امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماشین حساب فوق حرفه ای آندروید ( جایگزین Casio Classpad برای اندروید ) Math Studio
همراه با نرم افزار بسیار کاربردی و محبوب MathStudio به کارگاه بزرگ ریاضی قدم بگذارید. در این نرم افزار از اعمال ساده مثل جمع و تفریق و اعمال پیچیده تر مثل رادیکال ها و لگاریتم ها و چند جمله های و حتی پیشرفته تر از آن، معادلات چند مجهولی و معادلات دیفرانسیل را می توانید حساب کنید. کشیدن نمودارها و اشکال معادلات دو بعدی و سه بعدی از ویژگی دیگر این نرم افزار است. حتی شما می توانید با استفاده از MathStudio برنامه نویسی کنید و از حلقه ها، متغیرها و… استفاده نمایید.
و صد البته می توانید به راحتی و فقط با استفاده از دستورات MATLAB در این نرم افزار برنامه های تخصصی خود را بنویسید، ذخیره کنید و حتی به اشتراک بگذارید.
قابلیت رسم نمودارهای سه بعدی ، ایجاد حلقه ، تولید تابع (Function) ، انتگرال و مشتق پارامتری ، کار با ماتریس های بزرگ ، دترمینان ، ژاکوبین و هزاران تایع از پیش تعریف شده فقط گوشه ای از قابلیت های زیاد این ماشین حساب اندرویدی است . کافی است این MATLAB کوچک را برای دستگاه اندرویدی خود نصب کنید تا شما را کاملا از ماشین حساب های Casio Classpad و Texas Instrument بی نیاز کنید.
[تصویر:  math2.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده
.apk   Math Studio.apk (اندازه: 1.01 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,011)
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، motahare ، Dash @li
سلام من این نرم افزار رو نصب کردم ولی ماتریس رو نمیدوم چطوری تعریف کنم لطفا راهنمایی کنید .

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Dash @li
(10-06-2015، 06:28 AM)saeedfeng نوشته است:  سلام من این نرم افزار رو نصب کردم ولی ماتریس رو نمیدوم چطوری تعریف کنم لطفا راهنمایی کنید .

سلام
دوست عزیز راهنمای جامع همراه با مثال را می توانید در سایت خود نرم افزار مشاهده کنید. به عنوام مثال روند تعریف یک ماتریس در این نرم افزار را می توانید از اینجا مشاهده کنید.
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، motahare

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معروف ترید برنامه های آندروید مهدی علینقیان 1 138 08-04-2014، 10:38 AM
آخرین ارسال: مهسا.م
  تبدیل فون اندروید به سری ها ینسل قدیم Dash @li 0 282 24-08-2012، 03:11 PM
آخرین ارسال: Dash @li
  ضبط کننده صدا برای اندروید Dash @li 0 240 24-08-2012، 01:18 PM
آخرین ارسال: Dash @li
  قرآن برای اندروید Dash @li 0 241 23-08-2012، 10:24 PM