امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 1.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست دارید چند تا بچه داشته باشید؟
سلام
بحث سیاست کنترل جمعیت در این چند ساله خیلی داغ بوده. شما دوست دارید چند تا بچه داشته باشید؟ دلیلتون هم بگید. راجع به بحث های کنترل جمعیت که الان داغه، چه نظری دارید؟
حضرت علی علیه السلام:
زمانه عمر از شما می گیرد،
شما از زمانه چه می گیرید...؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، motahare
تنفر بنده از بچه و مواظبت ازش و سروصداش شهره ي خاص و عامه!
ازبراي همين بنده هيچ وقت علاقه اي به داشتن فرزند ندارم در آينده!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط mhk ، Dash @li
سلام
آقای قاسمی بیخیال سوال اول. راجع به کنترل جمعیت (افزایش با کاهش) مزایا و معایبش بگید.
حضرت علی علیه السلام:
زمانه عمر از شما می گیرد،
شما از زمانه چه می گیرید...؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
خوب این واضحه در شرایط کنونی اقتصاد جامعه، افزایش جمعیت تنها باعث افزایش فقر میشه!
کشور باید به یه ثبات اقتصادی و سیاسی و بین المللی ای برسه، بعد به فکر کاهش سن پیری جامعه بیوفته!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
کشوري که براي چندسال آيندش باکمبودنيروي انساني مواجه بشه چطورميتونه رشداقتصادي داشته باشه؟
يه نگاه به صادرات نفت وگازوموادغيرنفتي ايران بندازين ميبينيدمردم چقدنقششون مهمه
درضمن قرارنيست که هرخونواده ده تا بچه داشته باشن دوتاسه بچه براي هرخونواده هم کم هزينست هم به آمارجمعيتي کشورکمک ميکنه
فقط يه مشکلي هست اونم اينکه به خونواده ها بايديادبدن چطورازآوردن دخترزيادي جلوگيري کنن چيه ايناکل جامعه روگرفتن خودشون يه معضل اجتماعين
درضمن خونواده هاي امروزي به کيفيت بچه بيشترميرسن تا به کميت واقعاهم حق دارن تربيت بعضي بچه هاخيلي سخته
:heart: mineiut.blogfa.com :heart:
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
خب من که سه تا بچه بنظرم فعلا بسه !
آخه چیه این تک فزرندا بابا بچه پس فردا با کی رفت و آمد کنه ، کی هواشا داشته باشه تو سختیا ؟؟ 4 تا دوست که الانم سر هیچ و پوچ میپرن که واسه فردا نمیشه روشون حساب کرد

تازه عیدا میان خونمون ، مثلا من مامان بزرگ میشم ، پدربزرگشونم مرده دیگه تا اونوقت Tongue همه دور هم جمع میشیمو کلی سر وصدا !

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، yaran ، مهسا.م
من دوس دارم4تا بچه داشته باشم 2تاپسرو2تادخترداشته باشم که هم پسرم تنهانباشه هم دخترم....

آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد
بلکه چیزیست که خودمیسازد
پس اندیشه رابه جست وجو ویافتن راه حل چگونه ساختن به کارگیریم...

خدااایا دلم گرفته.......ازخیلی ها.......!!!!؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran ، مهسا.م
من دوست دارم 2تابچه داشته باشم... یه پسر یه دختردیگه بسه
امضاء :

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد....!
پاسخ
 سپاس شده توسط yaran ، مهسا.م ، افسانه پناهی
هرچی بچه بیشتر زندگی بهتر[img]images/smilies/biggrin.gif[/img][img]images/smilies/tongue.gif[/img]خخخخ
چیه خو دوس دارم

البته بچه دوس دارم ولی دوس ندارم بابا بشم
بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، yaran ، مهسا.م
منم برخلاف خیلی ها دوست دارم سه تا بچه داشته باشم.البته علت دارم.یکی اینه که اگه توجه کنید اینا که تک فرزند هستند جنبه های مختلف شخصیتیشون درست شکل نمیگیره و هم بازی ندارن و نهایتا هم بازیشون میشه کامپیوتر و...
دوم اینکه سه تا باعث میشه که پشت و پناه هم باشن.ولی این توی 2 و 4 تا فرزند کمتره .چون 2تا کم هستند و4 تا معمولا فاصله هاشون از نظر سن با هم دیگه زیاد میشن.و ...
قبلا میگفتن فرزند کمتر زندگی بهتر ولی حالا به این رسیدن که فرزند بیشتر بهتره.حتی برای کشور.
ولی هرچند تا باشن باید تربیت اونا درست انجام بشه .یعنی اینجوری نباشه طرف یه دونه بچه رو هم نتونه تربیت کنه حالا 10 تا بچه بیاره!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط WiSe ، motahare

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اگر قصد سفر به کربلا در روز اربعین را دارید این مطلب را بخوانید masterina 0 104 10-08-2016، 07:35 PM
آخرین ارسال: masterina
  وقتی یکی رادوست دارید... افسانه پناهی 2 138 02-07-2014، 11:54 AM
آخرین ارسال: مهدی علینقیان
  اگه یه ماژِیک داشته باشی پشت لباس نفر قبلی چی مینویسی؟ انجمن مخ ها 14 669 28-01-2014، 11:43 PM
آخرین ارسال: WiSe
  10سرویس مهم گوگل که ممکن است از آنها بی اطلاع باشید. WiSe 0 75 16-01-2014، 02:28 AM
آخرین ارسال: WiSe
  هرگز داشته هایت را دست کم نگیر Behnaz 2 351 20-03-2012، 02:15 AM
آخرین ارسال: MoHsenM1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان