امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولين كنفرانس بین المللی رويكردهاي نوين در نگهداشت انرژي
#1


[CENTER]اولين كنفرانس بین المللی رويكردهاي نوين در نگهداشت انرژي[/CENTER]


[تصویر:  HeaderBlue.jpg]
کنفرانس "رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی" توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وزارت صنایع و معادن، کنفدراسیون صنعت و ... و با همکاری صنایع، سازمان­ها و موسسات خصوصی و دولتی مرتبط و فعال در این زمینه در پاییز سال 1390 برگزار ميگردد.

[LEFT][تصویر:  EnergyPic.jpg][/LEFT]
هدف این کنفرانس به روز کردن اطلاعات و آشنا نمودن دانشگاهیان، متخصصان، دست اندرکاران صنایع و سیاست گذاران بخش های خصوصی و دولتی با آخرین دستاوردهای مهندسی نوین نگهداشت انرژی در جهان است. تاکید عمدۀ کنفرانس بر کاربردی بودن موضوعات و شرکت فعال صنایع محوری در ارائه دستاوردها و برنامه ریزیهای آینده می باشد.

کارگاه های تخصصی این کنفرانس با دعوت از کارآمدترین متخصصان ایرانی و خارجی روش های پیشرفته و کاربردی نگهداشت انرژی در صنایع مختلف را مورد بحث قرار خواهند داد.

نمایشگاه کنفرانس در مقیاسی بزرگ درخدمت دست اندرکاران دولتی و صنایع خصوصی قرار گرفته تا با شرکت فعال خود آخرین دستاوردهای مدیریتی و تکنولوژیک مهندسی انرژی را در معرض دید عموم قرار دهند.

با توجه به گستردگی و اهمیت مهندسی انرژی در اوضاع امروز ایران و جهان، چند شاخه بودن مقولات فنی و پژوهشی مربوطه، و برای برگذاری هر چه بهتر و وسیعتر، کنفرانس "رویکردهای نوین نگهداشت انرژی" از استادان و دانشجویان دعوت می کند تا با برگزارکنندگان همکاری نمایند.


[CENTER][تصویر:  ETEC01_poster.jpg][/CENTER]
بيست سال بعد، بابت كارهايي كه نكرده اي بيشتر افسوس مي خوري تا بابت كارهايي كه كرده اي. بنابراين، روحيه تسليم پذيري را كنار بگذار، از حاشيه امنيت بيرون بيا، جستجو كن، بگرد، آرزو كن و كشف كن
.
مارک تواین
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهلت ارسال مقالات كنفرانس بين المللي پژوهشهاي نوين در مهندسي انجمن مخ ها 0 1,011 23-11-2012، 04:08 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  دومین كنفرانس مهندسی قابليت اطمينان نوید خزدوز 0 2,249 17-05-2011، 01:55 PM
آخرین ارسال: نوید خزدوز
  دومين كنفرانس ملي تصادفات جاده اي، سوانح ريلي و هوايي نوید خزدوز 0 1,424 12-05-2011، 07:34 PM
آخرین ارسال: نوید خزدوز

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان