امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کانون پلمب نشده است /آزمون روز جمعه بدون هیچ مشکلی برگزار می شود
#1
قضایی – خبرگزاری های داخلی از صدور حکم پلمب کانون وکلای دادگستری مرکز خبر داده اند، اما رئیس این کانون ضمن تکذیب این خبر می گوید: آزمون روز جمعه کانون وکلا بدون هیچ مشکل و تغییری برگزار می شود.
محمد حسین نجاتی: روز گذشته یک مقام قضایی در دادسرای تهران حکم پلمپ اتحادیه سراسری کانونهای وکلا را تحت عنوان “فعالیت غیر قانونی” صادر کرد رئیس کانون وکلا در این مورد به خبرآنلاین می گوید: از ما دو سال پیش شکایت شده بود، شکایت مربوط به یکی از داوطلبان بوده است ،این شکایت منجر به دستور قضایی بازپرس مبنی بر پلمب کانون وکلا شده است و حکم قضایی نبوده است، و از آن جایی که تنها دستور قضایی یک بازپرس بوده است منجر به پلمب کانون وکلا نشده است.
علی مندنی پور رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در گفت و گو با خبرآنلاین پلمپ این مرکز را تکذیب کرد و توضیح داد که مبنای خبر منتشر شده از سوی رسانه ها حکم قضایی دادگاه نبوده است، بلکه دستور قضایی یک بازپرس بوده که پس از صحبت با مقامات اجرا نشده است و مطمئنا تاثیری در روند برگزاری آزمون روز جمعه هم ندارد.
مندی پور در رابطه با جزئیات اخبار منتشر شده درباره پلمب کانون وکلای دادگستری مرکز می گوید: متاسفانه بحث پلمب کانون وکلا به شکل غیر حرفه ای مطرح شده است و با منطق رسانه ای و حقوقی سازگاری ندارد، چرا که اصل قضیه این است که دو سال پیش یکی از داوطلبان نسبت به حق خود در آزمون شکایتی را مطرح کرد، که روز گذشته از سوی بازرپرس این پرونده حکمی مطرح شد که همین حکم در اختیار رسانه ها قرار گرفت، در صورتی که ما الان در کانون وکلا هستیم و بحث پلمب را از طریق رسانه ها شنیدیم.
این در حالی است که ساعت پیش برخی خبرگزاری های داخلی از صدور حکم پلمب کانون وکلای دادگستری مرکز توسط یک مقام قضایی خبر داده بودند.
او می افزاید: نکته مهم دیگر این است که دستور قضایی ای که از سوی بازرپرس پرونده شکایت این داوطلب مطرح شده، اصلا به دست ما نرسیده است و هنوز هیچ جزئیاتی از شکایت مطرح شده نداریم.
این وکیل پایه یک دادگستری با اشاره به اینکه آزمون کانون وکلا در روز جمعه ۱۹ آبان بدون هیچ تغییر و مشکلی برگزار می شود، می گوید: روز گذشته مسئولان سازمان سنجش آموزش کشور این دستور قضایی را دریافت کرده بودند، که مسئولان این سازمان نیز تاکید داشتند این دستور بازرسی منجر به پلمب و لغو آزمون نمی شود.
او می افزاید: ما منکر شکایت های مطرح شده از خومان نیستیم و سعی می کنم حتی در صورت وارد بودن آن حق شکایت کننده ضایع نشود، اما نمی شود که با یک شکایت که هنوز جزئیات آن را نمی دانیم و چیزی از آن به ما ابلاغ نشده است، دوستان بخواهند کانون وکلای دادگستری را که روز جمعه میزبان ۴۲ هزار داوطلب آزمون وکلا هستند را پلمب کند که با هیچ منطقی جور در نمی آید.
مندی پور تاکید می کند: این مسئله برای ما قابل قبول نیست و بعید می دانم در تاریخ دادگستری این کشور موارد این چنینی سابقه داشته باشد.

منبع خبر : خبرآنلاین
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه جدید شرکت ملی نفت در خصوص آزمون استخدامی برگزار شده انجمن مخ ها 0 477 01-02-2012، 11:04 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  تمدید مهلت ثبت نام برای دانشجوی نمونه تا روز جمعه انجمن مخ ها 0 525 29-10-2011، 03:17 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  استخدام کانون رباتک جوان ایرانی در رفسنجان انجمن مخ ها 0 495 22-10-2011، 11:27 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  آغاز ثبت نام آزمون کانون وکلای دادگستری انجمن مخ ها 0 490 18-10-2011، 12:46 AM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  اسامی‌ذخیره‌های آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری انجمن مخ ها 0 491 17-10-2011، 11:55 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  آزمون سال ۹۰ کانون کارشناسان رسمی‌دادگستری تهران ۸ مهر برگزار می‌شود انجمن مخ ها 0 484 29-09-2011، 02:02 AM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  نخستین مرحله‌ آزمون ادواری ارائه کارت مهارت آبان ماه برگزار می‌شود انجمن مخ ها 0 525 26-09-2011، 02:17 AM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  آزمون استخدامی‌کادر اداری و پرستاری تامین اجتماعی ۴ آذر برگزار می‌شود انجمن مخ ها 0 532 12-09-2011، 04:56 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها
  استخدام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان انجمن مخ ها 0 1,675 03-07-2011، 01:06 AM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان