امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حساب کردن کرایه همکلاسی دختر

اوایل ترم بود...

صبح زود بیدار شدم که برم دانشگاه. چون عجله داشتم بجای ۵۰۰۰ تومنی یه پونصدی از کشوم برداشتمو زدم بیرون . سوار تاکسی که شدم دیدم اووووف یکی از دخترای خوشگل کلاس جلو نشسته ! یه کم که گذشت گفتم بذار کرایه شو حساب کنم نمک گیر شه بلکه یه فرجی شد !

با صدایی که دو رگه شده بود پونصدی رو دادم به راننده و گفتم: کرایه ی خانم رو هم حساب کنید !

دختره برگشت عقب تا منو دید کلی سلام و احوالپرسی و تعارف که نه اجازه بدین خودم حساب میکنم و این حرفا ! منم که عمرا این موقعیتو از دست نمیدادمو کوتاه نمی اومدم ! میگفتم به خدا اگه بزارم! تمام این مدتم دستم دراز جلوی راننده ! همه شم میدیدم نیشِ راننده بازه ! خلاصه گذاشت حسابی گلوی خودمو پاره کنم،

بعدش گفت : چطوره با این پونصدی کرایه ی بقیه رو هم تو حساب کنی ؟! یهو انگار فلج شدم . آخه پول دیگه ای نداشتم ! الکی سرمو کردم تو کیفمو وقت کشی تابلوُ که دیدم خانم خوشگله کرایه ی جفتمونو حساب کرد ! ولی از خنده داشت میترکید ! تو کلاس داشت گریه ام می گرفت که اس ام اس داد و گفت : پیش میاد عزیزم ناراحت نباش ! موافقی ناهارو با هم بخوریم ؟!

حالا من بیچاره شارژ هم نداشتم جواب بدم!
خلاصه عین اسکلا انقد بهش زل زدم تا نگام کنه و گفتم : باشه!! این شد که ما چند ماهه باهم دوستیم ولی یه بار که گوشیشو نگاه کردم دیدم اسمِ منو “مستضعف” سیو کرده !

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، amir astronomer ، نوید خزدوز ، crux ، Sara_xRay ، yaran
مطهره خانوم ی جوری گفتی : ( دختر خوشگله ـ اووووف و ... ) من الان متعجبم ک شما واقعا کی هستید ؟؟؟!!!
در مورد اظهار نظر آقایون در تاپیک دلخوری باید بگم:
آقایون: کم گوی و گزیده گوی چون در// تا ز اندک تو جهان شود پر!!!
هرچند ک کلام گوهر بار از زبان شما جاری نشده، نمیشود و نخواهد شد!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، سحرنوبهاری ، crux
خوب این خاطره که از خودم نبود!
این رو ی پسر نوشته بود تو ی فروم دیگه دیدم خاطره باحالی واسه شما هم گذاشتم.
پاسخ
 سپاس شده توسط amir astronomer
کیا حساب می کنن؟
بلخره اومدم :|
دلتون واسم تنگ شده بود
عخییییی d:
پاسخ
من که داشتم می خواندم فک کردم مال خودته گفتم عجلبا یا ابوافضل شمام" ها"
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
ter ter ter
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
من تاحالا کسی (یعنی از پسرا) رو حساب نکردم!ولی چندباری پیش اومده ک منو حساب کردن!
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
بله کی مثل شما این همه طرفدار
پاسخ
نفهمیدم چی میگی!
یکم ز علائم نگارشی استفاده کن بفهمیم!
پاسخ
فری ما زیاد قوم پز در میکنه!
پاسخ
 سپاس شده توسط crux ، amir astronomer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان