امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه دانلود جزوه ی تحقیق در عملیات
 رمز :www.mokhs.com

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   tahghigh dar amaliyat1www.mokhs.com.rar (اندازه: 808 KB / تعداد دفعات دریافت: 114)
"don't be"
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Hamid Jafary Pooya ، افسانه پناهی
اولا که نمیشه دانلود ش کرد مدتش تموم شده
دوما خودم میذارم واستون! البته بپا جزوه خودم که نمیرسه حال ندارم درسش کنم بشه بذاری نت!
حالا دوتا جزوه خوب پیدا کردم یکی تستی یکی تشریحی واسه تحقیق در عملیات یک

cyber-university.net
اینم پس یکی شه اون یکی م پس نداره

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   operation-research1-[OR1]-[www.ieun.ir].zip (اندازه: 5.07 MB / تعداد دفعات دریافت: 12)
.zip   OR PART 1.zip (اندازه: 5.4 MB / تعداد دفعات دریافت: 5)
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، saeed shojaei
(06-11-2013، 07:57 PM)motahare نوشته است:  اولا که نمیشه دانلود ش کرد مدتش تموم شده
دوما خودم میذارم واستون! البته بپا جزوه خودم که نمیرسه حال ندارم درسش کنم بشه بذاری نت!
حالا دوتا جزوه خوب پیدا کردم یکی تستی یکی تشریحی واسه تحقیق در عملیات یک

cyber-university.net
اینم پس یکی شه اون یکی م پس نداره
من همین الان دی ال کردم هیچ مشکلی هم نداره
"don't be"
پاسخ
 سپاس شده توسط افسانه پناهی
بله ، من که الاف نیستم برم پستهای علمی شما رو چک کنم ببینم کار میده یا نه!
بعدشم یادمه ی کاربر تو افراد آنلاین داش دید میزد منم چون خودم گرفتم این درس رو این ترم گفتم ببینم چزوش چطوره؟
که نشد دانلود کنی رفتم جای دیگه دانلود کردم ، بعدشم چقدر بداخلاق تشریف دارین ، زورش میاد بگه مرسی الان درستش کردما ، افاده ها طبق طبق ....

بعدم ی نیگا ب انجمن تون بندازین مهندس جون بیبینین همه ی کاربرها از چی مینالن مثلا همین سه پستی که الان امروز تازه واردها کامنت گذاشتن حدافل روزی 4 5 مورد اینطوری داریم. ی چک بکنین بعد2سال این لینکهاتونا.

واسه خوداتون قیافه بگیرین ، نه واسه ما.
پاسخ
(08-11-2013، 11:25 AM)motahare نوشته است:  بله ، من که الاف نیستم برم پستهای علمی شما رو چک کنم ببینم کار میده یا نه!
بعدشم یادمه ی کاربر تو افراد آنلاین داش دید میزد منم چون خودم گرفتم این درس رو این ترم گفتم ببینم چزوش چطوره؟
که نشد دانلود کنی رفتم جای دیگه دانلود کردم ، بعدشم چقدر بداخلاق تشریف دارین ، زورش میاد بگه مرسی الان درستش کردما ، افاده ها طبق طبق ....

بعدم ی نیگا ب انجمن تون بندازین مهندس جون بیبینین همه ی کاربرها از چی مینالن مثلا همین سه پستی که الان امروز تازه واردها کامنت گذاشتن حدافل روزی 4 5 مورد اینطوری داریم. ی چک بکنین بعد2سال این لینکهاتونا.

واسه خوداتون قیافه بگیرین ، نه واسه ما.
وااااااااااااااا Dodgy
من تغییری توش ندادم وقتی هم چیزی آپ میکنم خودم چک میکنم سالمه یه نه
اره من کلا ادم بد اخلاقیم همه میگن
"don't be"
پاسخ
 سپاس شده توسط افسانه پناهی
ا ِ ه اِ ه

ی چیزی شد الان فهمیدم !
خودم نرم افزار rar رو نداشتم بعد خود مرورگر خودکار رفته ی پیج باز کرده میخواسته برنامه رو دانلود کنه بعد اول صفحه نوشته بود که نمیشه فایل رو استفاده کرد ، من فکر کردم مربوط به آپلود فایل سبز بداخلاق ِ !!!!

خب ، خیلی سخته ولی شاید !
عذر میخوام !

(اه ، نشد ی بار ما درس از کامپیوتر سر دربیاریم )
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran
کی میخای خوب بشی تو آخه Smile
"don't be"
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، افسانه پناهی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزوه دانلود جزوه طرح ریزی واحدهای صنعتی saeed shojaei 1 865 17-11-2012، 11:40 PM
آخرین ارسال: saeid105
  جزوه دانلود جزوه مبانی اقتصاد مهندسی saeed shojaei 0 432 27-10-2012، 12:33 PM
آخرین ارسال: saeed shojaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان