امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماه شب بدر
سلام
الان که این یادداشت رو دارم می نویسم حدودا ۱/۵ ساعتی هست که از طلوع ماه کامل می گذره.
صحنه ی طلوعی فوق العاده ای داشت!
خوشبختانه طلوع ماه رو کامل دیدم.
از این بابت بسیار مسرورم.
عکس های بسیار خوبی هم گرفتم که اگه بخش عکس شروع بشه حتما می ذارمشون توی سایت.
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamid Jafary Pooya ، motahare
خودتون باد بخش عکس رو شروع کنید منتظر کی هستین!
باید عضو مرکز آپلود بشین تا راحت عکس ها را بذارین رو سایت بعدم ی تایپیک با اسم مناسب ایجاد کنید
همین!
پاسخ
منم همین فکر رو می کردم تا اینکه به آقای مسعود وحید مسئول انفورماتیک و گرافیک سایت گفتم و ایشون پیشنهاد دادن که به آقای اله بیگی مسئول سایر مطالب بگم که ایشون یه زیر بخش به اسم عکس ایجاد کنن که 3 تا بخش عکس رو انجا بزنم و منم به آقای اله بیگی پیام خصوصی دادم ولی جواب ندادن فعلا!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare ، mr.allahbeigi
پس ما هم با کمک شما صبر میکنیم!
پاسخ
 سپاس شده توسط crux
(04-07-2012، 04:21 PM)crux نوشته است:  منم همین فکر رو می کردم تا اینکه به آقای مسعود وحید مسئول انفورماتیک و گرافیک سایت گفتم و ایشون پیشنهاد دادن که به آقای اله بیگی مسئول سایر مطالب بگم که ایشون یه زیر بخش به اسم عکس ایجاد کنن که 3 تا بخش عکس رو انجا بزنم و منم به آقای اله بیگی پیام خصوصی دادم ولی جواب ندادن فعلا!
واقعاً شرمنده ام، چند روزه خیلی سرم شلوغه، از 5شنبه هفته آینده هم احتمالاً 10 روزی غایب خواهم شد. ضمناً درخواست شما در دست اقدام است.

صدای گیتار من ...
صوت الغيتار بلدي ...
بنیم گیتار سِس ...
میرا گٹار آواز کر رہا ہے ...
... My guitar sound
... Mea Cithara sonus
... Mi guitarra suena
... Mijn gitaar geluid
... Il mio suono di chitarra
... Můj kytarový zvuk
... Мой гитарный звук
... 私のギターの音