امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتمال پیدا کردن IP وبلاگ نویس
سلام بروبچ؛
می خواستم بدونم احتمالش هست ک آی پی وبلاگ نویس لو بره؟!
[تصویر:  blog-icon.png]

کسی اطلاعاتی در این باره داره؟
[تصویر:  blog-icon.png]

کسی در مورد IP اطلاعات نداره؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
مــــرسـی استقبال!Sad(((((((:||||||||||||
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
در مورد چیه IP می خواین بدونین؟
طرز فهمیدن IP یه شخص؟
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
مرسی استقبالBig Grin

من این تاپیکو زدم تا بچه ها تبادل اطلاعات کنن در خصوص آی پی.وهر چی که میدوننو بگن.
چون همون جوری که در جریانین هکر زیاد شده!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
آخه IP پيدا كردن تازه اولين و ساده ترين كار واسه احيانا يه هك موفق!

من يه زماني هك مي كردم ولي خوب فعلا گذاشتمش كنار، چون يكي از بچه ها يه غلط بزرگي كرد و ما مجبور شديم مخفي بشيم، ولي خوب بعد از پاس كردن درس مباني برنامه نويسي با نمره ي بالا، دوست دارم دوباره برم سمتش هنوز وقت نكردم!

يه PDF اوليه دارم از استاد آراز صمدي در خصوص مراحل اوليه ي هك كردن(شامل IP‌پيدا كردن و Whois كردن و كار با چندتا نرم افراز اوليه) اگه تمايل دارين بگين تا بذارمش توي همين تاپيك!

*البته طرز گذاشتن PDF‌ رو هم توضيح بدين تا درست بذارمش*
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
حجمش زیاده؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
از وقتی که اومدم دانشگاه فقط 2 بار PC م رو روشن کردم که اونم مربوط به خیلی وقت پیشه،
باید از انبار درش بیارم و چک کنم ببینم حجمش چقدره!
پس منتظر باشین!

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
پیدا کردن IP از طریق وبلاگ تقریبا غیرممکنه ، مگر اینکه به اطلاعات سرور وبلاگ دسترسی داشته باشید که البته به خاطر امنیت بالای این سرورها بسیار بعید به نظر می رسه بشه چنین کاری کرد . ( مگر توسط مدیران و کسانی که اجازه دسترسی به سرورها رو دارند ! )

ولی در سایر موارد ، مثلا بدست آوردن IP افراد داخل یک شبکه محلی مانند شبکه دانشگاه ، شبکه کتابخانه و یا شبکه های بزرگ تر مثل کاربران یک ISP بدست آوردن IP چندان کار مشکلی نیست . به عنوان مثال شما IP خودتون رو از با استفاده از سایت who.is بدست آورده ( فقط کافیه وارد سایت بشید ، وسط صفحه با فونت نارنجی رنگ IP شما مشخص شده ! ) و با استفاده از نرم افزار Angry Ip Scanner کلیه ی IP های فعال در اون رنج رو شناسایی می کنید . با بدست آوردن IP کارهای زیادی می شه کرد که البته بسیاریش به علت بی توجهی کاربرها به مسائل ساده ی امنیتیه . فقط کافیه یک فایروال نصب کنید تا تقریبا کامپیوترتون به یک محیط امن و دور از دسترس هکر ها قرار بگیره ! حتی با فعال کردن فایروال خود ویندوز ( در ویندوز 7 ) هم جلوی بیش از 70 درصد حملات گرفته میشه .
در ایمیل ها هم امکان بدست آوردن IP شخص فرستنده وجود داره . و شما با اون IP می تونید تشخیص بدید که ایمیل از کجا ارسال شده ( البته فقط کشور و بعضی وقت ها شهرش رو می تونید پیدا کنید نه آدرس خونه اشون رو ! ) برای این کار هم کافیه توی ایمیلوتون بگردید دنبال مشخصات فرستنده ی ایمیل ، مثلا در یاهو یک گزینه هست داخل ایمیلی که در اون لحظه دارید می خونیدش به اسم "more details ... " یا همچین چیزی وقتی روش کلیک کنید یک سری اطلاعات براتون نمایش میده توی اون اطلاعات چندجا به اعدادی بر می خورید که به این سبک هستند : xxx.xxx.xxx.xxx فکر کنم 4 تا عدد باید باشه که سه تاش مربوط به سرورهای یاهو و یکیش مربوط به فرستنده است . اگر اون IP رو توی این سایت (http://whatismyipaddress.com/) وارد کنید محل و شرکت ارائه دهنده ی سرویسش رو به شما نشون میده !.
می گویند تقوا از تخصص لازم تر است
آنرا می پذیرم، اما می گویم:
آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
- شهید دکتر چمران
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، mr.allahbeigi ، crux ، Dash @li
خوب قوطی رو از انبار آوردم بیرون!
حجم فایل zip اون pdf، 570 کیلوبایته، ولی خود pdfداخلش 600 و خرده ای حجم داره!

پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li
خب چون شما یه کاربر هستین محدودیت آپلود دارین.
یه جایی هست تو کنترل پنل کاربریتون، "مدیریت فایلهای پیوست"
چون تا حالا جایی ندیدم چیزی پیوست کنین،فک کنم حالا حالا جا واسه پیوست هاتون داشته باشین!

تو صفحه پاسخ جدید،گزینه پیوست فایل هست...
البته من پیشنهاد میکنم که تاجایی که میتونین حجم فایلشو کم کنین.
هم واسه شما بهتره هم واسه کسی که میخواد دانلود کنه!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dash @li ، crux

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قالبهاي فارسي براي وبلاگ انجمن مخ ها 0 282 08-08-2012، 04:57 PM
آخرین ارسال: انجمن مخ ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان