امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برج ساعت
این عکس ها رو با گوشیم گرفتم ، زیاد کیفیتش خوب نیست، پیشاپیش عذرخواهی میکنم.

[تصویر:  13529950291.jpg]

[تصویر:  13529950292.jpg]

[تصویر:  13529950293.jpg]

[تصویر:  13529952801.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، mr.allahbeigi ، crux ، MoHsenM1 ، Dash @li
چ جوری اجازه دادن این برج رو بسازن؟
خیلی از کعبه بلندتره!
بعد اون وقت تو اصفهان نذاشتن ارگ جهان نما کامل ساخته بشه!بخاطر نقش جهان...
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، Dash @li
عرب جماعت هنوز تو جاهلیت خودش مونده ، چ دراین زمینه و چ در موارد دیگر.
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، crux
[تصویر:  13530163031.jpg]

[تصویر:  13530163371.jpg]

[تصویر:  13530163641.jpg]

[تصویر:  13530163921.jpg]

[تصویر:  13530164341.jpg]

[تصویر:  13530164621.jpg]

[تصویر:  13530164981.jpg]

[تصویر:  13530165241.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط crux ، hadi soltani ، Dash @li
به قول یکی از استادامون: «عربِ زمانِ موتور، با عربِ زمانِ شتر هیچ فرقی نداره!!»
بـله، کوچک کردن کعبه و به تبعش اسلام، از برنامه های بعضیاس!! به خیالشون که با کوچک کردن یه ساختمون می شه که روح موجود در مکان را هم کوچک کرد!!
البته در این رابطه برنامه های حساب شده ای دارن و کلی ش را هم عملی کردن، از جمله همین برج ساعت.
رائفی پور یه زمانی یه صحبت هایی می کرد در رابطه با نمادشناسی و نمادهای فراماسون ها و ...
خیلی خوشم نمیاد هرچیزی را که می بینم (مخصوصاً تو معماری) فوری ربطش بدم به نمادهای فراماسونری و دست داشتن استکبار جهانی در کشور و اسلام و ...
ولی انصافاً بعضی جاها خیلی تیمیس (=تمیز) کار کردن، مثل همین برج ساعت!!
حرف و حدیث سرش زیاده، بعضیا می گن بابا این ساختمون هیچ ربطی به فراماسون ها نداره و این نمادهایی که می گن، همش شانسی در اومده!!
بعضیا هم از "ب" ی برج تا "ت" ساعتش را می گن کار فراماسون ها و صهیونیسم هاست!!
خلاصه ی کلام؛ می گن:
- در این برج از نماد هلال خوابیده استفاده شده. هلال در اصل یکی از نمادهای مسلموناست ولی به صورتی که در برج ساعت کار شده، مثل دو شاخه که دوشاخ از نمادهای فراماسون هاست و عقیده دارن که شیطان بر روی سر خودش دو تا شاخ داره! و جالب اینه که این نماد را در بالاترین نقطه و بالاتر از نام خداوند قرار دادن. (خود این شکلی نوشتن الله که یه جورایی للله خونده می شه هم کلی حرف و حدیث داره!)
- نمای بیرونی برج ساعت شبیه به برج موردور در فیلم ارباب حلقه هاست! برج موردور کجا بود؟ کاخ همون آدم بدا و موجودات شیطانی و ترسناک و غول پیکر!! نقد و بررسی فیلم ارباب حلقه ها که در سه قسمت ساخته و پخش شد، خیلی مفصله. ولی میگن مردمی که یک عمر را با دیدن این جور فیلم ها سپری کردن، دیدن برج ساعت در کنار خانه ی خدا، برای اونها بدون تأثیر سوء نخواهد بود.

[تصویر:  89237494680964931990.jpg]
- قراره این برج در تاریخ 21 دسامبر 2012 افتتاح بشه. می گن درست در همون موقع با توجه به موقعیت خورشید، سایه ی هلال برج (شاخ شیطان که نماد شیطان است) درست می افته روی کعبه و به قول خودشون، نشانه ی تسلط شیطان بر خداست!! بعلاوه موقعیت خورشید در وسط دوشاخ، همون تک چشم دجاله!!
یه روایت دیگه هم هست که میگه در اون ساعت، از روی کعبه، سیاره ی ونوس درست در میان هلال می افته و چون فراماسون ها اعتقاد دارن که شیطان در سیاره ی ونوس تشریف دارن، بازم می گن، نشانه ی تسلط شیطان بر خداست!!

[تصویر:  0-4.jpg]

این هم یه عکس از مکه در سال 2020:
[تصویر:  13530196771.jpg]

بـــــــــــله دیگه، احتمالاً تا اون موقع دیگه اسلام دست و پای هیچ کی را نمی بنده!!! پیش به سوی آزادی!!!
(شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه)

زیاد کاری به کار گفته ها و شنیده ها ندارم. اصلاً فکر می کنم رواج این جور حرف و حدیث ها هم یکی از حیلت های همون خبیث هاست تا ما سرمون به این چیزا گرم بشه و از اصل غافله عقب بمونیم!! ولی اینا بدونیم که بعضیا کارهای خیلی خیلی بدشون را خیلی خیلی خوب دارن انجام می دن!! یاد گلایه ی حضرت امیر افتادم که جایی فرمودند ای کاش من 10 یار مثل یاران معاویه داشتم. (نقل به مضمون) خدای نکرده نشه یه زمونی بیاد که امام مون بگه ای کاش من 313 تا یار مثل این فراماسون ها داشتم!!!
البته این مسَلمه که خدا از دین خودش محافظت می کنه اما بعضی وقتا کار به جایی می رسه که برای حفظ دین، حجت خدا بر روی زمین که همون امام معصوم باشه، باید قربانی بشه. و این هیچ بعید نیست که به خاطر کوفی صفت بودن ما، واقعه ی عاشورا یه بار دیگه در قرن 21 اتفاق بیوفته...!

صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، MoHsenM1 ، hadi soltani ، Dash @li
چقدر توی حاشیه هستین!
منم کلی در مورد نماد شناسی های ساختمون های و نیروهایی که اینجور بناها می تونن داشته باشن و از این چمله حرفا خیلی خوندم، ولی به نظرم اینا فقط و فقط خودارضایی روحیه!

البته با این موضوع که اخبار و رسانه ها مردم رو سرگرم می کنن که زیر زیری کارای خودشون رو بکنن کاملا موافقم!!
از امریکاش گرفته تا ....!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، Dash @li
اینا همه حرف ِ !
وقتی میری اونجا هیچکس به فکر این حرفها نیست ، اصلا کسی اونقدر سرش رو بالا نمیگیره که بخواد این تسلط رو ببینه ، کعبه اینقدر جذبت میکنه که از بغل دستی ت هم غافل میشی !
اون هلال بالا هم در برج های قدیمی اطراف کعبه دیده میشه که مال خ وقت پیشه تو عکس من دقت کنین .
ی جورایی همه این حرفها بی ربط و واسه درگیر کردن ذهن مردمِ ، کسی که ی بار اونجا رفته باشه اینا واسش بی معنی ِ.

خودم هم همه ی این حرفها رو قبلا شنیده و خونده بودم .
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، mr.allahbeigi ، Dash @li ، crux
بروبچی که دنبال سوژه های فراماسونی هستن،یه نگام به ساختمون مجلس شورای اسلامی خودمون بندازن!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، crux
به نظر من اینجوری باید بهش نگاه کرد که یه عده این برج با این عظمت و زیبای رو ساختن اونم درست در کنار بهترین و زیباترین جای دنیا که بسیار قدیمیه و با ساده ترین تجهیزات و معماری ساخته شده در حالی که هنوز شکوه و عظمتشو داره حتی خیلی بیشتر از قبل تا به همه بگن با این همه عظمت و هنر و معماری جدید باز هم در برابر عظمت کعبه هیچ چیزی نیست و همه فقط جذب کعبه میشن و هیچ چیزی قابل قیاس با کعبه نیست چه برسه به برتری پیدا کردن
حتی با اینکه نزدیک کعبه و در همون محدودهست اما انگار نیست چون چیز با ارزش تری کنارش هست که اونو بی ارزش میکنه
دیگه فراماسون ها رو تا کعبه نیارید دیگه تا یه فیلم ساده ام که میبینیم بعد تو تحلیلش میگن همش کار فراماسون ها یا صهیونیسم هاست!
همین ارباب حلقه ها که بحسشم بود یه کم به زیبای و عظمت کارو فیلمو داستانو بازیگراش نگاه کنید که واقعا چه شاهکاری بود تو تاریخ سینما و چه قدر جایزه گرفت و البته چقدر در سالهای متوالی از همین IRIB پخش شد.

‫این روزها حالم خوب است
خوب ِ خوب !!
نه نشانی از دلتنگی نه روزنی از سیاهی
...و نه وسوسه ای از دل بسـتگی! ! !
. . .نوشتنم را بهانه ای نیست
...جز گفتن این که
"من"
بعد از "تو"
به هیچ "او"یی
اجازه ی "ما" شدن
نخواهم داد

پاسخ