امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردر مسجد شیخ لطف الله
درود

تصویری که در زیر می بینین سردر مسجد شیخ لطف الله هست که امروز(یکشنبه) ساعت 7:45 صبح قبل از باز شدن مکان برای بازدید گرفتم!

[تصویر:  13435591901.jpg]

تصویرو بدون پردازش می ذارم، این تصویر حاصل 10 عکس هست که به صورت 2 ردیف پانورامای 5 تایی گرفته شده!

متاسفانه بعد از باز شدن مکان جهت بازدید به بنده تذکر دادن که اجازه ی بردن سه پایه به داخل مسجد جهت عکاسی رو ندارم و قانونی است که از طرف

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تصویب شده است، من نمی دونم اینا چرا کاری می کنن که هیچ کس نره بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری؟

بنده هم به نشانه ی اعتراض تا اطلاع ثانوی این مکان رو تحریم بازدید کرده و تا وقتی این قانون های احمقانه برداشته نشه، این تحریم بنده ادامه داره!!

متاسفانه حماقت های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مثل اینکه همچنان ادامه داره! اون از جریا

به هر صورت ...

لینک زیر از سایت ویکی پدیا معرفی این مکان تاریخی هست

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B...9%84%D9%87

خوشحال میشم نظر بدین!

فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، Hamid Jafary Pooya ، mr.allahbeigi ، amir astronomer ، مسعود وحید
قشنگ گرفتین.
خوب بود اول دنبال علت این کار میراث میرفتین بعد ... نثارشون میکردین. حتما دلیلی واسه این کارشون داشتن.
کاربرد سه نقطه رو از خودتون یاد گرفتما!
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
ممنون!

از آقایی که مسئول فروش بلیط بود جویا شدم، ولی ایشون گفتن این قانونه و من نمی دونم!
جالب اینجاست که به دروغ برای دست به سر کردن بنده گفتن که این قانون چند سالی هست که انجام میشه، درحالی که قبل عید من رفتم و با سه پایه عکاسی کردم از داخل مکان!

متاسفانه فرهنگ غلطی رو بنده اشاعه دادم!
استفاده نکنین خواهشا!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سبحان الله... مهسا.م 0 129 04-08-2014، 04:55 PM
آخرین ارسال: مهسا.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان