه آخر جزوه بندازن،
من خیلی نفهمم یا اینا خیلی نامفهومن؟!

من هم باهاتون احساس همدردي مي كنم.واقعا عمق فاجعه بالاست.

خدا فردا را به خير بگذرونه.

پاسخ
 سپاس شده توسط mehr1 ، motahare
موفق باشید با استادتون Tongue Big Grin
عقاب در آغاز پر کشیدن ، پر میریزد

ولی در اوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است

همیشه آغاز راه دشوار است

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان