امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های دانشکده قعر جهنمیه!
درود به بچه های ریاضی

من و یکی از بچه ها، تو فکر زدن یه گروه 4-5 نفره هستیم واسه پیشرفت تو درسا و حل کردن تمرینا و اینجور بحثا!

با خانم قربانی هم می خوایم صحبت کنیم که اگه بذارن، بعضی اوقات کلاسای خالی رو در اختیارمون قرار بدن!

کسی بین شما پایه هست؟

تو درسای مبانی جبر، مبانی آنالیز، مبانی ترکیبیات!
و احتمال 1 و کدگذاری(اگه کسی هست)
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
من کدگذاری نیستم.
اگه این جلسات رسمی باشه،پایه م.
پاسخ
من که همیشه خواهم بود و قرارارو جمع و جور می کنم!

جالا منظور از رسمی چیه؟

فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،

پاسخ
منظور اینه که تحت نظر ی بزرگتر باشه که پس فردا شر نشه برامون......و اعضاش جلسه رو رسمی حساب کنن....منظورم واضحه دیگه!نیس؟
پاسخ
آها فهمیدم!
خوب من بین اساتید کسی رو پایه ی همکاری باهامون نمی بینم!

بین عاطفه قربانی و آقای منجگانی به نظرتون پیش کی رو بزنیم؟

هرکی که خواست بیاد تو گروه و جلسه رو رسمی ندونست به سادگی از گروه کنار گذاشته میشه! همین!

پاسخ
فک نکنم دکتر منجگانی و دکتر قربانی وقت داشته باشن...دکتر سلطانیم حسابی گرفتاره....
دانشجوی تحصیلات تکمیلی سراغ ندارین؟
پاسخ
خوب پیشنهادی دادین، دکتر سلطانی رو من مجاب می کنم که ناظرمون باشه!
شنبه میرم رو اعصابش تا موافقت کنه!

تحصیلات تکمیلی ها برن به جهنم سودشون بیشتره، حداقل آتیش جهنمو زنده نگه میدارن تا منم برسم!

اگه پرسیدن که کیا هستن، اسمتونو بیارم؟

پاسخ
من بعید میدونم حالت رسمی بگیره، خودتون که تو جریان کلاس های به اصطلاح المپیادی تابستون بودین ، چ روزایی که به هدر دادیم واقعا.
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
جهت اصلاعتون مطهره خانم، رسمی بودنش به خودمونه نه به استادا و اشخاصه دیگه!

اگه کسی پایه باشه، من که تا آخر ترم پایه ی این گروه هستم، تا ببینم چجوری میشه،
اگه خوب پیش بره، ترم های بعدی هم تشکیل میدیم!

بی شوخی هرکسی پایه هست، بگه، که فردا شنبه بریم سروقت خانم سلطانی و موضوع رو مطرح کنیم!

فعلا من و یکی از پسرا و خانم روشن ضمیر هستیم،
هرکس دیگه هم که پایه س بگه که فردا باهم بریم پیش خانم سلطانی!

پاسخ
اسم منو پیش خانوم سلطانی نگین ... جای دیگه ای هم نگین....فعلا تشکیل بدین این گروهو،بعد اگه دیدم اون جوریه که من میخوام،میام.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیروزی تیم والیبال دختران دانشکده ریاضی درمقابل دانشکده معدن انجمن مخ ها 14 753 15-11-2012، 08:40 PM
آخرین ارسال: motahare

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان