امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایی دوروغو که می گن، راســـــــه؟؟!
سلام
این روزا 2 بار برام پیامک اومد که دوشنبه و سه شنبه (یعنی فردا و پس فردا) قراره که مسلمونا گوگل و یوتیوبا تحریم کنن و توی این دو روز از این دو سایت استفاده نکنن و با این کارشون خسارت 210 میلیون دلاری به گوگل وارد کنن!!

حالا چرا؟ چونکه جنابان گوگل و یوتیوب در برابر اعتراضات مسلمونای جهان خم به ابرو نیاوردن و گفتن: «آزادی بیانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فیلم اهانت به پیامبر را بر نمی داریم.»
پیامک اولا زیاد بهش بها ندادم!! ولی دومیا یکی از بچه های خاص فرستاده بود. ازش پرس و جو کردم، می گفت قضیه جدیه. ولی بازم حجت برام تموم نشد تا این کارا بکنم.
با خودم گفتم خُب امروز که هنوز تحریم شروع نشده! یه جَستی تو گوگل زدم و چندتا خبرگزاریا را چک کردم، دیدم خبر بد جوری پیچیده.

حالا به نظر شما ایی دروغو گه میگن، راســــــه؟؟! اصلاً به فرض این که راس باشه، به نظرتون گوگل باید تحریم بشه یا نه؟

[تصویر:  8011-277x300.jpg]
این هم 11 تا خبرگزاری: (اووووووه، 11 تا شد، فراماسونر!!! حتماً دستایی تو کاره!!!) (خواهشاً در حد یه شوخی از پرانتز قبلی بگذرید.)
فارس
مهر
ایمنا
جام نیوز
تریبون
فردانیوز
بی باک
انعکاس
قطره
شیعه نیوز
خبر فارسی
البته اینم بگم که خبرگزاری هایی مثل رجانیوز، ایرنا، ایسنا، تابناک و تبیان، چیزی در این مورد نزدن.

صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، mhk ، yasi ، MoHsenM1 ، malihe
اینا زدم که هم مطلب بیاد بالا!!!! و هم دیگه دیگه!!
به گزارش خبرگزاری فارس، پس از آنکه «مارتین جوزنبولت» مدیر شرکت گوگل طی سخنانی اعلام کرد که انتشار فیلم موهن به رسول‌الله را در یوتیوپ متوقف نمی‌کند و علت آن را آزادی اندیشه نامید علمای مسلمان استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوپ را در تمامی کشورهای مسلمانان تحریم کردند.

بنابر این گزارش علمای مسلمان خواستار توقف استفاده از گوگل و یوتیوب به مدت دو روز شده‌اند تا معلوم شود یک میلیارد و نیم مسلمان نمی‌توانند توهین به پیامبر بزرگوارشان را بپذیرند.

به گزارش فارس، قرار است روز دوشنبه و سه‌شنبه 24 و 25 سپتامبر(3 و 4 مهر) روز عدم استفاده از دو سایت یاد شده است و انتظار می‌رود در صورت همراهی همه مسلمانان با این امر سهام شرکت گوگل افت کرده و خساراتش به 210 میلیون دلار برسد.
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط yasi
خبر تکمیلی :

" گوگل را در 3 و 4 مهرماه تحریم کنیم . لبیک یا رسول الله . مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی (فرا) ITDM.ir "

متن بالا پیامکی بود که از طرف سازمان " فرا " برای کلیه ی فعالان حوزه ی اینترنت ارسال شده است . و البته از هم اکنون دسترسی من از ISP نوین نت به سایت های گوگل ، جیمیل ، گوگل ترانسلیتور ، گوگل سورس (Source Forge) و کلا تمامی سرویس های گوگل بدون پاسخ از طرف سرور با خطای 404 مواجه می شود .

این نظر شخصی من است :
" اعتراض ، اعتصاب ، اغتشاش و هر آنچه از این دست، وقتی رنگ و بوی دولتی بگیرد ارزشی نخواهد داشت . " شاید تبلیغات بیشتر و یا ایجاد سرویس های جایگزین به جای هزینه های گزاف صرف شده برای موارد متعدد بی فایده ی دیگری که شاهد هستیم می توانست به جای 2 روز ، برای همیشه ما را از گوگل جدا کند . ولی حیف که مُسکن ها را به جای درمان به خورد خودمان می دهیم .
قطع دسترسی از گوگل سیل کاربران را به سوی سیستم های مشابه خواهد برد . به عنوان مثال بعضی موتور جستوجوی BING را انتخاب می کنند که محصول مایکروسافت است ، مایکروسافتی که حتی ما را لایق فروش لایسنس های خود نیز نمی داند و در کنفرانسی در سال 2005 اعلام کرد زبان فارسی فقط به دلیل تکمیل کلکسیون زبان های ویندوز به آن اضافه شده است نه چیز دیگر ! شاید شما کمی وب باز تر باشید و از موتور های جستوجوی یاهو یا ASK.Com استفاده کنید . ولی آیا می دانید آن وقت این 210 میلیون دلاری که به جیب گوگل نرفت مستقیم می رود تا در اسرائیل صرف ساخت بمب و موشک شود ؟
اصلا فکر می کنیم شما یک وطن پرست واقعی هستید و از موتور جستوجوی "پارسیک" یا "جسجو" استفاده می کنید . در این صورت خودتان را خیلی محدود خواهید کرد . چراکه این موتورها فقط محتوای وب فارسی را جستوجو می کنند و در این صورت خیلی خوش شانس باشید نتایجی که قرار بود با گوگل در 10 دقیقه بیابید را حالا بعد از 2 ساعت خواهید یافت . آن هم با هزینه های گزاف اینترنت دیزلی و بعد از صد تبلیغی که به اشتباه در نتایج جستوجوی شما وارد شده بودند!!!

کلام آخر به نظر من تاثیری بهتر از تحریم دارد .
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، mhk
«اعتراض ، اعتصاب ، اغتشاش و هر آنچه از این دست، وقتی رنگ و بوی دولتی بگیرد ارزشی نخواهد داشت.»
اینا هستم.

ولی احتمالاً هدف این اعتراض، فقط ضربه زدن (210 میلیون دلاری) به گوگل نیست، که اگه این طور باشه، همونایی که شما گفتیی درسته. شاید این حرکت یه عرض اندامی باشه به بعضیا!! همونطور که احتمالاً توی "این" می خواستی نشون بدی، یا مثل قضیه ی استاکس، یا مثل قضیه ی خلیج فارس یا ...
ضمناً اینِ تا باز نمی کنه!!!
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
یه سوال دیگه !
به نظرتون اگه گوگل ما رو دو روز تحریم کنه چی میشه ؟!!!!

باور کنید از دیشب تا حالا که دسترسی به گوگل محدود شده ( یعنی فقط با روش های خاصی می شه رفت سراغ گوگل ) تازه ارزش خدمات گوگل رو می فهمم . این همونی بود که ازش می ترسیدم .
- شهید دکتر چمران
پاسخ
الان گوگل تو تحریمه آیا؟
یاهو چطور؟

اصن کسی این فیلمه رو دیده؟!!!!!!
پاسخ
خبر تکمیلی ( رسمی )

به نقل از وب سایت وبگردی اخبار 20:30 شبکه دو سیما ( خبر متلعق به ساعت 20:40 یکشنبه 2 مهر 1391 می باشد. ) :
نقل قول:
گوگل و جی میل تا ساعتی دیگر در ایران ف=ی=ل=ت=ر خواهند شد

دبیرکارگروه
مصادیق مجرمانه اعلام کرد:دو سایت گوگل و جی میل به دلیل اهانت سایت
متبوعشان یعنی یوتیوب به ساحت مقدس نبی اکرم(ص) و درخواست های مکرر مردمی
تا ساعاتی دیگر ف=ی=ل=ت=ر خواهند شد.
دکتر خرم آبادی در گفتگوی اختصاصی با وبگردی 20:30 گفت: پس از وصول
درخواست های مردمی برای واکنش در قبال سایت های اهانت کننده و هتاک به ساحت
پیامبر اسلام ، لحظاتی قبل به این نتیجه رسیدیم که سایت های وابسته به
شرکت گوگل که به اصرار خود برای اهانت در سایت یوتیوب (سایت وابسته به
گوگل)ادامه میدهند تا اطلاع ثانوی پالایه شوند تا اعتراض ملت ایران را به
دست اندرکاران این اقدامات موهن اعلام کنیم.
وی افزود : دستورات لازم به مراجع ذیصلاح ابلاغ شده و این سایتها از ساعاتی دیگر از دسترس خارج خواهند شد.
متن اصلی خبر و نظرات کاربران رو در اینجا می تونید مشاهده کنید.

- شهید دکتر چمران
پاسخ
آخه مگه بدون گوگلم میشه زندگی کرد؟!
پاسخ
آخه چرا ؟! حالا 2 روز تحریم شون میکردیم ؟! اه ، هرچی میخوایم آدم باشیم و از بچه ها ف=ی=ل=ت=ر شکن نگیریم مگه میذارن!!!!!
شده لازمه دانشجویی این پرنده سفید ِ خوشبختی !!!!
پاسخ
سخته برات ولی ممکنه !!!!

ف=ی=ل=ت=ر شکن میخوای چیکار ؟!!
عمه! عمه ! بیبین این چیکارا ک نیمیکونِد !!!!!!

مزیح ، ممالِ مزاح !
در مورد اظهار نظر آقایون در تاپیک دلخوری باید بگم:
آقایون: کم گوی و گزیده گوی چون در// تا ز اندک تو جهان شود پر!!!
هرچند ک کلام گوهر بار از زبان شما جاری نشده، نمیشود و نخواهد شد!!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان