امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باغ ارم
درود

تصویری که در زیر می بینین باغ زیبای ارم، جزؤ 9 باغ زیبای ایرانی ثبت شده در میراث جهانی یونسکو هست!

بنده این تصویر رو در اسفندماه سال گذشته قبل از شروع تعطیلات عید نوروز که دیداری از شهر زیبای شیراز داشتم تهیه کردم!

[تصویر:  13443730561.jpg]

لینک معرفی این مکان رو از سایت ویکی پدیا در زیر می ذارم

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A...8%B1%D9%85

خوشحال میشم نظر بدین!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، amir astronomer ، motahare ، mr.allahbeigi ، mhk
انصافا قشنگ گرفتین.
چقدر اردوی شیراز خوش گذشت!
اینا تو اردو گرفتین یا خودتون سفر کردین؟
اگه از پشت عمارت میگرفتین هم منظره جالبی میشد ، شیر و شمشیرم داشت!!
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
بله این تصویر مربوط به اردوی شیرازه دانشگاهه!
اردوی شیرازو شماهم اومدین؟؟!!
بله پشت عمارت رو دیدم ولی متاسفانه جناب شعرباف(T.A برنامه نویسی) و 2 تا دیگه مسئول پسرها بودن که خیلی گیر میدادن و نمی ذاشتن بچه ها بگردن و تا من 3 پایه ی عکاسی رو داشتم کار می ذاشتم واسه عکاسی از پشت بنا، یهو یکی از مسئولین گروه پسرا سر رسید و نذاشت عکس بگیرم!
این و چندتای دیگه رو با پارتی بازی جناب شعرباف گرفتم، یکمی من بیشتر از بقیه ی پسرا توی محوطه موندم واسه عکاسی!

فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
بله ، دخترا کلا همه اومده بودن ( البته با کمی اغراق)
دست آقای شعر باف درد نکنه!
کلا T.A خوبی بود هر چند به من نمره پروژه رو نداد.
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
بد نگرقتی ولی اگه یه کم می رفتی طرف راست بهتتتتتتتر می بود ولی بازم خوب گرفتی

عشق نرسيده گفت عاشقتم چون به تو نياز دارم؛

عشق رسيده گفت به تو نياز دارم چون عاشقتم
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
مگه خاطرات اردوی شیرازمونو نخوندین؟!
عجب اردویی بود...من ک هنوزم هر وقت یاد اون رمز شب (مارمولک) میفتم،از ته دل می خندم!یادش بخیر....
پاسخ
 سپاس شده توسط crux ، motahare
من خوندم و کلی هم خندیدم ! خیلی هم خوب قلم زدید.

تبریک
در مورد اظهار نظر آقایون در تاپیک دلخوری باید بگم:
آقایون: کم گوی و گزیده گوی چون در// تا ز اندک تو جهان شود پر!!!
هرچند ک کلام گوهر بار از زبان شما جاری نشده، نمیشود و نخواهد شد!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
بنده از جناب شعرباف راضی نیستم!
(09-08-2012، 04:12 PM)Farzaneh RoshanZamir نوشته است:  مگه خاطرات اردوی شیرازمونو نخوندین؟!
عجب اردویی بود...من ک هنوزم هر وقت یاد اون رمز شب (مارمولک) میفتم،از ته دل می خندم!یادش بخیر....
نه نخوندم! کجا هست؟؟!!

یادمه داشتیم می رفتیم سمت تخت جمشید، من رفتم که آب معدنی بخرم واسه خودم توی مغازه بودم ، یهو دیدم سر و صدا و جیغ پسرا بلند شد، اومدم بیرون دیدم که اتوبوس دخترا داشت دور می زد که بره! خیلی پسرا سر و صدا می کردن! از رقصیدنشون توی اتوبوس عکس دارم! متاسفانه یکی از همکلاسی های خودمونم که اسمشو نمی دونم بد طور افتاده توش!

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
یه سوال سروصدای پسرا برا چی بوده ! یعنی دختر ندیده بودند واقعا برا تون متا سفم عکس را بزاری ببینیم اگه می شه

عشق نرسيده گفت عاشقتم چون به تو نياز دارم؛

عشق رسيده گفت به تو نياز دارم چون عاشقتم
پاسخ
 سپاس شده توسط crux ، motahare
آره دیگه!
ولی باور کنین من از اون جمعی که این عمل رو انجام دادند، برائت می جویم!
اگر خانم روشن ضمیر و مطهره خانم و احیانا اگر کسی دیگه ای از بچه های ریاضی دانشگاه صنعتی هست توی سایت، قول بدن که این عکس پخش نشه و اون شخص در دانشکده مورد تمسخری قرار نخواهد گرفت، بنده می ذارم توی سایت!

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان