امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
و اندر خم تقلب در یونی
آیا تابه حال شده دست به تقلب بزنید؟

[تصویر:  13474502071.jpg]
اگر این اتفاق افتاده نتیجه اش چی شده؟

[تصویر:  13474502072.jpg]
به نظرتون تقلب خوبه یا بد؟
بالاخره هر نظری دارید بگین شاید نظر مام عوض شه؟

در هر صورت و در هر کاری تقلب چه طری است مام می خوایم بدونیم به مام بگین؟
[تصویر:  13474502073.jpg]
دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
 سپاس شده توسط farah*NAZ ، crux ، mr.allahbeigi ، amir astronomer ، motahare
من که هیچ وقت از تقلب شانس ندارم

تازه درستا خودمو پاک می کنم اشتباهشو می نویسم

شاید دوستان دوست نبودند

توی یونی که نمیشه تقلب کرد هزار تا دوربین این ور اون ور گذاشتند
«دل من گرفته زینجا
هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟»
پاسخ
 سپاس شده توسط crux ، Dash @li ، motahare
با افتخار میگم، هیچ وقت هیچ وقت تقلب نکردم و نمره ای با تقلب به دست نیاوردم!
و اصولا هرکس که تقلب می کرد رو لو می دادم چون داشت حق من رو می خورد!!!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Dash @li
دورانه دبیراستنم معدلم همیشه 20 بود کمتر میشد 19 بیارم واسه همین از کسی تقلب نمیگرفتم ولی تا دلتون بخواد به همکلاسیام تقلب دادم به من میگفتن پاسور کلاس Big Grin Big Grin Big Grin Shy

البته تو دانشگاه چون درسا سخت تر شد وقت تقلب دادنو ندارم ولی کلا هر وقت کسی ازم تقلب بخواد بش میدم حتی اگه اولین بار باشه که میبینمش....
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Dash @li ، amir astronomer
چقدر بچه مثبت این جاست جمش کنینن ببینم
پپپپپپووووووووووووووووووووففففففففف
بابا چه خبره ما تازه رفتیم دانشگاه داریم تقلب می کنیم
درسا رو پاس می کنیم شما معلومه چطونه
مگه زندگی بی تقلبم میشه چه خبره
چه قدر لوس
اه بدم اومد عی دارم بالا میارم وع وع وع
ما با هم کلا سیامون ترم قبل میان ترم سیالات رو از اول تا آخرش همه داشتیم تقلب می کردیم
یه برو بیایی بود ای بابا کسی نیست با من باشه تقلب خیلی حال میده شما از لذتش بی بهره این
براتون متاسفم شما نخاله های اجماعین

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، amir astronomer
سلام
(چون این روزا غایب بودم هر وقت که میام سلام می کنم!)
البته از قدیم گفتن؛ سلام، سلامتی میاره، پس ســــــــــــــــــــــــــلام.
تقریباً می تونم بگم که سه سال دبیرستان و سال پیش دانشگاهی را با تقلب پاس کردم، در این زمینه از حرفه ای ترین ها بودم.
یذارین تا یه خاطره تعریف کنم:
یکی از خوف ترین تقلب هام، امتحان شیمی پیش بود که هماهنگ کشوری بود و با کلی دنگ و فنگ برگزار شد. برگه ی پاسخ نامه جدا بود، بعد از 60 دقیقه کلنجار رفتن با برگه ها و خودم و خاروندن سرم و خوردن خودکار و ...، فقط یک خط و نیم روی برگه ی پاسخ نامه نوشته بودم!! هیچ رقمه نمی شد تقلب کرد، ردیف جلو بودم و نزدیک مراقب و تازه هیچ آشنایی هم نزدیکم نبود. با خودمون هم که نه کیف و کتاب آورده بودیم و نه جزوه، فقط یه خودکار! (صد رحمت به دانشگاه آزاد!!) خیلی درمونده شده بودم.
من که خودما افتاده دیده بودم، دل را زدم به دریا و در یک موقعیت مناسب برگه سوال و پاسخ نامه را برداشتم و بردم بیرون تا بعد فکر کنن که برگه ام گم شده، آخه لیست حضور و غیاب را امضا کرده بودیم. اون موقع یه دوست درس خون داشتم. تا دیدمش جریانا بهش گفتم، اونم از من زرنگ تر، گفت: بجنب برگه تا بیار تا جواباشا بنویسیم. حدود 10 دقیقه به پایان وقت امتحان مونده بود. یه کلاس خالی پیدا کردیم و برگه ی سوال دست اون و پاسخ نامه زیر دست من؛ اون شماره سوال را می گفت و یه جواب دست و پا شکسته. منم با سرعت موشک می نوشتم. از استرس همه جای بدنم می لرزید. کافی بود یه نفر یه سرک بکشه توی کلاس و ... . به هر قیمتی بود یک صفحه و نیم پر کردم. حالا مونده بودم که پاسخنامه را چه جوری برسونم به باقی برگه ها!
توی دبیرستان با دفتردارمون رفیق فابریک بودم. سر همه ی امتحانا اونم بود. اصلاً اون برگه های امتحانیا تحویل می گرفت. رفتم و از لای در سالن امتحان صداش زدم تا اومد بیرون. بهش گفتم آقای بووووووق! شما این برگه های امتحانیا چه کار می کنی؟ گفت: بعد از شمارش می ذارم توی اتاقم، توی گاوصندوق، درشم قفل می کنم، می خوای چی کار؟؟ به سبب رفاقتی که باهم داشتیم، قضیه را کامل براش تعریف کردم. اونم بعد کلی خنده گفت: همین جا باش، برگه ات هم پیشت باشه تا خبرت کنم. بعد از پایان امتحان و شمارش برگه ها، معاونا فهمیده بودن که یه برگه کمه. این بنده خدا دفترداره گفته بود: توی این برگه ها (که خودش شمرده بود) یه دونه زیاد بود، الان من می رم پیداش می کنم!!
بعد با معاونا داشتن می اومدن طرف من، دفترداره گفت: من با آقای الله بیگی می رم توی دفتر ببینم کدوم برگه اشتباهی اومده توی برگه های این کلاس! منم که ظاهری کاملاً مثبت گونه داشتم، مورد اعتماد معاونین قرار گرفتم و قبول کردن.
خلاصه سرتونا درد نیارم، باهم رفتیم توی اتاق و درم قفل کرد!!! (ولی پنجره باز بود!!!) ما هم با خیال راحت برگه ام را که توی پیرهمنم قایم کرده بودم، گذاشتم قاطی برگه ها و یک نمره ی 14 آبرومند گرفتم!!!
.
.
.
آخرین تقلبی که کردم سال اول دانشگاه، سر امتحان نقشه کشی بود. سوالا به صورت ضربدری با هم فرق داشت و با بغل دستی و جلویی و پشتی نمی تونستی تقلب کنی. حرفم نمی تونستی بزنی، آخه جوابا کشیدنی بود نه نوشتنی!!
خلاصه چونکه تو اون درس شاگرد اول بودم (همون یه درس بود که تجربه ی شاگرد دومی داشتم!!)، اطرافیانم خیلی چشم امید به من داشتن. بعد از این که نقشه را کشیدم، با هماهنگی های قبلیِ یکی از بچه ها، یه عکس از برگه ام گرفتم و براش بلوتوث کردم!! اونم نمره ی اون درسشا از اون عکس داشت! (چقدر اون!!)
.
.
.
اینا را گفتم که چی؟؟ اینا را گفتم که این حرفی که می خوام بزنم را به پای بچه مثبتیم نذاری. هرچند که بچه مثبت بودن یک مزیت است و نه یک عامل دست رفیق ناباب برای تمسخر!! (بنده از نگاه اطرافیان خیلی خیلی مثبتم! چیه؟؟ کسی حرفی داره؟؟؟!)
.
.
.
یه بنده خدایی رفته بود پیش امام خمینی پرسیده بود: من مدرکم را با تقلب گرفتم و الان دارم با مدرکم کار می کنم و پول در میارم، حکم پول من چیه؟
امام خمینی هم نه کم کرد و نه زیاد، بهش گفته بود مدرک تقلبیه و پولی هم که با مدرکت در میاری حرومه!!! به همین سادگی. یعنی این بابا به همین راحتی، غذای حروم به زن و بچه اش می داده می خوردن!
توی دبیرستان این جریان را شنیده بودم ولی زیاد به خودم سخت نگرفته بودم. ولی از سال دوم دانشگاه تا حالا (که سال ششممه!!) یک بار هم تقلب نکردم. چه درسایی که افتادم و به خودم اجازه ی تقلب ندادم. تازه تقریباً تموم درسای مهمی که توی دبیرستان یاد نگرفته بودم و به ضرب و زور امدادهای غیبی! پاس کرده بودم را، توی دانشگاه تکرار شد و یاد گرفتم. (با این حرف یه جورایی به خودم دلداری می دم!!)
آقایون، خانم ها، تقلب از نظر شرعی حرام است، از نظر قانونی تخلف است، از نظر وجدانی نامردیست، از نظر اخلاقی مذموم است و .... و از نظر بنده خیلـــــــــــــــــــــــــــــــی بده!
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، Dash @li ، amir astronomer ، mhk ، hat chiken
من توی کنکور تقلب کردم عجب حالی 3 تا سوال رو تقلب کردم 3 تاش درست بود Big Grin Big Grin
بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، motahare
من توی کنکور تقلب کردم عجب حالی 3 تا سوال رو تقلب کردم 3 تاش درست بود
مهندس سختش نکنی بد بخت شیم

Angry
مام خمینی هم نه کم کرد و نه زیاد، بهش گفته بود مدرک تقلبیه و پولی هم که با مدرکت در میاری حرومه!!!

Heart
نه مهندس صداش تمام دانشگاه پیچید مام به شدت افتادیم تا از این غلطا نکنیم

Blush
الان هم تو کما تشریف دارم Angel Cool
در ضمن اگه منو ببینین بهم می گین بچه مثبت
ولی خداییش از بچه مثبت بودن بدم میاد نمی دونم چرا؟ Exclamation
البته از خودم مثبت تر هم دیدم هم اتاقیام بچا اصفهانن تو خوابگاه همه مثبت Exclamation

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
من تو دبیرستان تقلب کردم تا دلتون بخواد ، یعنی واقعا تا دلتون بخوادااااااااااااااااااا !

اما همون تقلبهای دبیرستانم هم شامل درس ریاضی و فیزیک نمیشد ، صادقانه میگم تا حالا تو این 2تا درس تقلب نکردم چون دوسشون دارم و میخوام نمره ی خودمو بگیرم (البته تا حدودی خوب بودم در این 2درس)

اما تو یونی اصلا
چون میخوام همه ی درسای مهم رو خودم یاد بگیرم ، تکلیف غیر مهم ها ک دیگه معلومه !!!!!!!!!!!!
در مورد اظهار نظر آقایون در تاپیک دلخوری باید بگم:
آقایون: کم گوی و گزیده گوی چون در// تا ز اندک تو جهان شود پر!!!
هرچند ک کلام گوهر بار از زبان شما جاری نشده، نمیشود و نخواهد شد!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Dash @li
دمت گرم مثل خودمی خوش اومد amir astronomer
بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
 سپاس شده توسط amir astronomer ، Dash @li

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان