امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرورگر های اینترنتی با سرعت بالا و بهترین امکانات
Star 
.
.
.
.

از چه مرورگری استفاده میکنی ؟

چه امکاناتی داره ؟

اسمش رو ثبت کنی ممنون میشم

.
.
.
.

..........................
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
گوگل کروم
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
منم گوگل کروم
پاسخ
بهشت برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب و البته مرورگر مورد علاقه ی من ----- > Mozila Firefox
بعدش Opera که نهایت قدرت و امکانات بی نظیریه که فقط از اپرا بر میاد .
دست آخر هم Chrome هرچند من یه جورای شدیدی بهش مشکوکم و اصلا با محیطش حال نمی کنم Smile اصلا از همون اول که میاد نصب بشه هیچی از آدم نمی پرسه ، من بهش مشکوک شدم . تازه طبق اخبار تایید شده ، این مرورگر تمام فعالیت های کاربرها رو ذخیره و نگهداری میکنه . حالا نگید مگه ما چیکار می کنیم که این ذخیره بکنه یا نه ، همین که یه نرم افزار بتونه بدون اجازه این کارها رو انجام بده ، بعدا مطمئنا سر وب کم ، میکروفون و اگه با موبایل باشید ، دفترچه تلفن و سایر چیزها هم میره . خصوصا که گوگل توی سرقت اطلاعات و اهمیت ندادن به حریم خصوصی افراد سرآمد سایر شرکتهاست ! (کافیه توی خود گوگل سرچ کنید "اعتراف مدیر گوگل")
در کل من اصلا به این Chrome احساس خوبی ندارم و تقریبا از روی کامپیوترم هم حذفش کردم . فقط بعضی مواقع برای تست یک پروژه مجبورم نصب و مدتی استفاده کنم و شدیدا به سایر دوستان هم توصیه می کنم از این نرم افزار استفاده نکنید یا اگر استفاده می کنید حتما با احتیاط این کار رو انجام بدید . مثلا اگر از لب تاب استفاده می کنید ، چسباندن یک برچسب قابل جدا شدن کوچک روی وب کم می تونه راه حل مناسب باشه که لااقل فقط وقتی می خواید و آمادگی اش رو دارید تصاویرتون مخابره بشه !
البته این رو هم بگم که تمام این حرف ها نه به خاطر توهم توطئه است و نه دیدگاه مبارزه با تکنولوژی پشتش هست . فقط نتایجی هست که از اخبار منتشر شده توسط خود منابع اصلی گرفته شده . و البته فکر نمی کنم اندکی احتیاط ، چندان مشکل باشه .

برای جستوجوی بیشتر می تونید لغات "جاسوسی وب کم" ، "ضبط مکالمات بدون اجازه" و "نقض حریم خصوصی" رو سرچ کنید و البته با یکم دقت که به اطراف بنگرید متوجه خواهید شد که تمام لوازم و تجهیزات دارن به سمتی می رن که بیشترین اطلاعات خصوصی رو از کاربر بگیرن . از فیس بوک گرفته که با رواج فرهنگش ، باعث شد تا خودمان به دست خودمان کلیه ی مراحل زندگی مان را با تاخیری 2-3 ساعته در آن وارد کنیم تا اپل آیفون که در آخرین نسخه اش اثر انگشت فرد را ذخیره می کند . تلوزیون های هوشمند هم با ورود وب کم ها و میکروفن ها به دورنشان قابلیت حضور چشم دیگری در خانه را فراهم کرده اند و کارت های اعتباری فقط با یک کلیک آخرین محل حضور شما را ارائه میدهند . اصلا آیا میدانید چطور ممکن است فناوری GPS که دستگاه های ویژه ی آن که منحصرا فقط گیرنده ی GPS هستند با قیمت 500 هزار تومان به فروش می رسد ولی موبایلهای دارای GPS با این همه امکانات مختلف با قیمتی کمتر از 200 هزارتومان هم در دسترس اند ؟! حالا اگر همه اینها تحت نظارت سازمان های اطلاعاتی باشد ، باز قابل تحمل است چرا که آنها از این اطلاعات به هر دلیلی و در هرجایی استفاده نمیکنند و اصلا لزومی هم ندارد که بکنند ولی اگر این راه ها و روزنه ها به دست هکر ها بیفتد چه ؟! آنوقت آیا بازهم ترسی از افشای اطلاعاتتمان نداریم ؟
البته به نظر من که تمام اینها به نفع مشتری است Big Grin . لااقل باعث می شود همه از جنبه های مفید این فناوری ها استفاده کنند ولی همیشه این نکته را هم مد نظر داشته باشید که هرجا تکنولوژی هست ، یک چشم و گوش اضافه هم هست ! پس از اطلاعات مهم تان حفاظت کنید .

اصلا بحث چی بود ؟!
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۵ افزونه مرورگر کروم برای سئو novinmarketing 0 311 25-07-2016، 10:24 AM
آخرین ارسال: novinmarketing
Star امکانات گوشی های لمسی+مدل aramestan 0 201 14-03-2013، 12:08 PM
آخرین ارسال: aramestan
Star معرفی لپ تاپ های توپ با بهترین امکانات aramestan 0 218 14-03-2013، 11:51 AM
Star بهترین بازی آنلاین اینترنتی تک نفره و دو نفره aramestan 0 156 14-03-2013، 11:44 AM
Star بهترین نرم افزار طراحی سایت اینترنتی aramestan 0 166 14-03-2013، 11:33 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان