امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامتون واسه تابستون چیه؟
دوباره سلام
تابستون کی میخواد چیکار کنه؟!بگه شاید برا بقیه مفید باشه و این وقت آزادشون رو بتونن پر کنن.
................!
پاسخ
فعلا كه فقط كلاس زبان ثبت نام كردم.
تو فكرشم برم نقاشي مو ادامه بدم.آخه يه زماني نقاشم بودم!
بعد مي خوام آرايشگري مو به طور تخصصي ادامه بدم.در حال حاضر ديپلم مقدماتي شو دارم.مي خوام تابستون برم تخصص رنگ و مش و كپ هاي فشن.(جهت افزايش اطلاعات دوستان:كپ همون كوتاهي مو ست كه به اشتباه اسمش بين مردم جا افتاده)
ورزشم كه بسكت.
ديگه چيزي به نظرم نمي رسه...
راستي اينو يادم رفت بگم؛دانشكدمون امسال يه طرحي گذاشته كه يه سريپك آموزشي ميده،بعد طي تابستون روشون كار مي كنيم و مقاله مي نويسيم بعد ترم آينده ارائه ميديم...به نظرم جالبه فقط يادم باشه برم دنبالش.
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، mr.allahbeigi ، crux
من تابستون رو میخوام روی زبان بذارم ایشالا تا پایان ترم ها کتاب سبزه(اینترچنج) تموم میشه و تابستون رو passages1 & 2 تموم کنم و یه امتحانی هم بدم برا تافل یا آیلس!
البته کار هم میرم که جز لاینفک تابستونه!!!
................!
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، crux
چه كاري؟
منم خيلي دوس دارم كار كنم.اگه كسي رو سراغ داريد كه معلم رياضي ميخواد ما هستيما.........
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
من کل وقتمو ميرم سرکار.ازساعت 8 صبح تا غروب
:heart: mineiut.blogfa.com :heart:
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.allahbeigi ، Hossein.J ، crux
كلا همه مون كه سر كاريم، اما حالا چه كاري ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J
بعد از اینکه مشکلاتم تموم شد.
کلاس ویولن آلتوم رو میرم!
نوت های منوئت های باخ رو باید از حفظ کنم!
سفرهای رصدی زیادی در پیش دارم! که از جمله 15 جولای اختفای ماه و مشتریه!
کتاب BARRON'S TOEFL رو دارم تموم میکنم!
کتاب مقدس قرآن رو تموم کردم و الان دارم کتب مقدس عهد عتیق و عهد جدید رو می خونم! نیم نگاهی هم به کتاب مقدس اوستا داشتم!
کتاب انسان و ادیان میشل مالرب رو باید بخونم، هنوز شروع نکردم!
کتاب نبرد من نوشته ی آدولف هیتلر رو تموم کنم! نزدیک به 3 ماهه شروعش کردم ولی بعد از 3 فصل اول دیگه بازش نکردم!
هروز طلوع در حال عکاسی از خورشید و کلاف ها و لکه های خورشیدیم!
کلاس های المپیاد ریاضی که قراره دانشگاه برگذار کنه رو اگه برگذار کرد شرکت می کنم!
کارگاه 3 روزه بین الملی TWAN که اواسط شهریور در زنجان برگذار میشه رو شرکت می کنم!
تقریبا هر روز به مخص سر می زنم!
اگه بشه تصمیم های نهاییم رو در رابطه با خدا می گیرم! دیگه خسته شدم از اینکه یه اعتقاد راسخ در این مورد ندارم!

متاسفانه سرم خیلی شلوغه! امیدوارم برنامه ریزیم درست اجرا بشه و ایمانم رو نسبت به راهم از دست ندم!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط Hossein.J ، motahare ، mr.allahbeigi
خیلی پر کاری!
باید به خودت افتخار کنی.
چطوری این همه کتاب میخونی؟
حوصلت سر نمیره؟
زبانتم که عالیه

ماشاا.. واقعا، اگه خدا رو هم پیدا کنی خیلی خوب میشه.
پاسخ
کلن بابام هر سوالی می پرسیدم ازش میرفت یه کتاب میاورد یا می خرید میداد می گفت اینو بخون جوابت توشه! یا اینکه می گفت برو توی انباری مشخصات یه کتاب می داد می گفت برو اینو پیدا کن بخون!
واسه همین یادم دادن زیاد کتاب بخونم!

زبان انگلیسیم هم همش کاره مامانمه! از همون اول دوم ابتدایی می گفت باید زبان انگلیسیت خوب باشه!
فقط در خصوص تاپیک "دلخوری" میگم که بیایید بند دهان را ببندیم و بال اندیشه را بگشاییم!

یه کمی کاشکی فکر می کردین،
توی این چند قت اخیر،تاپیک های علمی آقا سعید(مدیر عامل راهکار گستر قرن) واقعا بار علمی سایت رو بالا بردن،
مثلا، "دوست داشتی امضای نفر قبلیت مال تو بود" و امثالهم!

مارا به خیر شما امید نیست، شر رو کم می کنیم!

پاسخ
 سپاس شده توسط motahare
پس قدرشون رو بدون!

من تابستون میخوام سیاه قلم یا خوشنویسی برم.
شاید یکم کمک ترم بعدی م درس خوندم چون ی یک ماهی نیستم.
چند تا کتاب خودشناسی و اخلاقم میخوام بخونم، البته هنوز دارم دنبال کتاب های خوب میگردم!
رفتم تو کار فلسفه حج ! میخوام بیشتر بدونم پس این کتاب ها رو هم میخونم.

دوستام بیان شنا تفریحی هم میرم.
دیگه بسه.. بقیه شم خونه فامیل و خوش و بش و خرید و تفریح
پاسخ
 سپاس شده توسط crux

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star اگه قیمت دلار بیاد پایین چه ماشینی واسه خودت می خری ؟ aramestan 5 231 13-03-2013، 12:47 AM
آخرین ارسال: saeed shojaei
  واسه چی نماز میخونید؟! Hossein.J 21 1,230 29-01-2013، 11:37 AM
آخرین ارسال: hadi soltani
  مهمونی واسه همه یا واسه بعضیا ؟! amir astronomer 346 11,390 24-01-2013، 03:14 AM
آخرین ارسال: amir astronomer
  نفر قبلیت گریه کنه واسه آروم کردنش حاضری چی کار کنی؟؟ farnaz_a 162 7,295 07-10-2012، 07:24 PM
آخرین ارسال: MoHsenM1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان