امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتما ببینید! خاطره انگیز ترین عکس دنیای علم
عکسی که در زیر می بینین مربوط به کنفرانس سولوی 1927 هستش،
که پایه ی خیلی از شاخه های علمی در رشته های فیزیک و شیمی، در اون کنفرانس رو بنیان گذاشت!
این تصویرسیاه سفید زیر اصلی ترین و قدیمی ترین تصویر از این کنفرانسه، (خوشبختانه بنده یه فیلم چند دقیقه ای هم از این کنفرانس گیر آوردم، خیلی جالب و هیجان انگیزه!)

[تصویر:  13466726511.jpg]

دراقدامی جالب، یه سری افراد با استفاده از اطلاعات اون موقع که در مورد ویژگی های محیط و رنگ لباس ها، که در کتابی نوشته شده، تصویر رو اصلاح و بازیابی کردند، که در نوع خودش خیلی جالب بوده، و تقریبا خبر شماره ی 1 بعضی از سایت ها و روزنامه های علمی شده!
تصویر رنگی این تصویر است!

[تصویر:  13466726522.jpg]

در حالی که همشون خیلی معروف هستن ولی اگه نمی شناسینشون، بگین تا به ترتیب معرفیشون کنم!

فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود وحید ، Dash @li ، motahare ، amir astronomer ، Hamid Jafary Pooya ، Behnaz ، mr.allahbeigi
من همه شونو نشناختم!
میشه معرفی کنین؟
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
ایستاده ها به ترتیب از چپ به راست:
-امیل پیکارد (شهرت: برای قضیه درباره وجود و یکتایی جواب‌های معادلات دیفرانسیل)
-امیل هنریوت (شهرت: اولین شخصی بود که نشون داد پتاسیم و روبیدیم رادیواکتیو طبیعی هستن!)
-پاول اهرنفست (شهرت: بزرگترین کمک کننده به میدان استاتیک مکانیکی و رابطه ی اون با مکانیک کوانتوم)
-اد هرسن (دقیق نمیشناسمش، ولی فکر کنم در زمینه ی نظریه ی نسبت فعالیت هایی داشته، آخه توی یه مقاله ای در مورد محیط های نسبی، اگه اشتباه نکنم اسم ایشون رو دیدم!)
-تئوفیل ارنست د داندر (شهرت: به خاطر گسترش و اثبات رابطه ی انرژی آزاد گیبسون و مفهوم نیوتونی یه قضیه ای که الان حضور ذهن ندارم)!

صفحات PDF معرفی بعضی هاشون رو گم کردم!
در آینده بنده قصد دارم واسه این پست ترتیبی بچینم که هرکدومشون رو به طور علمی معرفی و دستاورد هاشون رو عنوان کنم!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زحل را از این زاویه هم ببینید !! amir astronomer 0 248 26-09-2012، 07:05 PM
آخرین ارسال: amir astronomer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان