امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکتر مرتضی مطهری
درود
یه جمله از دکتر مرتضی مطهری خوندم که خیلی رفتم تو فکر و گفتم شاید شما ها هم دوست داشته باشین بخونینش!

میگن:
{انسان هایی هستن که روح بزرگی دارند همچون نادر شاه و یا ناپلئون، به این خاطر که من باب مثال نادرشاه اراده می کرد از جنوب کشور به سمت مرکز فرماندهیش(مشهد) بدون توقف با اسب می تاخت!
اما روح بزرگواری چون علی (امام نخست مسلمانان شیعه)ندارند، زیرا در نهایت چشمان پسر خود را از حرص قدرت نابینا کرد}!

با اینکه آدمی هستم که نسبت به افکار دکتر مرتضی مطهری نظر منفی دارم ولی منصفانه بخوام بگم کلام زیبایی گفتن ایشون!
گرچه بنده علی را نمی شناسم و ولی زیبا این تفاوت بین عظمت و عزت رو بیان کردند!
واقعا زیباست!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط amir astronomer ، motahare ، mr.allahbeigi ، مسعود وحید ، Hamid Jafary Pooya
توی این دوره زمونه که آدما دیگرونا یا یزیدیِ یزیدی می بینن و یا امام حسینی، بسیار مشعوف شدم از این کار شما که به سخن یک شخص که از نظر فکری باهاش موافق نیستین، منصفانه نگاه می کنید و این جرأت را دارین که نکات مثبت مخالفینتون را بیان می کنید.
بنده شخصاً مخلص این روحیه ی شما هستم. برایتان آرزو می کنم که ابهام هاتون در مسائل مختلف به روزی به یقین تبدیل شود.
صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音
.... 我的吉他的聲音
... 내 기타 소리
... Իմ կիթառ ձայնային
... เสียงกีตาร์ของฉัน
... আমার গিটার শব্দ

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
من از نوشته های مطهری خوشم میاد..شمام بیشتر کتاباشو بخونین،از این حرفای قشنگ توش زیاده؛
مثلا کتاب "تعلیم و تعلم در اسلام" رو حتما بخونین!
پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، amir astronomer ، crux
باشه، یه سرچ می کنم اگه به دردم خورد حتما!
حالا متن اصلی این کتاب در چه موردیه؟!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،

پاسخ
تعلیم و تعلم در اسلام!
پاسخ
نه خوب از اسم کتاب همین برداشت میشه!
منظورم اینه که در چه ضمینه ای از تعلیم صحبت می کنه!

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان