امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصویر حال حاضر میزکار (Desktop) کاربران مخس.کام!
Photo 
سلام
از اون جایی که میگن دسکتاپ هر شخص بیانگر شخصیت اوست Exclamation هر کدوم از کاربرای مخس . کام که حالشو داشتن به محض خوندن این متن یک عدد Print screen ناقابل از دسکتاپشون بگیرن و تو ادامه ی این پست قرار بدن . البته این کار دو تا قانون داره ، اولیش این که خداوکیلی هرچی همین الان دارین رو ازش عکس بگیرین و صحنه سازی (!) نکنین ! و دومیش هم اینکه از سرور آپلود عکس خودمون یعنی این استفاده کنید . (( البته قبلش لازمه تا هرجوری که بلدید حجم عکس رو بیارید پایین ، من پیشنهاد می کنم از Microsoft Office Picture Manager که به صورت خودکار با ورد نصب می شه و با راست کلیک روی عکس و انتخاب از منوی Open With قابل دستیابیه استفاده کنید . یا از این سایت ))
اینم اولیش که خودمم !

[تصویر:  13446202281.jpg]
دسکتاپ من در 21 مرداد 1391

پست تکمیلی :
با توجه به میزکار کاربران گرامی حالا می پردازیم به تحلیل نرم افزار های موجود در هر دسکتاپ در زیر تصویر همون دسکتاپ !
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، Hamid Jafary Pooya ، Hossein.J ، motahare ، Dash @li ، NasimR
خوب رایانه من که عمرش داد به رایانه شماها و به دیار باقی پیوست (روحش شاد)
ولی این عکس رایانه ایی است که موقتا باهاش کار میکنم
[تصویر:  13446210231.jpg]

نقل قول: تحلیل دسکتاپ آقا سعید !
خوب این آقا سعید ما که خودش گفته کامپیوترش موقتیه ، پس نمیشه کاملا به روحیاتش پی برد ولی از اونجایی که روی کامپیوتر موقتی هم برداشته یاهو مسنجر نصب کرده ! و احتمالا از اولین نرم افزارهای نصبیش هم بوده می شه فهمید که حاجی مون روابط عمومیش بالاست !!! بعله با نصب درایور پرینتر ( آیکون اول ستون دوم ) و همین طور نرم افزار رایت Nero و نرم افزارهای شبکه مثل NetSupport که آیکونهاشون روی دسکتاپش هست معلوم میشه که این سعید جان به نحو احسنت از کلیه امکانات کامپیوترش در جهت نشر واشاعه یه چیزی داره استفاده می کنه ولی حالا چه چیزی خدا می دونه !
سعید جون جای آیکون FireFOX خالیه تو میزکارت !!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، Hamid Jafary Pooya ، mr.allahbeigi ، Dash @li ، motahare
اینم مال من
نظمو حال میکنی!!!!!!!
[تصویر:  13446217361.jpg]

نقل قول:
تحلیل میزکار جناب جعفری پویا
خوب این دوست عزیزمون که انگار سرش خیلی شلوغه که هنوز وقت نکرده یه سرو سامونی به این دسکتاپ شلوغ پلوغش بده ولی خداییش یه چیزش جالبه و اونم اینکه از ویندوز 7 فارسی داره استفاده می کنه ، حالا دو حالت داره یا یه ناسیونالیت واقعیه که دوست نداره هیچ چیز رو بدون رنگ و بوم ایرانی تحمل کنه حتی ویندوز رو و یا یه مجموعه سی دی مثل کینگ ، لورد یا امثالهم خریده و ویندوز رو از روی اونها نصب کرده و اینم شده توفیق اجباری !
این دوست خوبمون یه گوشی نوکیا داره و احتمالا یک بار یا بیشتر هم مورد حمله ی ویروس ها واقع شده ! که این قدر حواسش به ویروس کشش هست . چون یه فایر وال کمودو رو در کنار یه آنتی ویروس آواست نصب کرده که دیگه خیالش راحت باشه ! یکسری آیکن هم روی دستکتاپشون هست که والا قوانین اجازه نمی ده بازش کنم و البته همه کاربران مخز احتمالا استاد تر از من هستن ! و دوزاریشون افتاده تا حالا ( آیکون پرنده سفید !!! )
از ترکیب فیلم ها و مقاله هایی که روی دسکتاپشون هست معلومه که اهل مطالعه است و احتمالا به نجوم هم علاقه داره ! یه دوربین خونگیم داره که گاهی باهاش عکاسی می کنه ( احتمالا !! با توجه به اون آیکن آخر ردیف دوم سمت راست ! ) و البته ایشون هم مثل آقا سعید ، نرم افزار یاهو مسنجرو دارن دیگه !!!
یه آیکن جالب هم اون وسط هست که کلیه ی پسر های انجمن احتمالا می شناسنش ! بعله همون NFS رو میگم . من به ایشون پیشنهاد می کنم اگه از NFS خوشت میاد و تا حالا Call Of Duty MW3 رو بازی نکردی حتما بگیرش و بازی کن چون احتمالا از اون هم خوشت خواهد اومد .!
خوب دیگه آیکن ها زیاد تحلی زیادی هم می طلبه دیگه ! بریم سر بعدی .
البته بگم این کامپیوترو خونوادگی استفاده میکنیم و همه آیکون‌هاش مال من نیست
راستش وطن پرست نیستم اما با ویندوز فارسی خیلی بیشتر حال میکنم
این سیستم از همون قدیما که xp روش نصب میشده تا الان،بعد از نصب ویندوز اولین کار که روش انجام میشده نصب فارسی ساز بوده
یه سری هم یه ویروس افتاد به جون سیستم که واقعا بدبخت شدیم،هرچی فایل با پسوند .exe رو پاک میکرد.
حالا صبر کنید همه کاربرا عکس میز کارشونو بزارن،متوجه میشین که خیلیا اون کفتر سفید یا یه چیزی شبیه او رو دارن Tongue Big Grin
در مورد بازی هم ممنون از راهنماییتون
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، mr.allahbeigi ، motahare ، malihe ، Dash @li
[تصویر:  13446216191.jpg]
................!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
البته تقریباً هر یک ماه یک بار دسکتاپ کاملاً پر و خالی میشه!! فایلای دم دستی را رو دسکتاپ ذخیره می کنم تا بعد ...
تصویر پس زمینه هم هر 30 ثانیه یک بار عوض میشه، هر فصل تصاویر خودشا داره، الان تابستونه.

[تصویر:  13446234291.jpg]
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Hossein.J ، Dash @li
منم از سیستم موقتی سعید استفاده می کنم!
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Hossein.J ، malihe ، Dash @li
خوب بنده اعتقادی ندارم که دسکتاپ هر شخص نشون دهنده ی شخصیت اون فرده، چون بنده در عالم واقع خیلی آدم منظمی هستم!

[تصویر:  13450233571.png]
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، motahare ، Hossein.J ، Dash @li
سلام منم هستم در کل پسر شلخته ای هستم ولی دسکتاپم اصولا این جوریه
(بدون اجازه ی علی آقا این ارسالشونا ویرایش کردم، یعنی عکسشونا آوردم توی همین صفحه.)
[تصویر:  13474034031.jpg]
نه مهندس بحث این حرفا نیس شما آقایی
[تصویر:  13463045041.png]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

دوستان عیب کنندم که چرا دل به تودادم

باید اول به تو گفتن که چنین خوب چرایی

پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، Hamid Jafary Pooya
ای بابا من یه ساعت برا ویندوز هفت شکلک درست کردم.
ببین به دردت می خوره یا نه؟!!!

[تصویر:  13451493261.png]
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، motahare
این صفه کلید منه. اون دکمه کوچولوهه اون بالا سمت چپه و اون چراغ مربوطه اون پایینه. اگر این چراغ روشن باشه، کلید پرینت اسکرین یه کار دیگه می کنه. پس اگر چراغه روشنه با زدن اون دکمه کوچولوهه خاموشش کن. (البته بعضی از کیبردا این دکمه را دارن)

[تصویر:  13451523631.jpg]
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، amir astronomer ، Hamid Jafary Pooya ، Hossein.J ، malihe ، Alireza Payon ، Dash @li

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کاربران مخص !!!!!!!!!!!! motahare 52 1,532 16-02-2014، 02:42 PM
آخرین ارسال: ستاره.ح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان