امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی اساتید!
Tongue 
دوستان،بروبچ،سلام!
لطفا فقط دانشجویان قعر جهنم (همون دانشکده ریاضی صنعتی اصفهان Big Grin ) بیاین اینجا !!!!!!!!!!

ورود افراد متفرقه اکیدا ممنوع!پیگرد قانونی داره ها...گفته باشم! Tongue

خب،با رعایت شئونات و اخلاقیات؛بیاین اساتیدو ارزیابی کنیم! Angel

اول از دکتر طاهریان شروع میکنیم...چطوره؟ Rolleyes

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran
درود بر شما

خوب از آقای طاهریان که من اصلا خوشم نمیاد، چون آدم به شدت بی منطقی تشریف دارن!
من این درس رو فعلا گرفتم ولی می خوام حذفش کنم، چون درسام زیاد و سنگین میشن،
واسه همین رفتم پیششون و گفتم که سر کلاساتون میام و امتحاناتونو میدم، فقط اگه نمره م خوب شد
صحبت کنین که این درس رو واسم ثبت کنن، که ایشون گفت: تا وقتی اسمت به طور رسمی جزو دانشجو های من نباشه
من برگه ی شمارو صحیح نمی کنم، منم تو دلم بهش بد و بیراه گفتم تا یه کمی دلم تسکین پیدا کنه!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
نچ!بلد نیستین باهخاش حرف بزنین!قلق داره این استاد.....کلا خوشش میاد دانشجو جماعت منتشو بکشه و اون هی نصیحت کنه و دانشجو سرشو بندازه پایینو بگه بله حق با شماست و...
من میگم بگیرین بعد اگه نخواستین حذف اضطراری هست....
پاسخ
نمی خوام!
حذف اضطراریمو می خوام بذارم واسه جبر اگه خیلی سخت شد!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،

پاسخ
آقای طاهریان که بهتر ِ برن تاریخ ریاضی درس بدن !! ولی انصافا تن صداشون خواب رو از سر آدم میبره!!
من موندم هفته دیگه میخواد از 4 تا بنداشت Big Grin بقول خودش کوییز بگیره!

نام آوا!
پاسخ
حالا وايسا نصيحتاش هنوز شروع نشده! (نام اوا!!!!)

جدا تو كوييزش چي ميخواد بده؟؟؟؟؟؟
ميخواد بگه بنداشت دوم رو بنويسيد؟Big GrinTongue
پاسخ
خوب دیگه، به نسبت سطح دانشجو ها کوییز تعیین کردن!

پاسخ
من که باور نمی کنم طاهریان اینجوری سوال بده.....
پاسخ
آقاي طاهريان با اين همه تفاسيري كه گفتيد لااقل توي اين دوجلسه درسشوفهميديم.من ميگم بياييد دكتر رجالي را ارزيابي كنيد.(البته بااجازه خانم روشن ضمير)
كي امروز كلاس دكتررجالي را اومده بود؟؟؟
واي خداي من !!!در تموم طول كلاس يه حس رعب و وحشت سراسر وجودم را گرفته بود.نه براي تعريف هاي بدي كه از استاد مي كننديا براي درس.الان براتون كلاس را توضيح ميدم
(قبلش بگم كه نميدونم چرا من از دكتر رجالي يه جورايي خوشم اومده .درواقع خيلي معلومه كه سواد داره ولي معلومه از اون استادهايي هست كه با پنبه سر ميبره اما بازم من ازش تقريبا خوشم اومده)
اول اومدند سره كلاس سوال جلسه قبل را نوشت پاي تابلو و بعد يه نفر را صدا زد كه بياد حل كنه.بنده خدا هرچي ميومد حل كنه هي استاد بهش گير ميداد و توي راه حلش شك و شبهه مينداخت بعد كه اون دانشجو ميپرسيد درست حل كردم دكتر ميگفت من بلد نيستم.(نمي دونم چرا اين استادهاي احتمال همش وقتي قراره دانشجو سوال حل كنه يا امتحان بده يهو همون وقت هيچي بلد نيستند!!!)
بعد اومدند خودشون سوال نصفه حل كردند و گفتند جلسه بعد بقيشو بنويسيد
بعد يه خورده انگليسي پاي تابلو نوشتند و يه ذره از اون مزه هاي خيلي بي خود سر كلاس گفتندو بعدش دقيقا از ساعت يك ونيم تا دو ونيم يه بند پشت سرهم داشتند يه سري صحبتهايي مي كردند كه من بعد فهميدم درس دادند.مثل اينكه نوار را روي دور تند گذاشته باشيد ديديد چيطوريه؟
آخر كلاس يه حس بدي داشتم چون هم درس را فهميدم و هم نفهميدم(تعجب نكنيد يه خط در ميون متوجه مي شدم)
آخر كلاس هم گفت بريد اين درس را حذف كنيد و از اين حرفا
حالا اينا راگفتم از چند جهت:
1-ارزيابيتون دقيقتر و با شناخت بيشتر باشه(براي اونايي كه كلاس امروز را نيومدند.)
2-يه تصميمي همه با هم بگيريم كه اين درس را حذف كنيم يانه؟
3-به شدت استادگلي را ياد كنيم كه جدي ترم پيش نميفهميديم چه استادي داشتيم.

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
منم دکتر رجالی رو دوست دارم و مشخصه آدم فوق العاده با سوادی هستن ولی چون تاریخ این امتحان با آنالیز ی روز فاصله داره و در واقع نصف روز وقت دارم+ درسایی که گرفتم هم نسبتا سنگین وپرکارن حذف ش میکنم.
از دخترها فقط 2نفر این درس رو نگه میدارن .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان