امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلخوری
اول سلام بعد کلام
یه روزی 4 تا رفیق 6 دنگ نشسیم تصمیم گرفتیم اجرا کردیم شد انجمن مخ ها،ما 4 تا مدیر خیلی خیلی بیش از اون حدی که فکرشو بکنید واسه این سایت زحمت کشیدیم،منت سرتون نمیذارم ولی این مطلب رو واسه این پست کردم که بدونین داستان چیه!

این سایت اولا صرفا واسه عشقش بوده بعدم واسه کمک به یه سری آدم انسان دانشجو دوست رفیق خواهر برادر همسایه چمیدونم هر چی که تو اسمشو میذاری،دوس داشتیم به یکی کمک کنیم راش بندازیم شادش کنیم دسشو بگیریم عین یه دوس رفیق برادر!
به هیچ کسی شخصی نگفتیم الا بلا باید بیای اینجا فعالیت کنی زور بزنی کار کنی!!

بشم نگفتیم نرو بمون چرا رفتی چرا اومدی وایسا...ما اون کاری که دوس داشتیمو انجام دادیم راضیم هسیم،حالا یه سری از ماها دلخورن از قوانین بدشون میاد یا از ما خوششون نمیاد ربطی به ما یا به کسی نداره،آقا اومدی توی یه جامعه کوچیک مام اینجا قانون داریم شرح وظایف داریم دوس داشتی بمون نداشتی به سلامت کسی رو اجبار نکردیم!!

از کسی هم انتظار بیجا نداریم خدا رو شکر سایت روز به روز پیشرفت کرده و میکنه دوس داری به هم نوعت کمک کنی یا علی بیا جلو مام هسیم پشتت!
ما سایت زیاد داریم که توش سود داره کلا سایت به مقصد عشقو حاله ولی اینجا اونجا نیس اینجا سایت علمیه! زحمت داره باید همه چیز چک بشه بررسی بشه

سرتونو درد نیارم از تمام کسایی که اومدن اینجا موندن یا رفتن کمال تشکر را از جانب بقیه مدیرا دارم
ما یکمی دسمون باز بشه از خجالت تک تکتون در میایم دسه همتونم درد نکنه
اگه چیزی مشکلی حرفی حدیثی هس راحت بیا بگو همین جا
"don't be"
پاسخ
 سپاس شده توسط hat chiken ، soofia ، نوید خزدوز ، mr.allahbeigi ، طاهر ، WiSe
ضمن تشکر از مدیران و کاربران محترم
همینجور که جناب مهندس گفتن باور کنید که نگاه داری و تامین سرور و ... فوق العاده سخته و ما شبانه روز در صدد این هستیم که شما وقتی تو انجمن هستید سایتی را با کیفیت و سرعت بالایی داشته باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei ، hat chiken ، soofia ، نوید خزدوز ، طاهر ، WiSe
بعضی حکایت ها ، همان واقعیت زندگی من و شماست ....

روزی حکیم پیری در راه مردی را دید که خیلی ناراحت و متاثر بود. علت ناراحتی او را پرسید.
مرد پاسخ داد: ای حکیم در راه که می‌آمدم یکی از آشنایان را دیدم. سلام
کردم. جواب نداد و با بی اعتنایی و خودخواهی گذشت و رفت و من از این طرز
رفتار او خیلی رنجیدم. توقع و انتظار چنین رفتاری را از او نداشتم.

حکیم گفت : چرا رنجیدی ؟

مرد با تعجب گفت: خوب معلوم است... آیا چنین رفتاری ناراحت کننده نیست؟
حکیم دانا پرسید: اگر در راه کسی را می‌دیدی که به زمین افتاده و از درد به خود می‌پیچد. آیا از دست او دلخور و رنجیده می‌شدی ؟
مرد گفت : مسلم است که هرگز دلخور نمی‌شدم. آدم از بیمار بودن کسی دلخور نمی‌شود.
حکیم دانا پرسید: به جای دلخوری چه احساسی پیدا کرده و چه می کردی؟
مرد جواب داد : احساس دلسوزی و شفقت و سعی می‌کردم طبیب یا دارویی به او برسانم.
حکیم دانا گفت : همه این کارها را به خاطر آن می‌کردی که او را بیمار و درگیر می‌دانستی. اینطور نیست؟
حال بگو ببینم، آیا انسان تنها جسمش بیمار و پریشان می‌شود ؟ آیا روان و ذهن آدمی بیمار، درگیر و پریشان نمی‌شود؟
اگر کسی فکر و روانش سالم و آرام باشد هرگز رفتار بدی از او دیده نمی‌شود؟ "غفلت" نوعی پریشانی و درگیری ذهنی و روان آدمی است.
باید به جای دلخوری و رنجش نسبت به کسی که غافل شده است یا به عمد یا به
دلیل درگیری و پریشانی، دل سوزاند و کمک کرد. باید به او طبیب روح و داروی
جان رساند.

پس ای مرد از دست هیچ کس دلخور مشو، توقع نداشته باش، کینه به دل مگیر و آرامش خود را هرگز از دست مده.
هر وقت کسی کاری می‌کند که تو انتظار و توقع آن را نداری، بدان در آن لحظه او درگیر، پریشان و یا بیمار است.

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei ، malihe ، 6930 ، طاهر ، WiSe
یه جور دیگه هم میشه قضیه نگاه کرد
اگه میگه : " هیچ انتظاری از کسی ندارم !! "
نشان دهنده قدرتش نیست !
بازتاب خستگیش از
اعتمادهائیست که پشت هم شکسته اند !!!

بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei ، hat chiken ، WiSe
تمام چیزهایی که روزی به آن نیاز داشته ام ، شاید فردا نیاز تو باشد . من همه اش را تقدیم تو می کنم ...

یکی دو سال پیش وقتی انجمن های کَل کَل و تایپک های دورهمی تازه داشت توی انجمن راه می افتاد کمی دلواپس شدم ، با مدیرها در میان گذاشتم قرار شد کنترل شده و تحت نظارت ، این تالارها به کارشان ادامه دهند نکند که بستن و ممنوع کردنشان توهینی باشد به کاربران فرهیخته انجمن .
اما همان روزها هم دلخور بودیم از اینکه دقیقه های پر ارزش می روند تا بحث های کوچه بازاری داغ شود . حرف هایی که زدن و نزدنشان هیچ فرقی نمی کند .
راستش را بخواهید سال اول که انجمن راه افتاد از هر 10 پستی که گذاشته می شد 9 تایش یا جزوه بود یا گزارش کار و یا از این دست . نمی دانید چقدر لذت داشت وقتی می دیدی این همه استقبال شده ، این همه انسان آمده اند که هدفشان فقط کپی نیست ، فقط مصرف کننده نیستند ، می دانند مرام وب چیست ، اینجا شدهبود مصداق دیگران کاشتند و ما خوردیم ما بکاریم دیگران بخورند ... ولی امروز شما خودت نگاه کن . آمار پست ها را نگویم بهتر است از آن بدتر آمار پر بازدید ترین های انجمن است . اینجا قرار بود چیزهایی که برایشان زحمت کشیده شده قرار بگیرند ، قرار بود بشود گنجینه ی من و تو . بشود یک جایی شبیه دانشگاه . که البته شد . فقط نه آن دانشگاهی که ایده آل یک مغز تشنه است ، شده است یک دانشگاه ایرانی ، بحث ها جریان دارند ، علم هم در کتابخانه ها هست ولی من وقتم را در محوطه اش تلف می کنم . ساختمان هایش شیک و بزرگند ، استادهای با سواد زیادی هم سر کلاسها هستند ولی من و شما بهترین سوالی که به ذهنمان می رسد تاثیر غیبت بر نمره ی امتحانی است . دفتر اساتید پر است از دانشجویانی که طلب نمره می کنند .
وای چقدر شبیه است این روزهایمان به هم .

خیلی حرف هایم بوی نصیحت گرفت ولی یک جمله را به خاطر داشته باش.
کاری را که از آن لذت نمی بری به خاطر هیچ کس انجام نده .

من هنوزهم شعارم همین است ، تمام چیزهایی که روزی به آن نیاز داشته ام ، شاید فردا نیاز تو باشد . من همه اش را تقدیم تو می کنم و از آن لذت می برم ...
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز ، saeed shojaei ، M@h$A ، mr.allahbeigi ، 6930 ، WiSe
با تشکر از مدیران عزیز
"don't be"
پاسخ
 سپاس شده توسط نوید خزدوز
سلام مرسی برای همه ی زحماتتون موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed shojaei ، نوید خزدوز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال