امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همچنان هستم اما....
Star 
...
.
.
.

سلام به همه

دلم می خواست توی این سایت فعال باشم و از خاموشی اعضا رو نجات بدم اما
.
مثل اینکه یه سری از مدیران و تعدادی از اعضا دوست ندارن ارسال داشته باشم
.
مدتی بود ارسال هام رو درست کرده بودم اما
.
بازم بعضیا امتیاز منفی میدن
.
خب شاید حق با اوناس که اینطوری سایت رو راکد کردن
.
این پیغام رو گذاشتم تا بدونن همیشه هستم
.
اما اگه اینجا نباشم جاهایی هست که استقبال کنن.
.
یا باید راهی ساخت یا باید آنرا پیدا کرد
.
اما یه توصیه به مدیران این سایت
.

شاید به غیر از بمباران کردن اعضا توسط پیام/پست/امتیاز منفی/حذف ارسال/تعلیق/ وتهدید/نحوه ی برخورد بهتری هم وجود داشته باشه
.
فقط جهت تذکر گفتم
نیازی نیست پاسخ بدین
.
.
.
.
..........................
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei
ببين عزيزم.
رك بگم:بعضي از پستات واقعا بدرد نمي خورد!
چون خالي بود....چون چيز مفيدي توش نبود..
اگه مي بيني اينجا سوت و كوره،واسه اينه كه اكثر ما ايرونيا جنبه انتقادو نداريم.اكثرمون قوانين رو نخونده امضا مي كنيم و بعد بهش عمل نمي كنيم...
بهرحال خواستم بگم كه از بودنت تو اين انجممن خوشحال شدم،و دوست داشتم فعاليت مفيدي رو باهم تو تعطيلات شروع كنيم...
بازم ميل خودته!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei ، mr.allahbeigi ، مسعود وحید
بابا چرا تا ی چیز کوچولو پیش میاد هی کشش میدی و خط و نشون میکشی.
چرا اینقدر اعتبار واست مهمه ؟!
انتقاد پذیر باش و کمی صبور.
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، saeed shojaei
من تو پیام خصوصی شما رو کاملا راهنمایی کردم غیر از اینه؟!
به قول خانم روشن ضمیر اكثر ما ايرونيا جنبه انتقادو نداريم.اكثرمون قوانين رو نخونده امضا مي كنيم و بعد بهش عمل نمي كنيم...و به قول خانم مطهره انتقاد پذیر باش و کمی صبور!
من باز باید این مطلبو بگم که ما تو این سایت تلاش و زحمات هیچکدوم از اعضا رو نادیده نگرفتیم و به تا الان به هیچ شخصی بی احترامی نشده و نخواهد شد،طرف کسی رو هم نمیگیریم چون نمیدونیم چه اتفاقی دقیقا افتاده بینشون.
ما 4 تا مدیر خدا وکلیی همش از جیبمون مایه گذاشتیم واسه این سایت اونم واسه عشقی که به این کار داشتیم،اگه میخواسیم سایت رو راکد کنیم هیچ موقعه نمیذاشتیم کسی پست کنه مطلب بذاره یا...فقط و فقط خودمون بودیمو خودمون! ولی قصدمون کمک بود که حالت تالار گفتگو باشه.
هیچ موقعه تو دنیای مجازی نمیتونی راجع به کسی نظر بدی حتی اگه شبانه روزم باش در ارتباط باشی،تا نبینی ندانی،اگه غیر اینه حق با شماست.
چند وقت پیش من یه پست زدم به نام دلخوری شاید باید میزدم دلخوری اعضا از مدیران،چرا اینو زدم چون یه سری اعضا بگو مگو واسشون اتفاق افتاده بود هر کدوم به ما پیام میدادند اون اینو گفته این اونو گفته چرا فلان نمیکنی چرا ... آخه عزیزه من ما نیومدیم اینجا دعوا کنیم اومدیم دوره هم باشیم یه جامعه کوچیک تشکیل بدیم سعی کنیم نیازهای بقیه رو تامین کنیم...
آخرم از دسته ما مدیرا نارحت شدن و رفتن،والا بلا ما بخدا با کسی مشکل نداریم اگه داشتیم در اینجا رو میبستیم و میرفتیم،اینجا هم قوانین داره خوده ما مدیرا هم رعایت میکنیم شاید بعضی وقتا از دسمون در بره ولی یکی از اعضا میگه کمک میکنه از ما انتقاد میکنه ماهم خوشحال میشیم به حرفش فک میکنیم احترام میذاریم بررسی میکنیم...
کاش اونایی که ناراحت شدن و رفتن،حداقل کامل ما 4 نفرو میشناختن حداقل از نزدیک میدیدن بعد قضاوت میکردن...
خلاصه سرتو درد نیارم
به خاطر تمام زحمات شما و بقیه اعضا مجددا ممنونم و کمال تشکر رو دارم.
تصمیم با خودتون کاربر عزیز(آرامستان) اگه هسی بزن قدش
موفق باشین

مديريت بخش تبلیغات و روابط عمومی سایت
شجاعی
"don't be"
پاسخ
 سپاس شده توسط hat chiken ، مسعود وحید ، mr.allahbeigi ، motahare

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان