امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترين راه پيشنهادي براي افزايش بازديد كننده
درود رفقا!
اول از همه تاکید می کنم ک اگه جنبه نداری،اینو نخونید!

بهترين راه پيشنهادي براي افزايش بازديد كننده (البته اگر دنبال اسم هستيد) اينا هستش:
(۸روش برای بالا بردن تعداد بازديد کنندگان وبلاگ)

الف) ۴ راه خفن برای بالا بردن بازدیدکنندگان وبلاگ Big Grin
۱-ثبت نام در ليست های عمومی مانند بلاگ نما
۲-شرکت در گروه Farsiblogging و نوشتن توضيح کوتاهی در مورد وبلاگتان به همرا لينک آن
۳-تماس با بلاگر های ديگر به منظور اضافه کردن لينک وبلاگ های همديگر در وبلاگ هایتان
۴-گردش در وبلاگ ها و گذاشتن پيام و لينک وبلاگتان در صفحه های نظر خواهی در انتهای نوشته ها.

ب) ۴ راه مخوف برای بالا بردن بازدیدکنندگان وبلاگ Tongue
۱- نوشتن از س---س خصوصاْ داستان های ج-ن-S-یبه هر نوع و شکل چه در رد يا تاييد آن. داستان های دوست پسر دوست دختری هم موثر می باشند اما کارکرد س---س را ندارند!!!!!!!!!!!(اینو من نمیگما!تو وبلاگ دنیای اینترنت نوشته بود!)
۲- نوشتن از دين به هر نوع و شکل چه بد و بيراه گفتن به مظاهر دينی و شخصيت های مذهبی وچه تائيد زياد بر آنها. هر دو موثر می باشند.
۳- فحش دادن به شخصيت های مشهور ( در اين مورد خاص عکس قضييه يعنی تعريف و تمجيد از اين شخصيت ها بازدهی بالايی ندارد.)
۴- اعلام اينکه مرده ايد يا خودکشی کرده ايد!!!!!(اين مورد آخر تاثير و بازدهی بسيار بالايی دارد و کاملا امتحانش را پس داده[تصویر:  smilingsmiley.gif])
راه های ديگه ای به ذهنتون نمی رسه؟چه خفن چه مخوف !؟

ی راه باحال دیگه!

الان بهترين راه براي افزايش تعداد بازديد كننده اينه كه وبلاگ خودت رو هك كني يا به كسي هم بگي تو را هك كنه بعد بري چندجا بنويسي من هم هك شدم. پس از دو روز هم دوباره شروع كني به نوشتن و در اولين پست با تيتر بزرگ بنويس " من هم هك شدم" و ادامه اش بنويس" هكر جون كور خوندي! فكر كردي به همين سادگي مي توني منو هك كني؟" Big Grin Tongue

اين كاري كه جديدا توي وبلاگها مد شده.

[تصویر:  download.php?img=741]

پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، mr.allahbeigi ، Dash @li

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان